Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
Bez price i patetike.
Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
S druge straneGeneral War wrote:Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/![]()
Bez price i patetike.
predobar spotGeneral War wrote:Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/![]()
Bez price i patetike.
Pusti to, nego vidi u svici da se skupe pare da se ovaj spot pusti na tv.Smrcak15 wrote:predobar spotGeneral War wrote:Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/![]()
Bez price i patetike.bas mi se svidja
zvucis arogantno i ne mislim da ces time pridobiti simpatije neodlucnih - ako ti je to cilj. just my 2 centsLeverage wrote:Nije tako. Moraš biti svjestan da neki od ovih kojima se tako obraćam nisu nekakvi neodlučni glasači nego oni koji uporno vrijeđaju, lažu, izmišljaju i naravno odavno znaju kome će dati glas. Ne pada mi na pamet da sa njima razgovaran na fin način, držim ih za političke protivnike. Moje agitovanje nije usmjereno ka njima, nego ka onima koji čitaju ovo i moj cilj je da te i takve diskreditujem, u čemu naravno nemam nikakvih problema jer se radi o potkapacitiranim i generalno frustriranim likovima koji vrlo brzo pređu na uvrede i kočijaški način obraćanja, pa se tako sami diskredituju.visocicaguy wrote: problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Ne prodajem paprike na pijaci nekoj mušteriji pa da mi treba da budem ljubazan. Ne glasaju ljudi da bude meni bolje nego da bude njima bolje.visocicaguy wrote: zvucis arogantno i ne mislim da ces time pridobiti simpatije neodlucnih - ako ti je to cilj. just my 2 cents
meni je spot takodjer dobar. hadzikadic ce biti izbor. meni je daleko najbolji kandidat za tu funkciju.General War wrote:Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/![]()
Bez price i patetike.
Ako nemas nikoga za izabrati, nemoj ni zaokruzivati...nije pod mora.visocicaguy wrote:meni je spot takodjer dobar. hadzikadic ce biti izbor. meni je daleko najbolji kandidat za tu funkciju.General War wrote:Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/![]()
Bez price i patetike.
medjutim, problem je sta izabrati na drugim nivoima vlasti...
TAKOE, ti moRes hraljat, drugi nix.Leverage wrote:Ne prodajem paprike na pijaci nekoj mušteriji pa da mi treba da budem ljubazan. Ne glasaju ljudi da bude meni bolje nego da bude njima bolje.visocicaguy wrote: zvucis arogantno i ne mislim da ces time pridobiti simpatije neodlucnih - ako ti je to cilj. just my 2 cents
Onaj ko se bavi se nekim sporednim stvarima kao što su ljubaznost ili arogancija jednostavno ne razumije ozbiljnost situacije.
Nasa stranka na dfugim nivoima. Pogledaj koliko su njihovi clanovi bili aktivni u predhodnom mandatu na svim nivoima i vidjet ces kakvim normalnim temama su se bavili.visocicaguy wrote:meni je spot takodjer dobar. hadzikadic ce biti izbor. meni je daleko najbolji kandidat za tu funkciju.General War wrote:Nivelacija wrote:Kakav promotivni spot, svaka cast covjece![]()
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/![]()
Bez price i patetike.
medjutim, problem je sta izabrati na drugim nivoima vlasti...
Kod nas penzioneri i naivni borci sve vecinom neuki ljudi odlucuju sudbinu omladine..SSemir wrote:Glasah kao i mnogi one godine za komsica. Poslije vise i nisam glasao za clanove predsjednista. Jednostavno nisam mogao da glasam za kandidate koji se sve godine vrte u politici i koji su na ovaj ili onaj nacin ucestvocali u stvaranju situacije kakva je u bosni. Smatram se prije svega obrazovanim i operisanim od svakodnevne retprike i podjele po torovima niti se primam na ove prijetnje ratom, otcjepljivanjem, trecim tv kanalima, udaranjem po prstima itd. Te zbog toga nisam imao za koga ni glasati
Ovaj put cu glasati za Hadzikadica. Zao mi je sto i falatar nece dobiti moj glas, kad od njih dvojice moram da biram onda biram ovog.
Nadam se da ovako razmisljaju svi oni koji nisu izlazi na izbore iz istoh razloga kao i ja. A mislim da na izbore u najvecem broju ne izlaze studenti i obrazovani ljudi, njihove glasove bi hadzikadic trebao pokupiti.
Nasa stranka napreduje iz izbora u izbore, malim koracima, zajedno sa narodom. I sada ce ostvariti pomak.SSemir wrote:Nasa stranka na dfugim nivoima. Pogledaj koliko su njihovi clanovi bili aktivni u predhodnom mandatu na svim nivoima i vidjet ces kakvim normalnim temama su se bavili.
problem neimanja političke organizacije iza sebe. nema ti ko polijepit plakate, najaviti skup, organizovati posmatrače i.sl. odličan kandidat. jedan od dva za koja vrijedi glasati.BarbaDue wrote:Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
stani malo ba....covjek je u konstantnom pokretu, drzi predizborne tribine po gradovima, ucestvuje u radio i tv emisijama, drzi direktne video linkove sa narodom preko facebooka Pitanja i odgovori (NIKO TO OD OSTALIH KANDIDATA NEMA), najaktivniji je na socijalnim mrezama sa updatiranjem informacija, izjava itdBarbaDue wrote:Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
nije tacno, covjek nece da trosi budzetske pare na svoju kampanju...pa zato ga i nema na zidovima...a sigurno bi imao ko polijepiti plakate da je uzeo pare iz budzeta da se to finansira.baxul wrote:problem neimanja političke organizacije iza sebe. nema ti ko polijepit plakate, najaviti skup, organizovati posmatrače i.sl. odličan kandidat. jedan od dva za koja vrijedi glasati.BarbaDue wrote:Nekako sam imao mišljenje da će Prof.dr. Mirsad Hadzikadić razvaliti sa kampanjom na ovim izborima.
Pomislio sam da će poučen američkim iskustvima svoju kampanju perfektno uraditi i naučiti ovdašnje
pacove kako se to radi. Mislim da sam se prevario. Ne znam kakav vi imate osjećaj ali mislim da mu
je kampanja slabo organizovana, a imao je mnogo toga ponuditi građanima BiH.
ol rajt, ali on i nema (još uvijek) pravo na budžetske pare tako da ti je ta konstatacija pomalo populistička.Smrcak15 wrote:
nije tacno, covjek nece da trosi budzetske pare na svoju kampanju...pa zato ga i nema na zidovima...a sigurno bi imao ko polijepiti plakate da je uzeo pare iz budzeta da se to finansira.