X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#226 Re: X FACTOR Adria

Post by DaffyDuck »

Meni je Haris bio sladak k'o med sinoc :)
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#227 Re: X FACTOR Adria

Post by dust in the wind »

znam da rizikujem mrznu, ali meni je haris bezveze...nema ono nesto.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#228 Re: X FACTOR Adria

Post by KatarinaKosaca »

dust in the wind wrote:znam da rizikujem mrznu, ali meni je haris bezveze...nema ono nesto.
Ma, nema mržnje. Meni se ona prva pjesma ne sviđa, ali on sa svojom elokvencijom za dijete od 13 godina, onim kako se snalazio i ponašao na bini, ruku na srce ko se od nas ne bi zbunio daj sad neku sevdalinku, daj nemoj ovo.. fenomenalno je to i onako baš hrabro, što mi se najviše svidjelo, odluševilo me hrabro je rekao "Pjevaću, pjevaću" kao nema veze , ne sluša sevdalinke, ali pjevaće. Extra dijete :thumbup: Super, gradsko pismeno dijete.. :thumbup:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#229 Re: X FACTOR Adria

Post by DaffyDuck »

I mom muzu isto :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#230 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

hajd' da se i ja složim sa kaćom :mrgreen:

a onaj sa pala mi je baš onako :skoljka: k'o kakav divljak
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#231 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

Haris je sve sto kaze Katarina, kulturan , snalazljiv, ali Ilma ima daljeko bolje glasovne sposobnosti .. Bar za sada .. Ali oboje zasluzuju pohvale :) :bih:
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#232 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

I Ilma i Haris dobro pjevaju. ma šta dobro -odlično.
Ne zaboravimo da imaju jedno 13,a drugo 14 godina.
Za taj uzrast izuzetno zreli nastupi,kao i djevojčica ( 15 god) iz Makedonije.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#233 Re: X FACTOR Adria

Post by KatarinaKosaca »

Uprvo zato što odlično pjevaju , Ilma, po meni najbolje od njih, ali kako po rječima JK što je istina, estrada već dugo nije takmičenje u lijepom pjevanju, nego pored pjevanja ili , hajdemo reći i sa nesavršenim pjevanjem treba imati onaj X, onda mi je tu Hare :thumbup: . Osim toga, Hare mi izgleda puno spremniji i stabilniji za nadolazeću, gotovo izvjesnu slavu. Jer, veliki je to teret djeci tako malog doba , i neki primjeri tipa Slavko Štimac i slično pokazuju da se treba biti vrlo oprezan, okolina, zajdenica itd, ali i dijete karakterno stabilno. Meni Hare na takvog liči.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#234 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

meni su sinoc svi bili, onako, bezze :zzzz:

ovaj mali...not my cup of tea.

seljo s Pala... :facepalm:
jos poslije emisija s Borom Corbom, govori za njega kako je elokventan :mrgreen:
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#235 Re: X FACTOR Adria

Post by devito »

Joj onaj sa pala ima "crve u guzici" nije dobar :grin:

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#236 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

devito wrote:Joj onaj sa pala ima "crve u guzici" nije dobar :grin:

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Na nekim drogama je bio sigurno. Na sve načine je pokušavao da ga ne 'provale' što je naravno imalo kontraefekat. Najbolje se vidi po reakciji kad se vratio u backstage :shock: (a mislila sam da će mu glava i vrat eksplodirati u jednom trenutku)


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#237 Re: X FACTOR Adria

Post by devito »

JanuaryJones wrote:
devito wrote:Joj onaj sa pala ima "crve u guzici" nije dobar :grin:

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Na nekim drogama je bio sigurno. Na sve načine je pokušavao da ga ne 'provale' što je naravno imalo kontraefekat. Najbolje se vidi po reakciji kad se vratio u backstage :shock: (a mislila sam da će mu glava i vrat eksplodirati u jednom trenutku)


Sent from my iPad using Tapatalk
Vrlo moguce,malo prije nastupa :P

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
Sirri
Posts: 64
Joined: 23/04/2013 22:22

#238 Re: X FACTOR Adria

Post by Sirri »

Od ovih naših, meni je jedino onaj iz Banovića bio donekle dobar. Haris je simpatično dijete, dobro se snašao sa sevdalinkom, međutim, mislim da je izabrao pogrešnu pjesmu i da može bolje od onoga što je pokazao. Što se tiče onog lika s Pala, iznenadila su me ona tri DA. :-)
dust in the wind wrote:makedonka je poderala show... i dijete nije autisticno, vec je bez mikrofona stidna, sto cak i prilici njenim godinama, ipak je curica koja je pred masom ljudi i koja dobro pjeva, medjutim i dalje je samo dijete.
Održala je svima lekciju iz pjevanja :thumbup: ... i moram reći da mi se jako dopao njen stajling. :D 8-)
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#239 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Sirri wrote:Od ovih naših, meni je jedino onaj iz Banovića bio donekle dobar. Haris je simpatično dijete, dobro se snašao sa sevdalinkom, međutim, mislim da je izabrao pogrešnu pjesmu i da može bolje od onoga što je pokazao. Što se tiče onog lika s Pala, iznenadila su me ona tri DA. :-)
dust in the wind wrote:makedonka je poderala show... i dijete nije autisticno, vec je bez mikrofona stidna, sto cak i prilici njenim godinama, ipak je curica koja je pred masom ljudi i koja dobro pjeva, medjutim i dalje je samo dijete.
Održala je svima lekciju iz pjevanja :thumbup: ... i moram reći da mi se jako dopao njen stajling. :D 8-)
Od ovih naših, ja još čekam Maida iz ZMBT jer vidjeh u džinglu da se prijavio pa da zaokružimo ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#240 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Meni onaj Haris nije nista ekstra. :oops:
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#241 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

Ni meni vala. Ni Haris a ni onaj drugi, Armin, nista posebno.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#242 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Od nasih je meni samo Ilma dobra i niko vise, za sada
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#243 Re: X FACTOR Adria

Post by klixo »

Al ona rokerka od 15 godina sto mi je odvratna :run: , Boze sacuvaj
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#244 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

ima li neko klip te makedonke ? :D
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#245 Re: X FACTOR Adria

Post by TheWatcher »

Tamara u drugoj emisiji po meni najbolja do sada :thumbup:

http://www.youtube.com/watch?v=DCVicuxxKyY
Last edited by TheWatcher on 13/11/2013 23:05, edited 1 time in total.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#246 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

WildRedRose wrote:ima li neko klip te makedonke ? :D
http://www.youtube.com/watch?v=pj4z1PtyQ6M :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#247 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

hvalaaa :D

a meni nesto 'fali' kod nje :skoljka:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#248 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

WildRedRose wrote:hvalaaa :D

a meni nesto 'fali' kod nje :skoljka:
X factor
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#249 Re: X FACTOR Adria

Post by klixo »

Ilma i Tamara bez premca 8-)
ted10
Posts: 254
Joined: 15/09/2013 17:36

#250 Re: X FACTOR Adria

Post by ted10 »

klixo wrote:Ilma i Tamara bez premca 8-)
:thumbup: :thumbup: :)
Post Reply