Pa tako to kod SDA firmica... Spusti cijenu u Posušju, a "manjak" namiri u Gazi kod glupih Bošnja. Tako i Bingo, kod Bošnja radno za sve praznike, a na jugu poštuj sve.
NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Halcyon
- Posts: 2443
- Joined: 01/09/2011 09:29
- Location: Nürnberg
#20276 Re: NOVE CIJENE GORIVA
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#20278 Re: NOVE CIJENE GORIVA
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#20280 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Niža cijena goriva na HIFI u Posušju je u cilju relaksacije bošnjačko-hrvatskih odnosa odnosno neki vid kompenzacije Hrvatima u zap. Hercegovini zbog izbora Željka Komšića
- mirsek
- Posts: 12948
- Joined: 07/05/2010 15:40
#20281 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nema to veze sa demokratijom, drzava moze sve da zakonski uredi.
Samo ogranicit maksimalnu dozvoljenu marzu u maloprodaji na 5-10% i rijesen problem.
I u Njemackoj zakon odredjuje maksimalnu marzu za maloprodajnu cijenu goriva na mescini 5%, sto ne bi i mi tako.
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#20282 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jer smo korumpirana gamad.
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#20283 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Zar nije bolje staviti neograničenu maržu a tih 5 - 10 % davati direktno na švicarski račun političarima i svi sretni a ovce na broju spremaju se za sljedeće izbore
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#20285 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Invivo Ljepunice gigant.
Razlika 20KM na razervar od 45 litara.
INA EP i Petrol?
Razlika 20KM na razervar od 45 litara.
INA EP i Petrol?
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#20286 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Čuj posluju s gubitkom. U plusu su makar fening, koliko je opalo gorivo od trenutka kad je cijena barela uticala povećanje na 2.30 ili više.
Spustili cijene jer skutori ne žele sipati kod njih, a vidi im objašnjenja.
Volio bih znati kolike su im plate u Posušju. Ispod milje nisu sigurno, mogu samo više, pajde ne rade za sitnu lovu. Kod Bošnja može i 700.
Last edited by zrakomlat on 11/03/2020 18:24, edited 1 time in total.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#20287 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Gdje je ovo?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#20288 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Samo da se zna i ostane upisano da kod lopova zvani HIFA nema više džabnog pranja na iznose racuna od 50+ KM ...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20289 Re: NOVE CIJENE GORIVA
nisam znao da su pumpadzije duzne davat dzabna pranja ako naspes petobu 
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#20290 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nisu naravno, ali je bruku raje dok su cijene bile tu negdje kao i god ostalih su sipali zbog džabnog pranja. To je politika firme bila.bitanga_sa_otesa wrote: ↑11/03/2020 18:40 nisam znao da su pumpadzije duzne davat dzabna pranja ako naspes petobu![]()
Za 50 KM goriva koliki je prag bio, 2 KM u žetonima su davali džaba, dugo godina je to tako bilo, eto do nedavno. Obavijest o ukidanju tih benefita nisam vidio.
- semirsar
- Posts: 9033
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#20291 Re: NOVE CIJENE GORIVA
BP Halilovici dizel 1.96, beMzin 2.06
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20292 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ma nisam znao,ne sipam ja kod njih nikad,a mislim da ne moraju obavjestavat to je njihova dobra volja .gidra wrote: ↑11/03/2020 19:37
Nisu naravno, ali je bruku raje dok su cijene bile tu negdje kao i god ostalih su sipali zbog džabnog pranja. To je politika firme bila.
Za 50 KM goriva koliki je prag bio, 2 KM u žetonima su davali džaba, dugo godina je to tako bilo, eto do nedavno. Obavijest o ukidanju tih benefita nisam vidio.
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#20294 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa kad ih furmani drze onda je logicno da nece obavijestitibitanga_sa_otesa wrote: ↑11/03/2020 20:03ma nisam znao,ne sipam ja kod njih nikad,a mislim da ne moraju obavjestavat to je njihova dobra volja .gidra wrote: ↑11/03/2020 19:37
Nisu naravno, ali je bruku raje dok su cijene bile tu negdje kao i god ostalih su sipali zbog džabnog pranja. To je politika firme bila.
Za 50 KM goriva koliki je prag bio, 2 KM u žetonima su davali džaba, dugo godina je to tako bilo, eto do nedavno. Obavijest o ukidanju tih benefita nisam vidio.
To samo mogu ljudi koji nisu furmani
Spali na usraTe zetoMe
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#20296 Re: NOVE CIJENE GORIVA
A gdje to uslikano? I cijena je u...
-
l33t
- Posts: 4786
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#20298 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Znaci, po cijenama, mi sipamo ovaj V-power kod nasih 
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#20299 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Umax 1.91 dizel
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#20300 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kod nas spustili 5 feninga 


