Narucio si gume, nisi narucio snijegQwerty1234 wrote: ↑13/11/2022 00:48 Aldin nove nexenke nabacio danas na avdiju.
Gdje taj snjeg jebem mu
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#22451 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
elk
- Posts: 3148
- Joined: 14/08/2006 12:03
#22452 Re: Dolazi zima - zimske gume
A sto mora biti snijeg da bi se stavile zimske? Jutros u 7 sati 2 stepena.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22453 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne mora al jbg, znas koja je razlika u strukturi gume i kako se ponasa na 0 ili 15 stepeni. Nije sad bogzna hladno da moraju zimske na ovoj loko voznji, moze se jos koji dan, a nije ni nedozvoljeno.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22454 Re: Dolazi zima - zimske gume
Audi premiJum i nexen ne idu u istu rečenicu 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#22457 Re: Dolazi zima - zimske gume
pa šta je problem nexen an audiju?
pa nije valjda r8 u pitanju jbte?
pa nije valjda r8 u pitanju jbte?
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#22458 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nexen prva ugradnja na Skodu iz 2018. Mogu jos najmanje jedno ljeto 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22463 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bude i toga, ali u manjoj mjeri 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22465 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma sta ce nego sailun. Uvale se za kvarove u startu pa nemaju za guma 
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#22467 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam na prvom autu (Ford focus sedan) imao one Vredestein Snowtrac i bio stvarno prezadovoljan sa njima, nikad nigdje proklizao nisam.
Nakon toga, na Astri oba puta kao zimske gume kupovao Goodyear Ultragrip, također bio zadovoljan, sa prvim setom vozio 5 zima, sa drugim 4. Neposredno prije prodaje auta kupio Sava Eskimo tako da ih nisam ni stigao nešto vozati da bih mogao reći kakve su...
Sada na PUG 308 kupio auto u Martu 2022, na njemu Hankook Winter i*cept RS 2, DOT 46/21, lik ih kupio u Novembru 2021. Obzirom da sam auto uzeo u Martu, vrlo malo sam vozio na njima tako da ne mogu donijeti nikakav sud, znaćemo više nakon ove zime
Nego, vidio sam i prošli put kad sam stavljao ljetne a i sad da su mi izgrebali felge. Jbg, nisam rob materijalnih stvari ali mi baš nešto žao obzirom da su ove na Peugeotu baš lijepe. Pitam druga preko kojeg sam išao dole, kaže sve znam, to je neizbježno, samo fkt nastojimo da ih što manje izgrebemo. Slegnem ramenima, šta se može
Nakon toga, na Astri oba puta kao zimske gume kupovao Goodyear Ultragrip, također bio zadovoljan, sa prvim setom vozio 5 zima, sa drugim 4. Neposredno prije prodaje auta kupio Sava Eskimo tako da ih nisam ni stigao nešto vozati da bih mogao reći kakve su...
Sada na PUG 308 kupio auto u Martu 2022, na njemu Hankook Winter i*cept RS 2, DOT 46/21, lik ih kupio u Novembru 2021. Obzirom da sam auto uzeo u Martu, vrlo malo sam vozio na njima tako da ne mogu donijeti nikakav sud, znaćemo više nakon ove zime
Nego, vidio sam i prošli put kad sam stavljao ljetne a i sad da su mi izgrebali felge. Jbg, nisam rob materijalnih stvari ali mi baš nešto žao obzirom da su ove na Peugeotu baš lijepe. Pitam druga preko kojeg sam išao dole, kaže sve znam, to je neizbježno, samo fkt nastojimo da ih što manje izgrebemo. Slegnem ramenima, šta se može
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22468 Re: Dolazi zima - zimske gume
Cuj neizbjezno da ih izgrebu
cime skidaju, montiracima?
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#22469 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma ne znam čime skidaju, znam da sam pričao sa svojom rajom nakon što sam na proljeće stavljao ljetne i vidio da su ih malo izgrebali, od 5 likova svi mijenjaju na različitim mjestima i svi mi rekoše "a mora malo, jebeno je bez ikakvog oštećenja" i tad se pomirio sa tim, kontam ok, nije onda samo do ovih gdje ja idem...
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#22470 Re: Dolazi zima - zimske gume
Redovito su mi izgrebane felge bez obzira gdje mi montirali gume. Zato imam dva seta pa sam to sveo na minimum.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
kakaljin
- Posts: 13495
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
#22473 Re: Dolazi zima - zimske gume
To za grebanje felgi je cista ubleha da je neizbjezno. Ako nanesu stetu onda je trenaju i nadoknaditi. Covjek otisao u Gumu u Tuzli da zamjeni gume. Na autu mu 235 35 19 na nekim jebackim felgama. Ljudi zamjenili gume i nista ne spominju. Vlasnik pogledao a ono ostecene felge, boja spala sa rubova. Covjek dignuo dreku i Guma mu ponudila 400KM za stetu na sta je ovaj pristao.shalla wrote: ↑13/11/2022 19:13 Ja sam na prvom autu (Ford focus sedan) imao one Vredestein Snowtrac i bio stvarno prezadovoljan sa njima, nikad nigdje proklizao nisam.
Nakon toga, na Astri oba puta kao zimske gume kupovao Goodyear Ultragrip, također bio zadovoljan, sa prvim setom vozio 5 zima, sa drugim 4. Neposredno prije prodaje auta kupio Sava Eskimo tako da ih nisam ni stigao nešto vozati da bih mogao reći kakve su...
Sada na PUG 308 kupio auto u Martu 2022, na njemu Hankook Winter i*cept RS 2, DOT 46/21, lik ih kupio u Novembru 2021. Obzirom da sam auto uzeo u Martu, vrlo malo sam vozio na njima tako da ne mogu donijeti nikakav sud, znaćemo više nakon ove zime![]()
Nego, vidio sam i prošli put kad sam stavljao ljetne a i sad da su mi izgrebali felge. Jbg, nisam rob materijalnih stvari ali mi baš nešto žao obzirom da su ove na Peugeotu baš lijepe. Pitam druga preko kojeg sam išao dole, kaže sve znam, to je neizbježno, samo fkt nastojimo da ih što manje izgrebemo. Slegnem ramenima, šta se može![]()
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#22474 Re: Dolazi zima - zimske gume
Last edited by artur morgan on 14/11/2022 08:37, edited 1 time in total.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22475 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesu to slićure 
