NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Halcyon
Posts: 2443
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#20276 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Halcyon »

saravara wrote: 11/03/2020 07:21 Gledam jutros Hifa Sarajevo dizel 2,26 , jadovi dao Bog pa im za lijeka trebalo... takođe i EP , INA i Gasprom... bagra...
Pa tako to kod SDA firmica... Spusti cijenu u Posušju, a "manjak" namiri u Gazi kod glupih Bošnja. Tako i Bingo, kod Bošnja radno za sve praznike, a na jugu poštuj sve.
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#20277 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sparky »

User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20278 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

Halcyon wrote: 11/03/2020 07:59
saravara wrote: 11/03/2020 07:21 Gledam jutros Hifa Sarajevo dizel 2,26 , jadovi dao Bog pa im za lijeka trebalo... takođe i EP , INA i Gasprom... bagra...
Pa tako to kod SDA firmica... Spusti cijenu u Posušju, a "manjak" namiri u Gazi kod glupih Bošnja. Tako i Bingo, kod Bošnja radno za sve praznike, a na jugu poštuj sve.
ko kaže da je u Posušju manjak? :mrgreen: :mrgreen:
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#20279 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by axe22 »

saravara wrote: 11/03/2020 07:21 Gledam jutros Hifa Sarajevo dizel 2,26 , jadovi dao Bog pa im za lijeka trebalo... takođe i EP , INA i Gasprom... bagra...
Isto u Tuzli jutros.

Ep,Ina,Gasprom - 2.26
Petrol jos uvijek 2.31
Hifu nisam provjerio
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#20280 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by duh_sa_sjekirom »

Niža cijena goriva na HIFI u Posušju je u cilju relaksacije bošnjačko-hrvatskih odnosa odnosno neki vid kompenzacije Hrvatima u zap. Hercegovini zbog izbora Željka Komšića
User avatar
mirsek
Posts: 12948
Joined: 07/05/2010 15:40

#20281 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mirsek »

Heller wrote: 10/03/2020 12:47
nepass1 wrote: 10/03/2020 11:43 A moze li iko "narediti" pumpama da snizi cijene ili mogu koliko hoce nabijati
Its dimokresi now
bitanga_sa_otesa wrote: 10/03/2020 12:51 prosloje vrjeme komu ljara i nareDŽivanja poyyy
Nema to veze sa demokratijom, drzava moze sve da zakonski uredi.
Samo ogranicit maksimalnu dozvoljenu marzu u maloprodaji na 5-10% i rijesen problem.
I u Njemackoj zakon odredjuje maksimalnu marzu za maloprodajnu cijenu goriva na mescini 5%, sto ne bi i mi tako.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#20282 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Heller »

mirsek wrote: 11/03/2020 11:36
Heller wrote: 10/03/2020 12:47
nepass1 wrote: 10/03/2020 11:43 A moze li iko "narediti" pumpama da snizi cijene ili mogu koliko hoce nabijati
Its dimokresi now
bitanga_sa_otesa wrote: 10/03/2020 12:51 prosloje vrjeme komu ljara i nareDŽivanja poyyy
Nema to veze sa demokratijom, drzava moze sve da zakonski uredi.
Samo ogranicit maksimalnu dozvoljenu marzu u maloprodaji na 5-10% i rijesen problem.
I u Njemackoj zakon odredjuje maksimalnu marzu za maloprodajnu cijenu goriva na mescini 5%, sto ne bi i mi tako.
Jer smo korumpirana gamad.
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#20283 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sarajevo-x.com »

Zar nije bolje staviti neograničenu maržu a tih 5 - 10 % davati direktno na švicarski račun političarima i svi sretni a ovce na broju spremaju se za sljedeće izbore
vojopd
Posts: 1930
Joined: 28/05/2018 18:14

#20284 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vojopd »

Prijedor

costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#20285 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by costacurta »

Invivo Ljepunice gigant. :thumbup:
Razlika 20KM na razervar od 45 litara.
INA EP i Petrol? :lol:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#20286 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zrakomlat »

Image

Čuj posluju s gubitkom. U plusu su makar fening, koliko je opalo gorivo od trenutka kad je cijena barela uticala povećanje na 2.30 ili više.


Spustili cijene jer skutori ne žele sipati kod njih, a vidi im objašnjenja.

Volio bih znati kolike su im plate u Posušju. Ispod milje nisu sigurno, mogu samo više, pajde ne rade za sitnu lovu. Kod Bošnja može i 700.
Last edited by zrakomlat on 11/03/2020 18:24, edited 1 time in total.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#20287 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Entropio »

sparky wrote: 11/03/2020 08:01 Image
html code bild mit link
Gdje je ovo?
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#20288 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by gidra »

Samo da se zna i ostane upisano da kod lopova zvani HIFA nema više džabnog pranja na iznose racuna od 50+ KM ...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20289 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

nisam znao da su pumpadzije duzne davat dzabna pranja ako naspes petobu :shock:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#20290 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by gidra »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/03/2020 18:40 nisam znao da su pumpadzije duzne davat dzabna pranja ako naspes petobu :shock:
Nisu naravno, ali je bruku raje dok su cijene bile tu negdje kao i god ostalih su sipali zbog džabnog pranja. To je politika firme bila.
Za 50 KM goriva koliki je prag bio, 2 KM u žetonima su davali džaba, dugo godina je to tako bilo, eto do nedavno. Obavijest o ukidanju tih benefita nisam vidio.
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#20291 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

BP Halilovici dizel 1.96, beMzin 2.06
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20292 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

gidra wrote: 11/03/2020 19:37
Nisu naravno, ali je bruku raje dok su cijene bile tu negdje kao i god ostalih su sipali zbog džabnog pranja. To je politika firme bila.
Za 50 KM goriva koliki je prag bio, 2 KM u žetonima su davali džaba, dugo godina je to tako bilo, eto do nedavno. Obavijest o ukidanju tih benefita nisam vidio.
ma nisam znao,ne sipam ja kod njih nikad,a mislim da ne moraju obavjestavat to je njihova dobra volja .
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#20293 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sparky »

Ne reklamiram shell sviju mi nego prođem svako jutro pored pumpe, pa čisto da se mogu porediti cijene sa pumpama kod naših lopova koji očito nemaju namjeru spuštati cijene
Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#20294 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/03/2020 20:03
gidra wrote: 11/03/2020 19:37
Nisu naravno, ali je bruku raje dok su cijene bile tu negdje kao i god ostalih su sipali zbog džabnog pranja. To je politika firme bila.
Za 50 KM goriva koliki je prag bio, 2 KM u žetonima su davali džaba, dugo godina je to tako bilo, eto do nedavno. Obavijest o ukidanju tih benefita nisam vidio.
ma nisam znao,ne sipam ja kod njih nikad,a mislim da ne moraju obavjestavat to je njihova dobra volja .
Pa kad ih furmani drze onda je logicno da nece obavijestiti
To samo mogu ljudi koji nisu furmani
Spali na usraTe zetoMe
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#20295 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by suit_up »

sparky wrote: 12/03/2020 09:09 Ne reklamiram shell sviju mi nego prođem svako jutro pored pumpe, pa čisto da se mogu porediti cijene sa pumpama kod naših lopova koji očito nemaju namjeru spuštati cijene
Image
Pa i da ga reklamiraš kakve veze ima, nemamo Shell u BiH :lol:
Mi imamo naših lokalnih sedam sestara.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#20296 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by spinel_ »

A gdje to uslikano? I cijena je u...
l33t
Posts: 4784
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#20297 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by l33t »

spinel_ wrote: 12/03/2020 11:24 A gdje to uslikano? I cijena je u...
€ vjerovatno
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20298 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Znaci, po cijenama, mi sipamo ovaj V-power kod nasih :lol:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#20299 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by relax11 »

Umax 1.91 dizel
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#20300 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

kod nas spustili 5 feninga :mrgreen:
Post Reply