Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2276 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2277 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

General War wrote:
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
S druge strane :-x :-x :-x :-x



Kakav kontrast :cry: :cry: :cry: :cry:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2278 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

General War wrote:
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
predobar spot :thumbup: bas mi se svidja
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2279 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Smrcak15 wrote:
General War wrote:
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
predobar spot :thumbup: bas mi se svidja
Pusti to, nego vidi u svici da se skupe pare da se ovaj spot pusti na tv.
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#2280 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by visocicaguy »

Leverage wrote:
visocicaguy wrote: problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Nije tako. Moraš biti svjestan da neki od ovih kojima se tako obraćam nisu nekakvi neodlučni glasači nego oni koji uporno vrijeđaju, lažu, izmišljaju i naravno odavno znaju kome će dati glas. Ne pada mi na pamet da sa njima razgovaran na fin način, držim ih za političke protivnike. Moje agitovanje nije usmjereno ka njima, nego ka onima koji čitaju ovo i moj cilj je da te i takve diskreditujem, u čemu naravno nemam nikakvih problema jer se radi o potkapacitiranim i generalno frustriranim likovima koji vrlo brzo pređu na uvrede i kočijaški način obraćanja, pa se tako sami diskredituju.
zvucis arogantno i ne mislim da ces time pridobiti simpatije neodlucnih - ako ti je to cilj. just my 2 cents
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2281 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

visocicaguy wrote: zvucis arogantno i ne mislim da ces time pridobiti simpatije neodlucnih - ako ti je to cilj. just my 2 cents
Ne prodajem paprike na pijaci nekoj mušteriji pa da mi treba da budem ljubazan. Ne glasaju ljudi da bude meni bolje nego da bude njima bolje.

Onaj ko se bavi se nekim sporednim stvarima kao što su ljubaznost ili arogancija jednostavno ne razumije ozbiljnost situacije.
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#2282 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by visocicaguy »

General War wrote:
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
meni je spot takodjer dobar. hadzikadic ce biti izbor. meni je daleko najbolji kandidat za tu funkciju.
medjutim, problem je sta izabrati na drugim nivoima vlasti...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2283 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

visocicaguy wrote:
General War wrote:
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
meni je spot takodjer dobar. hadzikadic ce biti izbor. meni je daleko najbolji kandidat za tu funkciju.
medjutim, problem je sta izabrati na drugim nivoima vlasti...
Ako nemas nikoga za izabrati, nemoj ni zaokruzivati...nije pod mora.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2284 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Leverage wrote:
visocicaguy wrote: zvucis arogantno i ne mislim da ces time pridobiti simpatije neodlucnih - ako ti je to cilj. just my 2 cents
Ne prodajem paprike na pijaci nekoj mušteriji pa da mi treba da budem ljubazan. Ne glasaju ljudi da bude meni bolje nego da bude njima bolje.

Onaj ko se bavi se nekim sporednim stvarima kao što su ljubaznost ili arogancija jednostavno ne razumije ozbiljnost situacije.
TAKOE, ti moRes hraljat, drugi nix. :D
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2285 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SSemir »

Glasah kao i mnogi one godine za komsica. Poslije vise i nisam glasao za clanove predsjednista. Jednostavno nisam mogao da glasam za kandidate koji se sve godine vrte u politici i koji su na ovaj ili onaj nacin ucestvocali u stvaranju situacije kakva je u bosni. Smatram se prije svega obrazovanim i operisanim od svakodnevne retprike i podjele po torovima niti se primam na ove prijetnje ratom, otcjepljivanjem, trecim tv kanalima, udaranjem po prstima itd. Te zbog toga nisam imao za koga ni glasati
Ovaj put cu glasati za Hadzikadica. Zao mi je sto i falatar nece dobiti moj glas, kad od njih dvojice moram da biram onda biram ovog.
Nadam se da ovako razmisljaju svi oni koji nisu izlazi na izbore iz istoh razloga kao i ja. A mislim da na izbore u najvecem broju ne izlaze studenti i obrazovani ljudi, njihove glasove bi hadzikadic trebao pokupiti.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2286 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SSemir »

visocicaguy wrote:
General War wrote:
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
:thumbup:
Bez price i patetike.
meni je spot takodjer dobar. hadzikadic ce biti izbor. meni je daleko najbolji kandidat za tu funkciju.
medjutim, problem je sta izabrati na drugim nivoima vlasti...
Nasa stranka na dfugim nivoima. Pogledaj koliko su njihovi clanovi bili aktivni u predhodnom mandatu na svim nivoima i vidjet ces kakvim normalnim temama su se bavili.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#2287 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Nivelacija »

SSemir wrote:Glasah kao i mnogi one godine za komsica. Poslije vise i nisam glasao za clanove predsjednista. Jednostavno nisam mogao da glasam za kandidate koji se sve godine vrte u politici i koji su na ovaj ili onaj nacin ucestvocali u stvaranju situacije kakva je u bosni. Smatram se prije svega obrazovanim i operisanim od svakodnevne retprike i podjele po torovima niti se primam na ove prijetnje ratom, otcjepljivanjem, trecim tv kanalima, udaranjem po prstima itd. Te zbog toga nisam imao za koga ni glasati
Ovaj put cu glasati za Hadzikadica. Zao mi je sto i falatar nece dobiti moj glas, kad od njih dvojice moram da biram onda biram ovog.
Nadam se da ovako razmisljaju svi oni koji nisu izlazi na izbore iz istoh razloga kao i ja. A mislim da na izbore u najvecem broju ne izlaze studenti i obrazovani ljudi, njihove glasove bi hadzikadic trebao pokupiti.
Kod nas penzioneri i naivni borci sve vecinom neuki ljudi odlucuju sudbinu omladine..
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2288 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

SSemir wrote:Nasa stranka na dfugim nivoima. Pogledaj koliko su njihovi clanovi bili aktivni u predhodnom mandatu na svim nivoima i vidjet ces kakvim normalnim temama su se bavili.
Nasa stranka napreduje iz izbora u izbore, malim koracima, zajedno sa narodom. I sada ce ostvariti pomak.

Nista ne ide preko noci. Najteze je mijenjati mentalitet naroda.

Da nema Hadzikadica, sigurno bih glasao za Falatara. Ovako necu. Nasa stranka ce svakako ostvariti napredak i dobit ce moj glas na svakom nivou.

Hadzikadic za predsjednika. Vazno je ojacati poziciju ovom covjeku i pomoci formiranje zdrave stranke, bez kriminalno-koruptivnih repova.
sigurnoable
Posts: 97
Joined: 10/10/2016 20:24

#2290 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sigurnoable »

Smrcak15 wrote::thumbup:
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#2291 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by soha96 »

:cry:
Smrcak15 wrote::thumbup:
:thumbup:
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2292 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by BarbaDue »

Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2293 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by baxul »

BarbaDue wrote:Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
problem neimanja političke organizacije iza sebe. nema ti ko polijepit plakate, najaviti skup, organizovati posmatrače i.sl. odličan kandidat. jedan od dva za koja vrijedi glasati.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2294 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

BarbaDue wrote:Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
stani malo ba....covjek je u konstantnom pokretu, drzi predizborne tribine po gradovima, ucestvuje u radio i tv emisijama, drzi direktne video linkove sa narodom preko facebooka Pitanja i odgovori (NIKO TO OD OSTALIH KANDIDATA NEMA), najaktivniji je na socijalnim mrezama sa updatiranjem informacija, izjava itd

Hadzikadic za 4 mjeseca (od kako je u BiH) skupi 13000 pratilaca na facebooku dok recimo jedan Dzaferovic ima 14000 pratilaca a covjek je cijeli poslije ratni zivot u BH politici.....to govori u kojem smjeri ide Hadzikadiceva kampanja, furiozno ima da pomete sve kandidate na sledecim izborima ako ne pobjedi sada na ovim.

jeli to hadzikadic losa kampanja zato sto nema svojih plakata polijepljenih po gradu koje finansira gradjani iz budzeta koje su oni krvavo zaradili, a sad ove politicke partije uzimaju iz budzeta i trose budzetske pare kako bi tebi rekli, BIT CE TI BOLJE SA NAMA NAREDNE 4 GODINE, a oni su te doveli u to stanje kakvo smo danas :-)
hadzikadic nece da trosi budzetske pare na svoju kampanju, nego je sam finansira, da nista drugo mene bi kupio sa ovim...a da ne pricam to sto planira da smanji plate politicarima, smanji administraciju kako bi rasteretilo budzet i masa drugih reformi koje planira.


kada narod shvati da je on najbolji u ovom trenutku, to ce biti pokazatelj da je bosanki narod sazrio i otrgao se iz tora ovaca, jer zeli ici naprijed a ne bti mazohista cijelo jadnog zivota i onda poslije kukati kako nista nevalja u drzavi.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2295 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

baxul wrote:
BarbaDue wrote:Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
problem neimanja političke organizacije iza sebe. nema ti ko polijepit plakate, najaviti skup, organizovati posmatrače i.sl. odličan kandidat. jedan od dva za koja vrijedi glasati.
nije tacno, covjek nece da trosi budzetske pare na svoju kampanju...pa zato ga i nema na zidovima...a sigurno bi imao ko polijepiti plakate da je uzeo pare iz budzeta da se to finansira.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2296 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

Pa postoji zakon po kojem se povlače pare iz budžeta za finansiranje političkih subjekata. Po tom zakonu njemu ne pripada ništa.
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2297 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by baxul »

Smrcak15 wrote:
nije tacno, covjek nece da trosi budzetske pare na svoju kampanju...pa zato ga i nema na zidovima...a sigurno bi imao ko polijepiti plakate da je uzeo pare iz budzeta da se to finansira.
ol rajt, ali on i nema (još uvijek) pravo na budžetske pare tako da ti je ta konstatacija pomalo populistička.

vidi znam u svojoj sredini ljude koji gule za profesora i sve su dobri i časni ljudi, ali isto znam da nisu odgovorili izazovu postavljanja ljudi u biračke odbore i slično.

profesor ima problem neimanja političke organizacije uz sebe. možda jeste njemu lično lakše ali ti pričam sa pozicije gdje trebaš uzeti izbore i pozicije političkog marketinga i tu se slažem sa @BarbaDue i ja sam mislio da će američki razvaliti. trenutno je nevidljiv što je tragično sa obzirom da je beton kandidat.
neon-x
Posts: 848
Joined: 18/07/2012 19:13

#2298 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Mirsad nije nikakav marketinski ekspert i ne znam zasto bi neko ocekivao od njega nekakve spektakularne stvari na tom polju. Mislim da u datim okolnostima ipak ima odlicnu kampanju. Bez novca i politicke organizacije, prakticki kao stranac i potpuni autsajder je uletio u gladijatorski ring sa onima koji imaju sve to iza sebe, domaci teren, umrezenost, medije, kampanjsko iskustvo i sve moguce resurse koje su spremni upotrijebiti samo da dobiju izbore. Kampanja za izbore je jedina stvar koju nase partije uzimaju maksimalno ozbiljno i potpuno su joj posvecene. Ne mislim uopce da ih se tu treba necemu uciti. Svaka od njih odlicno poznaje svoje ciljano trziste i vodi savrseno prilagodjenu kampanju istom.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#2299 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Nivelacija »

Mislim da jedino on finansira kampanju iz vlastitih sredstava...
ZA TO VRIJEME sda i ostali ce skrsit nekoliko miliona nasih para

Njje jeftino to kada placas iz svog novcanika za kampanju jaku ti treba brat bratu 500 000 KM..
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2300 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sumirprimus »

ok ne prica lose čikica ciji je igrac?
Locked