Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2226 Re: Juventus FC
Ma bio nekakav katarski seik sad u nedelju na stadionu, koji je u organizaciji svjetskog prvenstva 2022 ili koje vec, i odmah su krenule spekulacije. Mada je covjek mozda dosao samo da pogleda novi stadion.
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2227 Re: Juventus FC
I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2228 Re: Juventus FC
taj udio sad prelazi na pobunjenicku vladuCyrax wrote:I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim
- elmirčo
- Posts: 1264
- Joined: 27/02/2011 13:15
- Location: kamčatka
#2229 Re: Juventus FC
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14877469,00.html interesantan Ćlanak,Cyrax wrote:I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim
"Otkako u Libiji vlada stanje koje podsjeća na građanski rat, opada cijena vrijednosnih papira "Stare dame". Muamer al Gadafi posjeduje 7,6 posto dionica Juventusa. On je drugi najveći dioničar Juvea. No, to nije jedina veza klana Gadafi s talijanskim Calciom. Jedan od sinova libijskog diktatora (Al-Saadi) svojedbno je čak zaigrao u Serije A, u prvoj talijanskoj ligi."
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2230 Re: Juventus FC
Čini mi se igrao za Perugiu, Udinese i Sampdoriu. Kakav je to pritisak bio na ove klubove, mogu misliti, samo da se sinčina uhljebi. Babin fudbalerelmirčo wrote:http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14877469,00.html interesantan Ćlanak,Cyrax wrote:I ja ne vjerujem da ima ista od toga mada mora nego Gadafijev dio da otkupi. Koliko se sjecam jos imaju nekih 7-10% ili grijesim
"Otkako u Libiji vlada stanje koje podsjeća na građanski rat, opada cijena vrijednosnih papira "Stare dame". Muamer al Gadafi posjeduje 7,6 posto dionica Juventusa. On je drugi najveći dioničar Juvea. No, to nije jedina veza klana Gadafi s talijanskim Calciom. Jedan od sinova libijskog diktatora (Al-Saadi) svojedbno je čak zaigrao u Serije A, u prvoj talijanskoj ligi."
Inače, pročitao sam interesantnu stvar jučer. Ovo libijsko prelazno vijeće hoće da tuži svako lice sa kojim je Gaddafi poslovao, tako da su vjerovatno već spremne tužbe Mesiću, Silajdžiću, Širbegoviću i mnogim ovdašnjim političarima, no interesuje me da li će tužiti i pravna lica, jer tih 7,6 % udjela Gadaffija u Juventusu su njihove pare. Uglavnom, biće interesantno vidjeti kakav će biti rasplet ove situacije.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2231 Re: Juventus FC
'ta ce ba prelazno vijece 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2232 Re: Juventus FC
Blizi se utakmica
Najvjerovatnija 11-orica protiv Siene:
Buffon
Licht/Barza/Chiello/Grosso
Pepe/Marcha/Pirlo/Giach
Matri/Vucko
Forza Juve!!!
Najvjerovatnija 11-orica protiv Siene:
Buffon
Licht/Barza/Chiello/Grosso
Pepe/Marcha/Pirlo/Giach
Matri/Vucko
Forza Juve!!!
-
odsutraopetultra
- Posts: 179
- Joined: 25/05/2010 17:37
#2233 Re: Juventus FC
ima li link kakav,na lshunteru mi ne ferceraju ovi
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2234 Re: Juventus FC
matriiiiiiiiiiiiiiii 
-
ukruta
- Posts: 52
- Joined: 12/05/2011 15:38
#2235 Re: Juventus FC
Matri za 1:0. Odlicna akcija Pepe-Djakerini-Vucinic-Matri. Bravo Vucinic.
http://88.80.11.29/39563/watch-siena-vs-juventus
http://88.80.11.29/39563/watch-siena-vs-juventus
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2236 Re: Juventus FC
Ne bas lagana utakmica ali ono sto je najvaznije 3 boda nosimo kuci i sad za sada imamo 2 od 2 utakmice kao i +5 bodova od Intera i Rome 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2237 Re: Juventus FC
Teška utakmica, Siena očekivano nabrijana. Igra nije bila baš za pohvaliti, ali bodovi su tu i to je najbitnije. Forza Conte, Forza Juve.



- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2238 Re: Juventus FC
Ovakve utakmice smo prosle sezone ili gubili ili remizirali. Nismo znali uzeti 3 boda protiv ove buranije.
Diskutabilan izbor igraca Contea ali sta reci kada su tu dvije pobjede iz dvije utakmice


Diskutabilan izbor igraca Contea ali sta reci kada su tu dvije pobjede iz dvije utakmice

- elmirčo
- Posts: 1264
- Joined: 27/02/2011 13:15
- Location: kamčatka
#2239 Re: Juventus FC
jesi gledo film " dzaba si dos'o "
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2240 Re: Juventus FC
Bodove pisi igru brisi 
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2241 Re: Juventus FC
Red je da se aktiviram i na ovom forumu kad sam već registrovan...
Najvažnije na ovom početku sezone je da pobjeđemo timove protiv kojih smo već upisali 3 boda, tako da uspjeh na kraju neće izostati.
Najvažnije na ovom početku sezone je da pobjeđemo timove protiv kojih smo već upisali 3 boda, tako da uspjeh na kraju neće izostati.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2242 Re: Juventus FC
Bianconeri1988 wrote:Red je da se aktiviram i na ovom forumu kad sam već registrovan...
Najvažnije na ovom početku sezone je da pobjeđemo timove protiv kojih smo već upisali 3 boda, tako da uspjeh na kraju neće izostati.
Polako, utakica po utakmica, korak po korak. Kako Conte kaze cvrsto s nogama na zemlji, s jednim skromnim pristupom svakoj utakmici, na terenu ce se davati sve od sebe, jest ce se trava... nema lake utakmice, nema jednostavnog protivnika.
Sutra protiv Bologne ce biti izgleda rasprodat stadion, prije nekoliko sati je objaljena vijest da je ostalo jos samo 200 ulaznica. De Ceglie se vraca u prvu postavu a mogli bi Kraske, Vidal i Del Piero startati od prve minute.
Forza Juve!!!
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2244 Re: Juventus FC
Danas rođendan ovom Estigaribbii valjda će dobiti šansu! 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2245 Re: Juventus FC
Ovo su pocetni sastavi za veceras:
Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vucinic, Del Piero, Pepe
Bologna (4-4-1-1): Gillet; Casarini, Portanova, Antonsson, Morleo; Pulzetti, Khrin, Mudingayi, Konè; Ramirez, Acquafresca
Forza Juve!!!
Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vucinic, Del Piero, Pepe
Bologna (4-4-1-1): Gillet; Casarini, Portanova, Antonsson, Morleo; Pulzetti, Khrin, Mudingayi, Konè; Ramirez, Acquafresca
Forza Juve!!!
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2246 Re: Juventus FC
Opet da vas zamolim za neki link, da se malo pogleda to čudo od Juventusa.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2247 Re: Juventus FC
zasto su doveli dva lijeva krila, ako ce svaku tekmu Pepe da igra2407 wrote:Ovo su pocetni sastavi za veceras:
Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vucinic, Del Piero, Pepe
Bologna (4-4-1-1): Gillet; Casarini, Portanova, Antonsson, Morleo; Pulzetti, Khrin, Mudingayi, Konè; Ramirez, Acquafresca
Forza Juve!!!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2248 Re: Juventus FC
Streamovi:
http://veetle.com/index.php/channel/view#4e7a21c1b5b18
http://www.firefoots.com/ch2.html
http://livesport1org.ucoz.com/tv1.html
Bit će i na areni u multi-prenosu, koliko ja znam.
http://veetle.com/index.php/channel/view#4e7a21c1b5b18
http://www.firefoots.com/ch2.html
http://livesport1org.ucoz.com/tv1.html
Bit će i na areni u multi-prenosu, koliko ja znam.
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2249 Re: Juventus FC
mirkooooooooo 1:0
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2250 Re: Juventus FC
jel ko upratio kakav dobar link... 
