NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#20376 Re: NOVE CIJENE GORIVA
https://m.theepochtimes.com/kentucky-ga ... 78175.html
Nadam se da niie fake news???
Dakle 99 centi za gaLJon?
Nadam se da niie fake news???
Dakle 99 centi za gaLJon?
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#20377 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Snizice i nasi na ispod 2KM, al sta kad gorivo opet poskupi

- pepeljara
- Posts: 7347
- Joined: 22/08/2003 00:00
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#20379 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Zasto nema nijedan novinar da se usudi pitati odgovorne, kako i zasto?
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#20380 Re: NOVE CIJENE GORIVA
pa nema jer su svi u halci...svako je jedan mali cvoric halke i niko da popusti,jer halka puca
novinari kod nas i nisu novinari pravi,nego eto,ono daj neki posao pa hajde budi novinar i skoro svi su na raznoraznim politickim budzetima
udruzenja koja bi trebala da stite kupce,radnike i da se bore protiv vlada,sa Novalicem svakodnevno u talu,piju kafe i dogovaraju se kako ce sta ukrasti ,radnike niko i ne spominje
pa evo koliki je lopovluk na gorivu,da je ista cijena kod nas na barelu od 25 dolara i 65 dolara...sto je skoro pa trostruko jeftinije a kod nas cijena nije ni desetinu niza a trebala bi biti trecinu
mogu misliti koliko je HIFA kamiona vec poslao u rafineriju,dok je ova jeftina nafta...a nama ce je tusiti po 2.20 i vise KM
novinari kod nas i nisu novinari pravi,nego eto,ono daj neki posao pa hajde budi novinar i skoro svi su na raznoraznim politickim budzetima
udruzenja koja bi trebala da stite kupce,radnike i da se bore protiv vlada,sa Novalicem svakodnevno u talu,piju kafe i dogovaraju se kako ce sta ukrasti ,radnike niko i ne spominje
pa evo koliki je lopovluk na gorivu,da je ista cijena kod nas na barelu od 25 dolara i 65 dolara...sto je skoro pa trostruko jeftinije a kod nas cijena nije ni desetinu niza a trebala bi biti trecinu
mogu misliti koliko je HIFA kamiona vec poslao u rafineriju,dok je ova jeftina nafta...a nama ce je tusiti po 2.20 i vise KM
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#20381 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Drzava uzima isto, bio barel 25 ili 65. Problem je u onom drugom dijelu cijene koju uzimaju pumpadzije. A buduci da znaju da nas narod sipa kol‘ko god oni stave cijenu, zasto bi spustali? Tek kad bi narod bojkotovao, onda bi se vidjeli efekti. Ali to je nemoguce.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#20382 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Izvini ali ne treba narod biti taj koji bojkotuje, jer nas sisaju 25 godina i za prece stvari od goriva.
Drzava mora staviti ogranicenja na marzu i kontrolisati cijene goriva. Mora. Nije bas za ocekivati da se upravlja tolikom masom ljudi pa da izazoves bojkot.
Ubijaju djecu, sakrivaju ubistva, unistavaju penzionere i borce, sutimo, a ne da ustanemo za litar goriva dal ovako il onako
Drzava mora staviti ogranicenja na marzu i kontrolisati cijene goriva. Mora. Nije bas za ocekivati da se upravlja tolikom masom ljudi pa da izazoves bojkot.
Ubijaju djecu, sakrivaju ubistva, unistavaju penzionere i borce, sutimo, a ne da ustanemo za litar goriva dal ovako il onako
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#20383 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kao sto rekoh, nemoguce.JavierBosnia wrote: ↑19/03/2020 20:30 Izvini ali ne treba narod biti taj koji bojkotuje, jer nas sisaju 25 godina i za prece stvari od goriva.
Drzava mora staviti ogranicenja na marzu i kontrolisati cijene goriva. Mora. Nije bas za ocekivati da se upravlja tolikom masom ljudi pa da izazoves bojkot.
Ubijaju djecu, sakrivaju ubistva, unistavaju penzionere i borce, sutimo, a ne da ustanemo za litar goriva dal ovako il onako
Ne doniraju pumpadzije za izborne kampanje zato sto vjeruju u ideologiju stranke.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#20384 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ne znam kakva ti je matematika ali na vecu cijenu veci je i PDV...isti je procenat ali je iznos veci a to znaci vise love u budzetu a znamo svi koliko su ukupno raznoraznih poreza nabacili na gorivo...50% maloprodajne cijene su drzavni haraci...snizis cijenu 30%,30% njima manje haraca
- pepeljara
- Posts: 7347
- Joined: 22/08/2003 00:00
#20385 Re: NOVE CIJENE GORIVA
pa isto kao sto se evo odjednom suti o onom ui mostaru , preko stele sto je na plucno otisao : )JavierBosnia wrote: ↑19/03/2020 20:30 Izvini ali ne treba narod biti taj koji bojkotuje, jer nas sisaju 25 godina i za prece stvari od goriva.
Drzava mora staviti ogranicenja na marzu i kontrolisati cijene goriva. Mora. Nije bas za ocekivati da se upravlja tolikom masom ljudi pa da izazoves bojkot.
Ubijaju djecu, sakrivaju ubistva, unistavaju penzionere i borce, sutimo, a ne da ustanemo za litar goriva dal ovako il onako
pa onda vidis i samog direktora bolnice...
i to ti je slika drzave : )
sve preko stele, i podobni
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#20386 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Onda nek uvedu jos vece akcize i ogranice cijenu goriva - otmu pare naftasima. Postenije nego ovo sto sad imamo.zippoo87 wrote: ↑19/03/2020 21:09ne znam kakva ti je matematika ali na vecu cijenu veci je i PDV...isti je procenat ali je iznos veci a to znaci vise love u budzetu a znamo svi koliko su ukupno raznoraznih poreza nabacili na gorivo...50% maloprodajne cijene su drzavni haraci...snizis cijenu 30%,30% njima manje haraca
Al kurko ce uzet pare naftasima kad su to njihovi ljudi.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#20387 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Hoce li jos spustati ove cijene goriva moze li sta jos coronaspustiti
-
Brus Lee
- Posts: 882
- Joined: 01/10/2010 19:35
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#20389 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jel sipao ko na Green Oilu, kakva je situacija sa ovim popustom?
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20392 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja cuh, da su oni el romobili in, em jeftini em zdravi em cool.... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20393 Re: NOVE CIJENE GORIVA
nisi dobro ćuo 
-
Naslovnica
- Posts: 35420
- Joined: 20/03/2013 15:38
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20395 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Treba pitati na BSP Oil, mozda oni znaju
ako ne, onda obavezno na Green Oil
- semirsar
- Posts: 9030
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#20396 Re: NOVE CIJENE GORIVA
znas ti nas, xxbo ti nas, xxbu oni nas vec dugo, predugo, ko glasa za njih ocito mu se svidja "sazad"...“Dok ide protok robe željeznicom i ostalim kanalima, ne bi trebalo biti problema, a nafta nije kvarljiva roba”, rekao je on i predlaže da bi jedna od mjera pomoći privredi bilo pojeftinjenje goriva. Naglasio je da je u vrijeme krize s koronavirusom, a pred proljećne poljoprivredne radove važno da svako bude svjestan svoje odgovornosti i nižim cijenama naftnih derivata pomogne bh. privredi. Ide vrijeme sjetve, radova u poljoprivredi, a vidimo kakva je situacija. Bilo bi korektno da se i prodavači prilagode ovoj situaciji i ovom što se dešava. Puno bi pomoglo u narednom periodu. Mislim da bi to svima značilo, a zašto se to ne radi, to je pitanje za sve nas, a možda pitanje svijesti i savjesti”
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ica/371044
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#20397 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Zna li ko kakvo je radno vrijeme benzinskih pumpi dok traje ovaj policijski cas, konkretno gazprom hvala
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#20398 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Radnje rade do 16:30, tako bi trebale i puNpe.
Na kraju krajeva pozoveš telefonom pa pitaš.
Na kraju krajeva pozoveš telefonom pa pitaš.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#20399 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Hvala, znaci sada samo mogu trositi gorivo
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#20400 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Možeš ako imaš avliju. 
