Mislim da je ipak to potonje.Qwerty1234 wrote: ↑22/01/2023 14:32Nov dunlop, prva sezona.
S obzirom da je dunlop definitivno bolji od nexena, to nije sporno priznati, ostane same da je haldex quattro > xdrive.![]()
Ili on ne zna vozit...moguce![]()
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#23076 Re: Dolazi zima - zimske gume
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#23077 Re: Dolazi zima - zimske gume
I ja sam mislio da je mehanika king, ali ovi moderni EV + sva procesorska moč, to razbaca moment po osovinama i tockovima u milisekundi 100x.EFD22 wrote: ↑22/01/2023 15:43A morali su zbog poprečno ugrađenog motora. Pa su opet ispravili to nazadEvolution_IV wrote: ↑22/01/2023 15:40
zavisi sve, 6 mps je haldex, al ima torsen lsd nazad pa je dobra![]()
al nista bez puljke mehanicke![]()
![]()
Mehanika je mehanika.
Jebo ti ove lafo AWD kad on ima samo AWD uz pomoć ESPa, koči točak sjeba se, a gubici u diferencijalu strahobalni.
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
#23078 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
dado_
- Posts: 747
- Joined: 25/12/2012 11:35
#23079 Re: Dolazi zima - zimske gume
@ElRe pojma nemam, doduse subota ujutro nije ocisceno nista bilo, na svakom kretanju je proklizao fino, nisam doduse nigdje zaglavljen ostao
nije ni dimenzija bas za pohvalit, 225 45 17, svakako cu ici na neke bolje gume ako bude tu vozilica i iducu zimu... subotu navece i juce bez zamjerki, vec je posuto, ocisceno...
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#23080 Re: Dolazi zima - zimske gume
I dalje furam mokro+suho, probijam se kroz snijeg jace nego grtalica
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#23081 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23082 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ljetni set Conti CPC5 a zimske Sava HP2.
Vizuelno se Sava nista nije potrosila u odnosu na Conti koji moze valjati jos ovo ljeto. Kilometraza je slicna, sa po 25k km na oba seta.
Grip kako gdje, zavisno od podloge. Da je nesto aman dobar, i nije. Ovo im je cetvrta zima.
Vizuelno se Sava nista nije potrosila u odnosu na Conti koji moze valjati jos ovo ljeto. Kilometraza je slicna, sa po 25k km na oba seta.
Grip kako gdje, zavisno od podloge. Da je nesto aman dobar, i nije. Ovo im je cetvrta zima.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#23083 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zavisi i od auta na kojem su te gume, i od profila gume. Tesko ce biti uvjerljive bilo koje gume na snijegu ako je auto preko 1,5 tonu i ima pogon samo na jednoj osovini.
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#23084 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako nije 4x4 pogon, laganije auto puno bolje se ponaša na snijegu.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23085 Re: Dolazi zima - zimske gume
ovo danas nit je snijeg, nit kisa, nit led, karina jedna velika al idu nove gume, ko nozevi



-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23086 Re: Dolazi zima - zimske gume
Il vrati pozicije u žuto il ubaci kakve led u kratka 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23087 Re: Dolazi zima - zimske gume
nema takvih led sijalica
, narucio sam bio pa mi ponistili narudzbu i vratili pare 
a53 kenja sa bojama, nije uopste ovoliko zuto
a53 kenja sa bojama, nije uopste ovoliko zuto
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23088 Re: Dolazi zima - zimske gume
Koje sijalice idu u kratka?Evolution_IV wrote: ↑23/01/2023 22:11 nema takvih led sijalica, narucio sam bio pa mi ponistili narudzbu i vratili pare
a53 kenja sa bojama, nije uopste ovoliko zuto![]()
Ja sam zbog boja kamere (citaj crna izgledala kao zelena po noći) A52 zamjenio za S seriju
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23089 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja ne znam Amare što se brukaš.
Kupi sebi Audija A3 1.6 TDI i kakav polovan iPhone XR i budi pravi bosanski gospodin.
Vako bezveze s nekim poluproizvodima, stvarno bruka
Kupi sebi Audija A3 1.6 TDI i kakav polovan iPhone XR i budi pravi bosanski gospodin.
Vako bezveze s nekim poluproizvodima, stvarno bruka
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23091 Re: Dolazi zima - zimske gume
To obavezno, jebo ga ti
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#23092 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moj Conti dot 016 jos gura, doduse sa haldexom, mEre bit i da on popravi barem 0.03%performansu sto bi rek'o Sebalj 
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#23093 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kumho me poprilično iznenadio, pozitivno.
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#23094 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidjam dosta auta sa matador gumama, siri im se popularnost
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23095 Re: Dolazi zima - zimske gume
Akcija na zimske gume, a i ljetne, rasoridaha u guma M poslovnicama.
Sava S3 + 205/55 R16 sa 180 KM na 135 KM
Sava S3 + 205/55 R16 sa 180 KM na 135 KM
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23096 Re: Dolazi zima - zimske gume
Cuj bila 180konektovan wrote: ↑24/01/2023 11:13 Akcija na zimske gume, a i ljetne, rasoridaha u guma M poslovnicama.
Sava S3 + 205/55 R16 sa 180 KM na 135 KM![]()
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#23097 Re: Dolazi zima - zimske gume
Koliko budala znam, pogotovo zena koje padaju na te akcije kad su gume u pitanju 
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#23098 Re: Dolazi zima - zimske gume
žele vole gume na akciji... jeftino

- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#23099 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sava postala premiJum preko noći
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#23100 Re: Dolazi zima - zimske gume
Umal pa Sava HP2 245/45 R18 koje sam uzeo prije mjesec dana jeftinija bila. Platio po 210KM.konektovan wrote: ↑24/01/2023 11:13 Akcija na zimske gume, a i ljetne, rasoridaha u guma M poslovnicama.
Sava S3 + 205/55 R16 sa 180 KM na 135 KM![]()
