nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#21501 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Vjerovatno m4 f82, ali mi sa "prave slike" dio oko izduva djeluje drugacije nego na videu, mozda je mijenjan....pffff
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21502 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovako to saznamovjeshalica wrote: ↑02/09/2021 00:34 Vjerovatno m4 f82, ali mi sa "prave slike" dio oko izduva djeluje drugacije nego na videu, mozda je mijenjan....pffff
-
zigson
- Posts: 4819
- Joined: 04/04/2015 22:17
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#21504 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Žigson je u pravu. E60 m5. Ili dobra kopija istog. Folija zelena sigurno
-
zigson
- Posts: 4819
- Joined: 04/04/2015 22:17
#21505 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne bih reko da je m5 po zvuku, mozda 3.0 ili 3.5 dizel nacipovan.
E60 m5 v10 bas specifican zvuk ima
https://youtu.be/QfkYVES_6xc
E60 m5 v10 bas specifican zvuk ima
https://youtu.be/QfkYVES_6xc
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#21506 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sto glavni mangup vozi, kako vozi vidi se, zalosno je sto nije pokriveno kamerama kad mu kroz mjesec dana ili ranije posalju kaznu i zabranu upravljanja vozilom ili da ga uvazeni i preeposteni strumpfovi skrenu na prvom prosirenju uz prezentaciju video nadzora
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#21507 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zeleni E60, viđao sam ga po gradu, torbar
Obicni 530d ide ko mahnit samo je do vozaca koliko da ga gura... Govorimo o autima preko 200KS, jbt sad ovog sluzbenog od 81kW ne smijem tjerati do kraja a ne duplo jaci auto
Obicni 530d ide ko mahnit samo je do vozaca koliko da ga gura... Govorimo o autima preko 200KS, jbt sad ovog sluzbenog od 81kW ne smijem tjerati do kraja a ne duplo jaci auto
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#21508 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jaki su kao vozaci od semafora do semafora, dok van grada na otvorenoj cesti su male bubice i ne smiju stisnuti gas.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#21509 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovi i ne idu van grada eventualno planina jezero ili neum i to je to
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#21511 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
I to idu 40-50 od Krupca uzbrdo, naprave kolonu iza sebe jer voze na celostone gumama.
A na kisi po gradu voze 30
A na kisi po gradu voze 30
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#21512 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.
Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.
Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
-
BiBi911
- Posts: 5341
- Joined: 09/12/2018 17:47
#21513 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne znas ti ekipu sa MUC zavalili se za auta po 50,000€+ I trebamo za Bosnu, I prica, euforija, sranja I idemo prema parkingu kad svi pred moje auto. Ja kreten jos pitam sto tu stojite sa torbama a oni sretni pa idemo sa tobom (jedan se zali da vozi w12 I da trosi 20+, drugi da 750LI isto tako, nakav jado sa merc V8 4.8 oko 15). Sreca njihova pa autobus staje ispred parkinga.kakaljin wrote: ↑02/09/2021 09:18A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.
Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.
Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
Al tek servisiranje auta, eh tu smo ih uzimali lopatom. Kupavali su pakne I diskove iz Uganda, ulje u aldi-u. Ali bilo je vazno na faceboku, instagramu turiti w12 il kada se skucka (nocna svaki dan) 300€ pa se ode za Bosnu pa se parkira w12 a to sto sam mu lijepio vrece, naopako stavio pakne, aku je polovan, 5 razlicitih guma, sto je istekao rok ulju... ehh to nije vazno
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#21514 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A to manje goriva sipaju da su laksi zbog ubrzanja.kakaljin wrote: ↑02/09/2021 09:18A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.
Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.
Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#21515 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sinoc predvecer neki debil u volvu s60 stao nasred trake na mostu kod vilsa, elektroprivreda, upalio sva 4, izadje iz auta i ode pjehe da kupi kestenje na vilsu, i to laganini, bez zurbe, bar 5 minuta se zadrzao dok mu je auto blokiralo traku.
Last edited by mirsek on 02/09/2021 13:37, edited 1 time in total.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#21516 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije on debil. On je mudonja koji se piša po nama.
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21517 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Stara sarajevska furka. Kestenje. Datira jos od davnina, a vidi se da vozaci volva gaje stare obicaje. I dedo mu je bio takav. To od vozaca njemackog premiJuma neces vidjeti nikad, sta dosljo i papak zna.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#21518 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kako izgleda taj idiot na biciklu što ste pričali?
Jutros kod Evrope vozi ispred mene cik-cak, ne da da prođem. I dok on ode desno do parkiranih auta, ja složim gas i proletim ga.
bio full gear
Jutros kod Evrope vozi ispred mene cik-cak, ne da da prođem. I dok on ode desno do parkiranih auta, ja složim gas i proletim ga.
bio full gear
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21519 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Imas par stranica nazad njegov profil sa socijalnih mreza. Srednje visine, mrsaviji. Tamnija kosa. Oko 35god
Ili ova tema ili sta vas najvise nervira kod vozaca
Ili ova tema ili sta vas najvise nervira kod vozaca
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21521 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sad zamisli uz te akrobacije koje je izvodio da je sviro na pisti cijelo vrijeme, psovo sto se narod ne sklanja. Dok sam zivio na grbavici cuo sam ga kad prolazi vilsom. Znao sam ga i zimi vidjeti kako pedala. Psihopata definitivno
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#21522 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije on dobar, naći će se neko lud da ga ispegla.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#21523 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pun grad tih "mudonja". Neki dan dvojica bruda likova isto kod elektriprivrede, vils, na semaforu iz pravca stadiona u traci za skretanje prema ilidzi. Vjerovatno im bilo mrsko kruziti do dezurne apoteke pa samo skrenu direktno sa semafora lijevo na trotoar i parkira ispred one trafike pored apoteke i obojica izadjose i lagano do apoteke. Bijeli audi a7 ili a6.
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21524 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ja sam ga prvi put primjetio 2019. U sedmici ga sretnem minimalno 2-3 puta. Prelazim dnevno pjeske 3-10 kilometara, nagledam se svega.
Ni jednom od 2019 do danas nije bio normalan. Na pocetku karijere je bilo samo biciklo uz divlju voznju. Poslije je dodo svjetla, a onda pistu. Postepeno se nadogradjuvo. Volio bih znati razlog tog ponasanja. Jel namjerno radi jer mriz cijeli svijet ili konta da ima prednost.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#21525 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
joj al kad stanu kod apoteke na Obali u lijevoj traci, a parkinga okolo milion, pa i besplatnih se može naći..
