NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20476 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Image

Danas okâci neko u onoj policija viber grupi kaze prnjavor live
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20477 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Pola hebene marke skuplje u Zenici :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#20478 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

Pa jak vam standard ko i nama :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20479 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Ne znamo ku'cemo s parama
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#20480 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Benzin je i 60 pf razlike :shock:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20481 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Ma treba ovo jos cekati da u federaciji bosne i hercegovine padne jedno -15pf, kako u kojem jakosnom kantonu, i tociti za KM 30
User avatar
pepeljara
Posts: 7351
Joined: 22/08/2003 00:00

#20482 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

:bih: shega cjene u ks
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#20483 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#20484 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by howdy »

Naslovnica wrote: 30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Moguce je do motora. Vidjeces na kilometrazi.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20485 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Eee kod brkica je kompresija na punionici plina
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#20486 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

https://www.cnbc.com/2020/03/30/oil-fal ... emand.html

Rafinerijske cijene nastavljaju sa padom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20487 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

pepeljara wrote: 30/03/2020 00:29 :bih: shega cjene u ks
Koliko, šta?
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#20488 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

howdy wrote: 30/03/2020 07:06
Naslovnica wrote: 30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Moguce je do motora. Vidjeces na kilometrazi.
Zar ne bi trebao neki sigurnosni ventil, šta li, da izbaci kada je boca napunjena 80%?
Mislim, znam da neke pumpe imaju jače kompresore, možda nabije kilu-dvije više-manje, ali da ga prekuca preko nazivnog kapaciteta boce, to mi je već sumnjivo i OPASNO.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#20489 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Opet gorivo pojeftinilo cuvajte se poskupljenja 🤭🤣
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20490 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Naslovnica wrote: 30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
S te pumpe su i one forumske ocam' dodje lik sa X5com i nasu za cvaju.... :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20491 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

Cijena sirove nafte pala na gotovo 20 dolara, najniža u posljednjih 20 godina
kaka je sit na puNpama, jesu li šta oborili ili još troše stare zalihe :mastakazes:
User avatar
pepeljara
Posts: 7351
Joined: 22/08/2003 00:00

#20492 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

Trose zalihe 😂😂
Samo prestat sipat najbolji trenutak za ignorisat
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20493 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

pepeljara wrote: 30/03/2020 10:18 Trose zalihe 😂😂
Samo prestat sipat najbolji trenutak za ignorisat
Bogme natankah prije 10-ak dana i eno ga stoji.
Kako je krenulo, neću skoro sipati.
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#20494 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Koja je cjena plina :? možda je neko piso al nisam upratio.

Nako pitam-ne mislim sipat jer sam u Halilovicima nasuo pun a nisam 5 kilometara prešo.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#20495 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

muha_sa wrote: 30/03/2020 10:52
Naslovnica wrote: 30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Koja je cjena plina :? možda je neko piso al nisam upratio.

Nako pitam-ne mislim sipat jer sam u Halilovicima nasuo pun a nisam 5 kilometara prešo.
Trenutno, prema aplikaciji:
Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#20496 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 30/03/2020 10:55
muha_sa wrote: 30/03/2020 10:52
Naslovnica wrote: 30/03/2020 06:40 Jučer naspemna Brkić Petrolu na Alipašinom polju.
Zapremina boce 48, na većini stanica uspije izgurati 43-44, kod njih se aparat zaustavio na 48 i nešto (provjeriću danas račun pa javim).
Kaže onaj slino (đesi jarane, šaš, kolko, sjo ocam...imao sam osjećaj da je na nekakvim drogama), elem, ka'e jak motor pa nabije. :?
Može li neko objašnjenje? Nije valjda da laže aparat?
Koja je cjena plina :? možda je neko piso al nisam upratio.

Nako pitam-ne mislim sipat jer sam u Halilovicima nasuo pun a nisam 5 kilometara prešo.
Trenutno, prema aplikaciji:
Image
Tu sam i nasuo--samo se zajebah u imenu ulice :-) nije Halilovica neg u Dz. Bijedica
ista cifra bila prije desetak dana
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20497 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

Kad bi barel bio dolar, ovi naši ne bi promijenili cijenu.
Što ti je princip :thumbup:
User avatar
pepeljara
Posts: 7351
Joined: 22/08/2003 00:00

#20498 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

Tomahawk11 wrote: 30/03/2020 11:22 Kad bi barel bio dolar, ovi naši ne bi promijenili cijenu.
Što ti je princip :thumbup:
To ti je tako u svakom segmentu drustva kod nas :)

Uzmimo za primjer da prvi tunel za komplet dezifenkciju - instaliraju ispred PARLAMENTA :)
Tamo gdje nema ni sastanaka, nit sta rade nit koji djavo, a da se brinu za gfradjane i visinu cjena :)

hahah Shega smo drzava, samo se u se i svoje kljuse drzat :)

Naftni lobi nikad jaci, a nisam procitao da su se isprsili da poguraju zdravstvo u ovo krizno doba...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#20499 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by JavierBosnia »

Mediji picke :D
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#20500 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by elk »

Ne mogu me oni toliko oderati, koliko ja mogu malo voziti ovih dana :zoka:
Post Reply