Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2151 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Vučinić - Pirlo! Objasnili neke stvari u drugom! :dance:
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#2152 Re: Juventus FC

Post by Van Halen »

Navijam za Romu od italijanskih klubova, ali od svih timova iz Milana i Torina najdraži mi ja Juve. Stadion je super, i sretno u narednoj sezoni.
User avatar
zeljonista
Posts: 101
Joined: 25/04/2010 22:21
Location: ulica 11 plavih

#2153 Re: Juventus FC

Post by zeljonista »

Navijac sam juventusa iz vremena baggia,odnosno pocetkom 90 tih,mada je to nebitno sto hocu da kazem...juventus je ispadanjem najvise se promjenio po pitanju skaut tima..ni u zlatna vremena juve nije trosio neke ogromne pare ko neki levati danas,ali je znao nanjusiti igraca i napraviti od njega igracinu,e toga danas nema i dovode se po meni osrednji igraci i neplanski...nadam se da ce uz ovaj stadion krenuti sve nabolje i moram reci da su bili i ostali u italiji prvi po svemu,a to potvrdjuju sa ovim prelijepim zdanjem...sretno...;)
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#2155 Re: Juventus FC

Post by elmirčo »

jarane jebeni betis nismo pobijedili :O

ja ne znam sta je sa krasketom , jel cist on...kakav je bio u prvoj polusezoni, ja sam mislio u b i c e ih redom
al kurko :O



i sta mislite za novi stadion - ime?

ne svidja mi se sto ce to biti " arena"
zasto se ne zove park, kao npr, signal iduna park, zvucnije bi nekako bilo Juve park, nego juve arena :-)

pasquato? mali je masina, samo da na mse ne desi novi djovinko
:run:
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#2156 Re: Juventus FC

Post by Dialer »

Zvace se arena Alessandro Del Piero... Po najvecoj legendi kluba! :thumbup:
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#2157 Re: Juventus FC

Post by Zvek »

Neka agencija treba da proda pravo na ime stadiona. Zvaće se prema onome ko da najviše novca. Imena ne mogu biti iz svijeta autoindustrije (Fiat), sportske opreme i jos par grana.
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2158 Re: Juventus FC

Post by spree »

al' ga zabi matri u zadnjoj sekundi :thumbup:. vidal poprilicno dobro odigrao. jos sad da milan uzme ova plavo-crna g0vna i prvi pehar ove godine ide nama.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2159 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

spree wrote:al' ga zabi matri u zadnjoj sekundi :thumbup:. vidal poprilicno dobro odigrao. jos sad da milan uzme ova plavo-crna g0vna i prvi pehar ove godine ide nama.
gdje si ti na brojevima :D
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2160 Re: Juventus FC

Post by spree »

Splinter wrote:
spree wrote:al' ga zabi matri u zadnjoj sekundi :thumbup:. vidal poprilicno dobro odigrao. jos sad da milan uzme ova plavo-crna g0vna i prvi pehar ove godine ide nama.
gdje si ti na brojevima :D
nekako nije to to. mozda dodjem kad se malo zakuha :D .
forza milan :P
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2161 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

"Jedini klubovi koji su Ligu prvaka osvojili otkad se igra pod tim imenom, a ove sezone neće igrati u njoj, jesu talijanski Juventus i engleski Liverpool."

blago nama :-)
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#2162 Re: Juventus FC

Post by čoksa08 »

Splinter wrote:"Jedini klubovi koji su Ligu prvaka osvojili otkad se igra pod tim imenom, a ove sezone neće igrati u njoj, jesu talijanski Juventus i engleski Liverpool."

blago nama :-)
kako je krenulo i do godine cemo biti jedini :roll:
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2163 Re: Juventus FC

Post by spree »

dosli emanuele giaccherini i marcelo alejandro estigarribia balmori. odakle ove izvukose da mi je znati :? . sa ovako "poznatim" igracima uspjeh nam je zagarantovan :(.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2164 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

spree wrote:dosli emanuele giaccherini i marcelo alejandro estigarribia balmori. odakle ove izvukose da mi je znati :? . sa ovako "poznatim" igracima uspjeh nam je zagarantovan :(.
Izvadi ih Marota iz rupe. Valjda ce biti nesto od ovih anonimusa.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2165 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Elia dolazi na ljekarske :thumbup:

Ocekuje se dovodjenje jos jednog stopera, nadam se da ce biti neko veliko ime :-D
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2166 Re: Juventus FC

Post by spree »

nisam bas zadovoljan s dovodjenjem elie. u zadnje vrijeme nije nista odigrao. ostao na onome veliki talent, ali eto nadam se da ce kod nas poluditi. sto se tice stopera preskrti smo mi za neko veliko ime, nadam se da grijesim. ipak najvece pojacanje ovog prelaznog roka je odlazak grygere :D. ovi u fulhamu nemaju oci izgleda.
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#2167 Re: Juventus FC

Post by Lucas Leiva »

Koliko je samo dobrih igraca unistio tragikomicni i katastrofalni klub Juventus, jedan od njih je i Zdenjek Grigera, a padaju mi napamet i Horhe Martinez i Poulsen.

Neki klubovi su poznati po tome da stvaraju igrace, drugi da ih unistavaju... Juventus spada u drugu kategoriju!
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2168 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

Lucas Leiva wrote:Koliko je samo dobrih igraca unistio tragikomicni i katastrofalni klub Juventus, jedan od njih je i Zdenjek Grigera, a padaju mi napamet i Horhe Martinez i Poulsen.

Neki klubovi su poznati po tome da stvaraju igrace, drugi da ih unistavaju... Juventus spada u drugu kategoriju!
ima onih koji se razumiju u nogomet i oni koji se ne razumiju
ti drug spadaš u ovu drugu kategoriju :D
čuj dobrih igrača, e jesi nabrojao vala dobre igrače alal ti vjera :D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2169 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

pa dobro cim smo pustili giovinca i ovog novog malog paskuata, onda se moze reci da unistavamo :roll:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2170 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

armin.i.am wrote:pa dobro cim smo pustili giovinca i ovog novog malog paskuata, onda se moze reci da unistavamo :roll:
đovinko jeste pušten i to se može smatrati kiksem
međutim, on još nije toliko sazrio da kažemo da je promašaj, tj. da smo ga trebali zadržati
paskuato je otišao na kaljenje i vraća se...u tome je razlika
evo stigao i elia (nikako mi ne leži on ali eto vidjećemo) i kako još čitam sutra dolazi b.alves na ljekarski (daj Bože da su ove informacije i tačne)
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2171 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

ma nikad se on nece vratiti :roll:
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#2172 Re: Juventus FC

Post by čoksa08 »

Lucas Leiva wrote:Koliko je samo dobrih igraca unistio tragikomicni i katastrofalni klub Juventus, jedan od njih je i Zdenjek Grigera, a padaju mi napamet i Horhe Martinez i Poulsen.

Neki klubovi su poznati po tome da stvaraju igrace, drugi da ih unistavaju... Juventus spada u drugu kategoriju!
da, kad bi ti imao pojma o fudbalu ili o juventusu onda bi smak svijeta bio :-)
User avatar
alijagoro
Posts: 8038
Joined: 06/03/2008 18:02

#2173 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

Elia novi Ryan Babel :sad: povremeni bljeskovi i to je to,a mogao je Juve dovesti Affelay-a i Ardu Turana.Pirlo i Vidal su solidna pojacanja,Vucinic je onako po meni nepotreban a mislim da nije bolji od Fabia i Matria.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2174 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Lucas Leiva wrote:Koliko je samo dobrih igraca unistio tragikomicni i katastrofalni klub Juventus, jedan od njih je i Zdenjek Grigera, a padaju mi napamet i Horhe Martinez i Poulsen.

Neki klubovi su poznati po tome da stvaraju igrace, drugi da ih unistavaju... Juventus spada u drugu kategoriju!
Jao ti si legenda. Nije da te nisam primjetio na temi Liverpool FC! Do kad planiraš zasmijavati široko forumsko pučanstvo? :-D

Kralj!

on topic: Nadajmo se boljoj sezoni, stabilan i jak Juve je neophodan za stabilan i jak Calcio!
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2175 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Elia ne opravdava najavu WC igraca. Odlazak Grigere moze upotpuniti samo jos i odlazak Amaurija.
Valjda ce doci stoper, pa da se necemu i nadati.
Post Reply