Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2126 Re: Juventus FC
pa nece valjda on igrati lijevo krilo 
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2127 Re: Juventus FC
Ma kakav on i lijevo krilo, nek se ne forsira
Slazem se da Juventus sa ovim igracima ne izgleda naivno kao prosle sezone, ali treba nam jos da bi se mogli boriti za titulu.
Sta kazete za raspored utakmica u sl. sezoni ?
Raspored Juventusa:
1° Udinese-Juventus
2° Juventus-Parma
3° Siena-Juventus
4° Juventus-Bologna
5° Catania-Juventus
6° Juventus-Milan
7° Chievo-Juventus
8° Juventus-Genoa
9° Juventus-Fiorentina
10° inter-Juventus
11° Napoli-Juventus
12° Juventus-Palermo
13° Lazio-Juventus
14° Juventus-Cesena
15° Roma-Juventus
16° Juventus-Novara
17° Lecce-Juventus
18° Juventus-Cagliari
19° Atalanta-Juventus
Slazem se da Juventus sa ovim igracima ne izgleda naivno kao prosle sezone, ali treba nam jos da bi se mogli boriti za titulu.
Sta kazete za raspored utakmica u sl. sezoni ?
Raspored Juventusa:
1° Udinese-Juventus
2° Juventus-Parma
3° Siena-Juventus
4° Juventus-Bologna
5° Catania-Juventus
6° Juventus-Milan
7° Chievo-Juventus
8° Juventus-Genoa
9° Juventus-Fiorentina
10° inter-Juventus
11° Napoli-Juventus
12° Juventus-Palermo
13° Lazio-Juventus
14° Juventus-Cesena
15° Roma-Juventus
16° Juventus-Novara
17° Lecce-Juventus
18° Juventus-Cagliari
19° Atalanta-Juventus
- no_mani=no_fjučr
- Posts: 741
- Joined: 25/07/2011 08:02
#2128 Re: Juventus FC
Prvo kolo vrlo tesko, a onda raspored ok, puno će ovisiti o Udinama.Uvjek je ta prva psihološki najteža, a kad se dobije u gostima, onda je to jako pozitivno za moral ekipe.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2130 Re: Juventus FC
to i ti gotivis juvemedvjed23 wrote:.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#2131 Re: Juventus FC
aha.. al nisam u toku... zadnje čega se sjećam je poraz od milana u finalu lige prvaka
rekoh da se malo ponovo aktiviram...
rekoh da se malo ponovo aktiviram...
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2132 Re: Juventus FC
fino
dizemo se lagano
dizemo se lagano
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2133 Re: Juventus FC
s`conteo-m, no way... 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2134 Re: Juventus FC
ako nista, barem je inter slabiji ove godine

- bandini
- Posts: 1339
- Joined: 18/05/2011 10:01
- Location: dimenzija X
#2135 Re: Juventus FC
nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
steta, veliki je to klub
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2136 Re: Juventus FC
Ne bih rekao. Najveci problem Juventusa su male ekipe. Samo "male ekipe" uticu na dobar plasman. Ove sezone ici na Ligu prvaka, ako dodje jos koji kvalitetan igrac, onda bih se usudio i reci da se ide na titulu. 30 nije mala brojkabandini wrote:nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
- bandini
- Posts: 1339
- Joined: 18/05/2011 10:01
- Location: dimenzija X
#2137 Re: Juventus FC
PasHon1 wrote:Ne bih rekao. Najveci problem Juventusa su male ekipe. Samo "male ekipe" uticu na dobar plasman. Ove sezone ici na Ligu prvaka, ako dodje jos koji kvalitetan igrac, onda bih se usudio i reci da se ide na titulu. 30 nije mala brojkabandini wrote:nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
pa nije mala brojka
licno ne navijam ni za jedan klub u europi jer mi je to prilicno besmisleno da navijam za nekog ko je iz druge drzave i sa kim nemam nikakve veze ali su mi neki klubovi prilicno dragi a jedan od njih je i juventus
zato i kazem da mi je zao sto jos nece na nivo na kojem su bili
sva pojacanja do sad su dobra ali samo dobra i nista vise
vucko je dobar napadac ali ne i vrhunski, doveli su pirla koji je vec u godinama i nije to taj pirlo
del piero isto tako
sva mi je ekipa nekako solidna i nista vise od toga
nema vise niko ko odskace ko vuce ekipu kad ne ide kao nekad del piero ili nedved
tako da predvidjam borbu za ligu prvaka i to je to
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2139 Re: Juventus FC
ljepotek, jos samo kad bi poceli igrati ko u stara vremena onda bi bilo odlicno
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2140 Re: Juventus FC
Pa dobro, ne mozes sa prosjecnih igraca skociti na ekipu starog Juventusa u kojem je pola ekipe igralo za prvake svijeta. Ja samo zelim da kazem da ima nade, da se u skorije vrijeme treca zvjezdica pojavi na dresu.bandini wrote:PasHon1 wrote:Ne bih rekao. Najveci problem Juventusa su male ekipe. Samo "male ekipe" uticu na dobar plasman. Ove sezone ici na Ligu prvaka, ako dodje jos koji kvalitetan igrac, onda bih se usudio i reci da se ide na titulu. 30 nije mala brojkabandini wrote:nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
pa nije mala brojka
licno ne navijam ni za jedan klub u europi jer mi je to[ prilicno besmisleno da navijam za nekog ko je iz druge drzave i sa kim nemam nikakve veze ali su mi neki klubovi prilicno dragi a jedan od njih je i juventus
zato i kazem da mi je zao sto jos nece na nivo na kojem su bili
sva pojacanja do sad su dobra ali samo dobra i nista vise
vucko je dobar napadac ali ne i vrhunski, doveli su pirla koji je vec u godinama i nije to taj pirlo
del piero isto tako
sva mi je ekipa nekako solidna i nista vise od toga
nema vise niko ko odskace ko vuce ekipu kad ne ide kao nekad del piero ili nedved
tako da predvidjam borbu za ligu prvaka i to je to
- ReD aka Socijalista
- Posts: 2187
- Joined: 22/08/2010 00:23
- Location: U Daytonu General major
#2141 Re: Juventus FC
Stadion je strasan.
- Anell
- Posts: 835
- Joined: 17/03/2005 20:37
- Location: Sarajevo
#2142 Re: Juventus FC
Novi stadion je fantastican,
nadam se da ce im donijeti puno srece, radosti i dobrih rezultata.
nadam se da ce im donijeti puno srece, radosti i dobrih rezultata.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2143 Re: Juventus FC
evo deremo cuneo 2-0
matri i marchisio strijelci
matri i marchisio strijelci
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2144 Re: Juventus FC
kakva golcina mirka 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2145 Re: Juventus FC
pasquato 4-0 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2146 Re: Juventus FC
luca toni 5-0 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2147 Re: Juventus FC
6-0smoki_choko wrote:luca toni 5-0
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2148 Re: Juventus FC
7-0 asistencija mirka i goallllllllll tonija 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2149 Re: Juventus FC
jarane zar se ne igra po setovima, ko Zeljo sinoc 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2150 Re: Juventus FC
ruđero 8-0 

