Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2226 Re: Hayat

Post by neo7 »

ema_ wrote:Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je :? :roll: :cry:
:lol: :lol: Ma Sejla nju gura..jebo je Sara..smuci mi se...kako mi je zgadila onu pjesmu od Colonije prije par emisija.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2227 Re: Hayat

Post by karanana »

u jebote jest dobra ova ko neka gosca show-a u ovoj crvenoj kratkoj haljinici. beton. ko je ona? nakva mirha.

uh, mirha hasagic, dosla malo da se pojavi na tv-u. sponzorusa nakva, ali solidna je. keno maznem ti amidzincu iz beca.
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#2228 Re: Hayat

Post by dragonz »

dobra na hayat-u ova emisija "S druge strane"
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2229 Re: Hayat

Post by ema_ »

Treba se preimenovati tema u "Sve dobre na Hayatu" :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2230 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sta je sa Fikrom (Fikretom)? ZMBT nije isti bez njega....ne d'o Bog da ga onaj Igor zamijeni, a po svemu sudeci, hoce. Lik je antipatican skroz-naskroz. Fikro je ovogodisnja zvijezda ZMBT-a. :-D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#2231 Re: Hayat

Post by Magarece_godine »

dusa_raskopuša wrote:Sta je sa Fikrom (Fikretom)? ZMBT nije isti bez njega....ne d'o Bog da ga onaj Igor zamijeni, a po svemu sudeci, hoce. Lik je antipatican skroz-naskroz. Fikro je ovogodisnja zvijezda ZMBT-a. :-D
ozenio se co'jek...
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2232 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

I koliko ga nece biti, je l' slucajno i to znas? A dusa....ozeni se i on... :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2233 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

šta oženio
Eno ga na medenom mjesecu
obala
Posts: 103
Joined: 22/04/2008 10:21

#2234 Re: Hayat

Post by obala »

Ko ispade u petak??? Fakat fali Fikro :sad:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2235 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ispali Elmedin i Esma...ako sam ja u toku....nista bez Fikre....on im je dusa emisije...bez njega sve nidje veze....a tek Igor....uffff...kako je iritantan lik...ne vjerujem

Zao mi Elmedina, on je meni bio simpatican skroz. Nekako je vazda bio iskren, a i da kazem da nije pjevao, pjevao je, sto jes' jes'...to sto ziri nema pojma, je vec nesto drugo.

Sto neko rece u prethodnim komentarima, Sejla forsira Saru, zasto, ne znam, ali tako je. Ista stvar je i sa Anom. Nemam nista protiv Sare, stavise, sad mi je vise okej, nego sto je prije bila, ista situacija je bila i sa Samirom. I zao mi bi, bas, jucer, sto su na nominacijama, Igor i Sejla, u duetu, prekidali Elmedina, kad je iznosio svoje misljenje o ziriju. Boze, kako su pokvareni. Ona Sejla mi se napocetku, cinila skroz ok, ali kako vrijeme odmice, pocinje da bude nalik na Igora. Igora treba cuhnuti negdje drugo, nije on za onog posla. Mnogo je provokatorski nastrojen.

Image
Last edited by dusa_raskopuša on 20/11/2011 15:07, edited 3 times in total.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2236 Re: Hayat

Post by karanana »

a jeli se stvarno ozenio?
ko je sretnica? ima li je na fejsbuku?
dobar je fikro, bolji od igora. a sto me sejla likom nervira....to je za nepovjerovat kako je arogantna i to.
mislim, i dalje bih se koprcao s njom u krevetu, ali ne bih ulazio ni u sta ozbiljnije s oshtorkondzom. drago mi je da je onog antipaticnog cocu uzela pod svoje.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2237 Re: Hayat

Post by ema_ »

Baš prizeman i normalan tip Fikret , plus veoma simpatičan nastup ima :thumbup:

Sretno mu u bračnim vodama :) .
obala
Posts: 103
Joined: 22/04/2008 10:21

#2238 Re: Hayat

Post by obala »

I meni je Fikro super....svidja mi se sto se vidi da ima kucnog odgoja, kada je neko stariji obavezno ga persira...sto se ne moze reci za ostale voditelje...kada cujem onu Mirzu kako npr.Enesu Begovicu govori "ti" , kosa mi se na glavi digne...!!! A Sejla onako, prije mi je bila odvratnija, kao da se malo spustila na zemlju.
Zao mi Elmedina, dobar je bio...a Esma bezveze, nije trebala pjevati Kaliopi..ne moze to svako. :sax:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2239 Re: Hayat

Post by ema_ »

Pa i ovo što se oženio samo pokazuje koliko je normalan u današnjem vremenu kad momci hoće da do četrdesete budalešu i promijene stotine djevojaka :) .
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2240 Re: Hayat

Post by karanana »

pa ema ja se bas ne slazem da takvo sto odredjuje da li je neko normalan ili ne, ali slazemo se da je fikro ok momak.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2241 Re: Hayat

Post by ema_ »

Pa ne mora značiti, ima i budala koje se ožene nako bezze, ali i može. Jer realno, momak je mlad, poznat..., "šta mu je falilo" još 5 godina vodati se sa tom curom? :)
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#2242 Re: Hayat

Post by alenthekiller »

manki wrote:Grozni su obojica majko moja.. Jedino sto taj Adnan ima finu onu pjesmu vezanu za Mostar kako vec ide, a Enes Begovic je zesca seljacina, kao i vecina onih ucesnika na ZMBT.

Zao mi jedino one Jasne Kolovrat, cini mi se da se tako zove, jedna od rijetkih dama medju njima, i odlicno pjeva.
hahaha Enes Begovic seljacina, manki, pred svim forumasima sad, obradovacu te poklonom jednnim samo sto si to izjavio, ako ti hoces mislim. Ozbiljan sam stvarno ;-)
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2243 Re: Hayat

Post by samko1974 »

Ma Igor i Sejla su mi odvratni i iritantni i oboje provokatorski nastgrojeni od samo pocetka show , ustvari sejla nije bila u prvoj seozni nego je pocela od druge al takvi su od pocetka.Pogotovo u nominacijama su mi redovito isli na zivce s time sto uvjek zele isporovocirati nesto medju ucesnicima i redovito ih prekidaju kao i sam gledatelje koji se javljaju u emisiju ako ih kritikuju.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2244 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Kaze ona ,,Mirsada glupaca,,na glam blam-sezecionalni rekoh sta je kad neka spnzorusa dosla u studio.Vise mi lici na kafansku pjevaljku nego na neku miss.Cuj ,,senzecionalno,,Jadno da jadnije ne moze bit.A ovaj Igor i Sheila idu mi na onu stvar odavno al jebat ih ,,karanana,,
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2245 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

samko1974 wrote:Ma Igor i Sejla su mi odvratni i iritantni i oboje provokatorski nastgrojeni od samo pocetka show , ustvari sejla nije bila u prvoj seozni nego je pocela od druge al takvi su od pocetka.Pogotovo u nominacijama su mi redovito isli na zivce s time sto uvjek zele isporovocirati nesto medju ucesnicima i redovito ih prekidaju kao i sam gledatelje koji se javljaju u emisiju ako ih kritikuju.
Sejla se pevise mahalski ponasa, Igor je nadmen i s visoka se obraca ucesnicima.. Fikret, zacas mu izleti ti, i stalno u ZMBT forsira traceve...

Sejla u svakoj emisiji bas dobro izgleda
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2246 Re: Hayat

Post by karanana »

sejla izgleda dobro nema tu sta, ali da je nadmena i arogantna i da me to u jednu ruku i hladi od nje i to je definitivno.

allenthekiller, koji je to poklon, haj da vidimo.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2247 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:sejla izgleda dobro nema tu sta, ali da je nadmena i arogantna i da me to u jednu ruku i hladi od nje i to je definitivno.

allenthekiller, koji je to poklon, haj da vidimo.
zar te to ne privlaci da je malo spustis..makar na zemlju :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2248 Re: Hayat

Post by pici »



e karanana jes gledo Hovo.... :thumbup: :dance: ...ja sam bio napaljen Ćitava dva i pol saHata :dance:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2249 Re: Hayat

Post by karanana »

mislim da je nju tesko spustiti na zemlju, mada...mozda je drugacija u pravom zivotu.
oooo multitalentirana. nisam znao da zna pjevati i performans raditi iako stalno pjevusi uz nastupe drugih ali se ne cuje.

a pici, jesi gledo u petak? sta velis o ovoj gosci u crvenoj haljini?

hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#2250 Re: Hayat

Post by hljebarnik »

Sejla sluzi samo za :dance: i pravo je privlacna sto se tice toga. :D
Post Reply