Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2126 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

pa nece valjda on igrati lijevo krilo :lol:
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2127 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Ma kakav on i lijevo krilo, nek se ne forsira :D
Slazem se da Juventus sa ovim igracima ne izgleda naivno kao prosle sezone, ali treba nam jos da bi se mogli boriti za titulu.

Sta kazete za raspored utakmica u sl. sezoni ?

Raspored Juventusa:

1° Udinese-Juventus

2° Juventus-Parma

3° Siena-Juventus

4° Juventus-Bologna

5° Catania-Juventus

6° Juventus-Milan

7° Chievo-Juventus

8° Juventus-Genoa

9° Juventus-Fiorentina

10° inter-Juventus

11° Napoli-Juventus

12° Juventus-Palermo

13° Lazio-Juventus

14° Juventus-Cesena

15° Roma-Juventus

16° Juventus-Novara

17° Lecce-Juventus

18° Juventus-Cagliari

19° Atalanta-Juventus
User avatar
no_mani=no_fjučr
Posts: 741
Joined: 25/07/2011 08:02

#2128 Re: Juventus FC

Post by no_mani=no_fjučr »

Prvo kolo vrlo tesko, a onda raspored ok, puno će ovisiti o Udinama.Uvjek je ta prva psihološki najteža, a kad se dobije u gostima, onda je to jako pozitivno za moral ekipe.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#2129 Re: Juventus FC

Post by medvjed23 »

.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2130 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

medvjed23 wrote:.
to i ti gotivis juve :D :lol:
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#2131 Re: Juventus FC

Post by medvjed23 »

aha.. al nisam u toku... zadnje čega se sjećam je poraz od milana u finalu lige prvaka :lol:

rekoh da se malo ponovo aktiviram...
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2132 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

fino :D
dizemo se lagano :mrgreen:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2133 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

s`conteo-m, no way... :roll:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2134 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

ako nista, barem je inter slabiji ove godine :mrgreen: :lol:
User avatar
bandini
Posts: 1339
Joined: 18/05/2011 10:01
Location: dimenzija X

#2135 Re: Juventus FC

Post by bandini »

nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2136 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

bandini wrote:nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
Ne bih rekao. Najveci problem Juventusa su male ekipe. Samo "male ekipe" uticu na dobar plasman. Ove sezone ici na Ligu prvaka, ako dodje jos koji kvalitetan igrac, onda bih se usudio i reci da se ide na titulu. 30 nije mala brojka :D
User avatar
bandini
Posts: 1339
Joined: 18/05/2011 10:01
Location: dimenzija X

#2137 Re: Juventus FC

Post by bandini »

PasHon1 wrote:
bandini wrote:nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
Ne bih rekao. Najveci problem Juventusa su male ekipe. Samo "male ekipe" uticu na dobar plasman. Ove sezone ici na Ligu prvaka, ako dodje jos koji kvalitetan igrac, onda bih se usudio i reci da se ide na titulu. 30 nije mala brojka :D

pa nije mala brojka
licno ne navijam ni za jedan klub u europi jer mi je to prilicno besmisleno da navijam za nekog ko je iz druge drzave i sa kim nemam nikakve veze ali su mi neki klubovi prilicno dragi a jedan od njih je i juventus
zato i kazem da mi je zao sto jos nece na nivo na kojem su bili
sva pojacanja do sad su dobra ali samo dobra i nista vise
vucko je dobar napadac ali ne i vrhunski, doveli su pirla koji je vec u godinama i nije to taj pirlo
del piero isto tako
sva mi je ekipa nekako solidna i nista vise od toga
nema vise niko ko odskace ko vuce ekipu kad ne ide kao nekad del piero ili nedved
tako da predvidjam borbu za ligu prvaka i to je to
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2138 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Image
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2139 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

ljepotek, jos samo kad bi poceli igrati ko u stara vremena onda bi bilo odlicno
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2140 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

bandini wrote:
PasHon1 wrote:
bandini wrote:nece se juve jos dugo godina vratit na nivo na kojem je bio
steta, veliki je to klub
Ne bih rekao. Najveci problem Juventusa su male ekipe. Samo "male ekipe" uticu na dobar plasman. Ove sezone ici na Ligu prvaka, ako dodje jos koji kvalitetan igrac, onda bih se usudio i reci da se ide na titulu. 30 nije mala brojka :D

pa nije mala brojka
licno ne navijam ni za jedan klub u europi jer mi je to[ prilicno besmisleno da navijam za nekog ko je iz druge drzave i sa kim nemam nikakve veze ali su mi neki klubovi prilicno dragi a jedan od njih je i juventus
zato i kazem da mi je zao sto jos nece na nivo na kojem su bili
sva pojacanja do sad su dobra ali samo dobra i nista vise
vucko je dobar napadac ali ne i vrhunski, doveli su pirla koji je vec u godinama i nije to taj pirlo
del piero isto tako
sva mi je ekipa nekako solidna i nista vise od toga
nema vise niko ko odskace ko vuce ekipu kad ne ide kao nekad del piero ili nedved
tako da predvidjam borbu za ligu prvaka i to je to
Pa dobro, ne mozes sa prosjecnih igraca skociti na ekipu starog Juventusa u kojem je pola ekipe igralo za prvake svijeta. Ja samo zelim da kazem da ima nade, da se u skorije vrijeme treca zvjezdica pojavi na dresu.

User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#2141 Re: Juventus FC

Post by ReD aka Socijalista »

Stadion je strasan.
User avatar
Anell
Posts: 835
Joined: 17/03/2005 20:37
Location: Sarajevo

#2142 Re: Juventus FC

Post by Anell »

Novi stadion je fantastican,
nadam se da ce im donijeti puno srece, radosti i dobrih rezultata.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2143 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

evo deremo cuneo 2-0 :dance: :lol:
matri i marchisio strijelci
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2144 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

kakva golcina mirka :dance:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2145 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

pasquato 4-0 :dance:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2146 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

luca toni 5-0 :thumbup:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2147 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

smoki_choko wrote:luca toni 5-0 :thumbup:
6-0 :skoljka:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2148 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

7-0 asistencija mirka i goallllllllll tonija :run:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2149 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

jarane zar se ne igra po setovima, ko Zeljo sinoc :roll:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2150 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

ruđero 8-0 :evil:
Post Reply