Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2226 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Ma bio nekakav katarski seik sad u nedelju na stadionu, koji je u organizaciji svjetskog prvenstva 2022 ili koje vec, i odmah su krenule spekulacije. Mada je covjek mozda dosao samo da pogleda novi stadion.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2227 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim :?
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#2228 Re: Juventus FC

Post by čoksa08 »

Cyrax wrote:I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim :?
taj udio sad prelazi na pobunjenicku vladu :lol:
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#2229 Re: Juventus FC

Post by elmirčo »

Cyrax wrote:I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim :?
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14877469,00.html interesantan Ćlanak,
"Otkako u Libiji vlada stanje koje podsjeća na građanski rat, opada cijena vrijednosnih papira "Stare dame". Muamer al Gadafi posjeduje 7,6 posto dionica Juventusa. On je drugi najveći dioničar Juvea. No, to nije jedina veza klana Gadafi s talijanskim Calciom. Jedan od sinova libijskog diktatora (Al-Saadi) svojedbno je čak zaigrao u Serije A, u prvoj talijanskoj ligi."
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2230 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

elmirčo wrote:
Cyrax wrote:I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim :?
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14877469,00.html interesantan Ćlanak,
"Otkako u Libiji vlada stanje koje podsjeća na građanski rat, opada cijena vrijednosnih papira "Stare dame". Muamer al Gadafi posjeduje 7,6 posto dionica Juventusa. On je drugi najveći dioničar Juvea. No, to nije jedina veza klana Gadafi s talijanskim Calciom. Jedan od sinova libijskog diktatora (Al-Saadi) svojedbno je čak zaigrao u Serije A, u prvoj talijanskoj ligi."
Čini mi se igrao za Perugiu, Udinese i Sampdoriu. Kakav je to pritisak bio na ove klubove, mogu misliti, samo da se sinčina uhljebi. Babin fudbaler :-)

Inače, pročitao sam interesantnu stvar jučer. Ovo libijsko prelazno vijeće hoće da tuži svako lice sa kojim je Gaddafi poslovao, tako da su vjerovatno već spremne tužbe Mesiću, Silajdžiću, Širbegoviću i mnogim ovdašnjim političarima, no interesuje me da li će tužiti i pravna lica, jer tih 7,6 % udjela Gadaffija u Juventusu su njihove pare. Uglavnom, biće interesantno vidjeti kakav će biti rasplet ove situacije.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2231 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

'ta ce ba prelazno vijece :roll:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2232 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Blizi se utakmica :-D

Najvjerovatnija 11-orica protiv Siene:

Buffon
Licht/Barza/Chiello/Grosso
Pepe/Marcha/Pirlo/Giach
Matri/Vucko

Forza Juve!!!
odsutraopetultra
Posts: 179
Joined: 25/05/2010 17:37

#2233 Re: Juventus FC

Post by odsutraopetultra »

ima li link kakav,na lshunteru mi ne ferceraju ovi
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#2234 Re: Juventus FC

Post by čoksa08 »

matriiiiiiiiiiiiiiii :dance:
ukruta
Posts: 52
Joined: 12/05/2011 15:38

#2235 Re: Juventus FC

Post by ukruta »

Matri za 1:0. Odlicna akcija Pepe-Djakerini-Vucinic-Matri. Bravo Vucinic.

http://88.80.11.29/39563/watch-siena-vs-juventus
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2236 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Ne bas lagana utakmica ali ono sto je najvaznije 3 boda nosimo kuci i sad za sada imamo 2 od 2 utakmice kao i +5 bodova od Intera i Rome :dance:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2237 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Teška utakmica, Siena očekivano nabrijana. Igra nije bila baš za pohvaliti, ali bodovi su tu i to je najbitnije. Forza Conte, Forza Juve.

Image

:)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2238 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Ovakve utakmice smo prosle sezone ili gubili ili remizirali. Nismo znali uzeti 3 boda protiv ove buranije.

Diskutabilan izbor igraca Contea ali sta reci kada su tu dvije pobjede iz dvije utakmice :thumbup:

Image
:mrgreen:
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#2239 Re: Juventus FC

Post by elmirčo »



jesi gledo film " dzaba si dos'o " :D
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2240 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Bodove pisi igru brisi :D
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2241 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Red je da se aktiviram i na ovom forumu kad sam već registrovan...

Najvažnije na ovom početku sezone je da pobjeđemo timove protiv kojih smo već upisali 3 boda, tako da uspjeh na kraju neće izostati.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2242 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Bianconeri1988 wrote:Red je da se aktiviram i na ovom forumu kad sam već registrovan...

Najvažnije na ovom početku sezone je da pobjeđemo timove protiv kojih smo već upisali 3 boda, tako da uspjeh na kraju neće izostati.

Polako, utakica po utakmica, korak po korak. Kako Conte kaze cvrsto s nogama na zemlji, s jednim skromnim pristupom svakoj utakmici, na terenu ce se davati sve od sebe, jest ce se trava... nema lake utakmice, nema jednostavnog protivnika.

Sutra protiv Bologne ce biti izgleda rasprodat stadion, prije nekoliko sati je objaljena vijest da je ostalo jos samo 200 ulaznica. De Ceglie se vraca u prvu postavu a mogli bi Kraske, Vidal i Del Piero startati od prve minute.

Forza Juve!!!
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2243 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

"Kraske" :-? :lol:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2244 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Danas rođendan ovom Estigaribbii valjda će dobiti šansu! :-D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2245 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Ovo su pocetni sastavi za veceras:

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vucinic, Del Piero, Pepe



Bologna (4-4-1-1): Gillet; Casarini, Portanova, Antonsson, Morleo; Pulzetti, Khrin, Mudingayi, Konè; Ramirez, Acquafresca

Forza Juve!!!
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2246 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Opet da vas zamolim za neki link, da se malo pogleda to čudo od Juventusa.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2247 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

2407 wrote:Ovo su pocetni sastavi za veceras:

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vucinic, Del Piero, Pepe



Bologna (4-4-1-1): Gillet; Casarini, Portanova, Antonsson, Morleo; Pulzetti, Khrin, Mudingayi, Konè; Ramirez, Acquafresca

Forza Juve!!!
zasto su doveli dva lijeva krila, ako ce svaku tekmu Pepe da igra :roll:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2248 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2249 Re: Juventus FC

Post by spree »

mirkooooooooo 1:0
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2250 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

jel ko upratio kakav dobar link... :-)
Post Reply