
Danas okâci neko u onoj policija viber grupi kaze prnjavor live
Moderators: _BataZiv_0809, anex

Moguce je do motora. Vidjeces na kilometrazi.Naslovnica wrote: ↑30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije.![]()
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Zar ne bi trebao neki sigurnosni ventil, šta li, da izbaci kada je boca napunjena 80%?howdy wrote: ↑30/03/2020 07:06Moguce je do motora. Vidjeces na kilometrazi.Naslovnica wrote: ↑30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije.![]()
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
S te pumpe su i one forumske ocam' dodje lik sa X5com i nasu za cvaju....Naslovnica wrote: ↑30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije.![]()
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
kaka je sit na puNpama, jesu li šta oborili ili još troše stare zaliheCijena sirove nafte pala na gotovo 20 dolara, najniža u posljednjih 20 godina
Koja je cjena plinaNaslovnica wrote: ↑30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije.![]()
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Trenutno, prema aplikaciji:muha_sa wrote: ↑30/03/2020 10:52Koja je cjena plinaNaslovnica wrote: ↑30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije.![]()
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?možda je neko piso al nisam upratio.
Nako pitam-ne mislim sipat jer sam u Halilovicima nasuo pun a nisam 5 kilometara prešo.

Tu sam i nasuo--samo se zajebah u imenu uliceNaslovnica wrote: ↑30/03/2020 10:55Trenutno, prema aplikaciji:muha_sa wrote: ↑30/03/2020 10:52Koja je cjena plinaNaslovnica wrote: ↑30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije.![]()
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?možda je neko piso al nisam upratio.
Nako pitam-ne mislim sipat jer sam u Halilovicima nasuo pun a nisam 5 kilometara prešo.
![]()
To ti je tako u svakom segmentu drustva kod nasTomahawk11 wrote: ↑30/03/2020 11:22 Kad bi barel bio dolar, ovi naši ne bi promijenili cijenu.
Što ti je princip![]()