Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post Reply
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#201 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by The 51st State »

tempuser wrote:
Drago mi je da si shvatio poruku i da svakim daljim komentarom dokazujes da sam u pravu, a i tog debila ces za tatu svoh ostaviti, da ima 2.
ja za tatu, a ti za ovo drustvo i drzavu, teska situacija.
Comanche
Posts: 432
Joined: 05/07/2006 06:39

#202 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by Comanche »

tempuser wrote:
Comanche wrote:
Zenevsku konvenciju sam ucio na casu koji su Srbi drzali 92 u Manjaci, Prijedoru, Brckom, Foci, Visegradu, Vase Miskina, Markalama, kasnije u Srebrenici. :evil:
Da si ista na tim mjestima naucio ne bi ovako njaoke.
Dobro je da si ti sveznajuci.

Da li je neko optuzio Amerikance za Hirosimu i Nagasaki, ili Engleze sto su bombardovali gradove po njemackoj i popalil stotine hiljada civila, ili mozda Ruse koji su silovali stotine hiljada njemackih zena. Samo nase komsije bi od ljudi koji su protjerani, strpani u logore, ubijani (UN zasticenoj zoni) napravili ratne zlocince.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#203 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tempuser »

LBVIEW wrote: Prvo, dvije druge strane nabijem. :izet:
Drugo, kome ti ovdje i zasto glumatas toboznju objektivnost i nepristranost, likovima poput onog tetejca koji moralizira sa aspekta neprijatelja, te omalozava uspjehe Armije bez koje bi "Oluja" bila puno teze izvodiva? :-)
Dalje, da je bilo do tog mostobrana i posiljki iz Zagreba Bihac bi bio druga Srebrenica, tolika je bila njihova pomoc. Sto se Abdica tice, taj je citavo vrijeme imao politicku podrsku hrvatskog vrhovnistva, a kad je porazen od strane istih je prihvacen kao najrodjeniji. Valda ne trebam spominjati kako je to bilo u vrijeme "saveznistva", nakon potpisivanja Splitskog sporazuma. Koliko su nam bili nakolonjeni svjedoci pokusaj izlaska na Medeno Polje., te presijecanja ceste AVNOJ-a od strane "saveznika", sto je sprijeceno na Ostrelju kad su pomislili da su udarili na NATO. :D Lazi i podmetanja zlocina V Korpusu u "Oluji" i slucaj "Martin Brod" da ne spominjem.
Toliko o tome ko barata cinjenicama/pravi se naivan. :wink:
I jos citira "Vecernjak", dobro je pa nisi "Poskok". :D
Ja nemam potrebu nikome nista da glumatam, za likove poput tetejca me zivo boli neka stvar, jednostavno necu da ignorisem cnjenice i istinu, da se u cinizmu i negiranju izjednacim sa cetnicima i ustasama i dam im za pravo da tvrde sa su sve 3 strane iste.
Tudjamov plan u BH jeste bo UZP ali je 1994. uspostavljena vojna saradnja koja je donijela benefit objema stranama. Da li je problem to priznat?
Vrlo jednostavno pitanje, cisto da vidimo koliko si objektivan, jer i dalje nemas nijeda argument, da li je V korpus u ljeto 1995. imao dovoljnu vojnu moc da se sam deblokira i sredstvima koja je imala u okruzenju krene u ofanzivnu operaciju Sana 95?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#204 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tempuser »

Comanche wrote:
tempuser wrote:
Comanche wrote:
Zenevsku konvenciju sam ucio na casu koji su Srbi drzali 92 u Manjaci, Prijedoru, Brckom, Foci, Visegradu, Vase Miskina, Markalama, kasnije u Srebrenici. :evil:
Da si ista na tim mjestima naucio ne bi ovako njaoke.
Dobro je da si ti sveznajuci.

Da li je neko optuzio Amerikance za Hirosimu i Nagasaki, ili Engleze sto su bombardovali gradove po njemackoj i popalil stotine hiljada civila, ili mozda Ruse koji su silovali stotine hiljada njemackih zena. Samo nase komsije bi od ljudi koji su protjerani, strpani u logore, ubijani (UN zasticenoj zoni) napravili ratne zlocince.
Kao sto napisah, pobjednik pise istoriju i pobjeniku se ne sudi. Ovo je rat bez pobjednika i kad je vec tako onda je zadnja stvar koja nam treba da cnizmom i negiranjem zlocina sa nase strane radimo istu stvar i komsije cji je zlocin bio sistematski i planski.
Meni nije jasno koliko je tesko ovo shvatti i prihvatiti?
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#205 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#206 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tempuser »

LBVIEW wrote:
tempuser wrote:
The 51st State wrote:slusaj pajac, u ta sranja sto pises ni sam ne vjerujes ali iz nekog tvog kretenskog poriva ne popustas, prosipas ovdje filozofiju isto ko da niko nije bio u ratu vdeo i solis pamet, tako da slobodno odjebi sa tim pseudoobjektivizmom 93 februar, zaustavljanje 10 kamiona oruzja i municju su nas kostali slobodne trritorije u istocnojj bosni ili barem pokusavanja sprecavanja istog te tako stvorili preduslove za genocid 95, samo da je to previse je od hrvatske, a ti nastaviti tupiti svojim tupim mozgom po tastaturi toboze rasvjetljavajuci cinjenice
Konretnih argumenata nemas, zato pajaca, sranje, kretena, odjbavanja, tupe mozgove itd za tatu svog ostavi.
Meni je drago da si ti najbolji dokaz da sam dovoljno drugaciji da mogu jasno razlikovati cnjenice i argumente od zatucanih likova suzene perspektive, za koje me, iskreno zovo libo raqcu.
Momak je iz Travnika, gdje je taj "saveznik" 93-e pokusao s bracom cetnicima napraviti nesto slicno kao u Zepcu. Epilog - popuslic i bijeg braci na Vlasic. :izet: A isti su pola godine prije toga pobjegli iz Jajca ostavljajuci kompletnu 7-u Krajisku(kasnije 17-u) u cetnickom okruzenju. Nakon proboja preko Turbeta u Travnik bilo je i samaranja i otimanja opreme, na sto picke nisu smjele pisnuti. Da se nije upetljala politika, kvislinzi bi vec tada bili razoruzani, sto je, s obzirom kako ce pola godine kasnije smradovi sa bracom cetnicima Travnik dovesti gotovo u okruzenje, trebalo i uraditi.
Toliko o "suzenoj" perspektivi. :wink:
Sve je to tacno, '93 su ARBiH i HVO bile strane u sukobu, a o dogadjajim u Jajcu licno znamo ponesto vise nego sto ti tu navodis, kao npr. da su isti ti isti "hrabri" koji su otimali opremu i samarali picke, pretresali vojnike i civile ARBH koji su se povlacili iz Jajca, uzimali pare i na prevaru razoruzali, ali sve to ne mijenja cinjencu da se u jedom trenutku odnos promjenio i da je bilo duturanja vojne pomoci i efektivno saveznistva?
Pomenuo si ulogu HVO-a u Jajcu, sve istina, a logor na stadion u Bugojnu sa koga je nestalo 19 Hrvata i za koji su osudjen za ratne zlocine, ne bi ni u ludilu spomenuo da se 100 godna pise na ovu temu. E to je kako mi dozvoljavamo cetnicima i ustasama da tvrdi da smo svi isti
Last edited by tempuser on 01/11/2019 14:17, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#207 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by LBVIEW »

tempuser wrote:
Sve je to tacno, o dogadjajim u Jajcu licno znamo ponesto vise nego sto ti tu navodis, kao npr. da su isti ti isti "hrabri" koji su otimali opremu i samarali picke, pretresali vojnike ARBH koji su se povlacili iz Jajca, uzimali pare i na prevaru razoruzali, ali sve to ne mijenja cinjencu da se u jedom trenutku odnos promjenio i da je bilo duturanja vojne pomoci i efektivno saveznistva?
Ove HVO picke su nasmarali Krajisnici koje su ostavili u okruzenju.
Koliko je bilo efektivno, imali smo prilike vidjeti na terenu 95-e kad su pokusali uci u kraljevski, naravno hrvatski :D , grad Kljuc preko Ostrelja i Petrovca, ima sniumak Dudakovicevog govora i o tome. ;-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#208 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by mO k3 »

tetejac wrote:Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)
scan??
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#209 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

LBVIEW wrote:
tempuser wrote:
Sve je to tacno, o dogadjajim u Jajcu licno znamo ponesto vise nego sto ti tu navodis, kao npr. da su isti ti isti "hrabri" koji su otimali opremu i samarali picke, pretresali vojnike ARBH koji su se povlacili iz Jajca, uzimali pare i na prevaru razoruzali, ali sve to ne mijenja cinjencu da se u jedom trenutku odnos promjenio i da je bilo duturanja vojne pomoci i efektivno saveznistva?
Ove HVO picke su nasmarali Krajisnici koje su ostavili u okruzenju.
Koliko je bilo efektivno, imali smo prilike vidjeti na terenu 95-e kad su pokusali uci u kraljevski, naravno hrvatski :D , grad Kljuc preko Ostrelja i Petrovca, ima sniumak Dudakovicevog govora i o tome. ;-)
Mi pokušali a vi nam zabranili jel’? :D Pa bolan i jadan nebio umjesto da zahvališ što smo ti Bosnu od četnika oslobađali ti glumiš Ramba :) Nemoj bolan da te tvoji čitaju i sramote se.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#210 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tempuser »

LBVIEW wrote:
tempuser wrote:
Sve je to tacno, o dogadjajim u Jajcu licno znamo ponesto vise nego sto ti tu navodis, kao npr. da su isti ti isti "hrabri" koji su otimali opremu i samarali picke, pretresali vojnike ARBH koji su se povlacili iz Jajca, uzimali pare i na prevaru razoruzali, ali sve to ne mijenja cinjencu da se u jedom trenutku odnos promjenio i da je bilo duturanja vojne pomoci i efektivno saveznistva?
Ove HVO picke su nasmarali Krajisnici koje su ostavili u okruzenju.
Koliko je bilo efektivno, imali smo prilike vidjeti na terenu 95-e kad su pokusali uci u kraljevski, naravno hrvatski :D , grad Kljuc preko Ostrelja i Petrovca, ima sniumak Dudakovicevog govora i o tome. ;-)
Opet ta selektivnost!!!!
Ako ves znas detaljesto nisi tako precizan oko toga ko je samarao, pretresao i uzimao pare od nasih ljudi, a vojnicima koji su se povlacili iz Jajca prema Travniku na prevaru oteo oruzje?
Last edited by tempuser on 01/11/2019 14:22, edited 1 time in total.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#211 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by PM72 »

tetejac wrote:Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)

Napiši nam koju o brigadama HV koji su išli u Hercegovinu i Srednju Bosnu.
Šta misliš je li Hrvatska više potrošila granata pucajući po Bosni i Bošnjacima ili šaljući Armiji BiH?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#212 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by PM72 »

tetejac wrote:
LBVIEW wrote:
tempuser wrote:
Sve je to tacno, o dogadjajim u Jajcu licno znamo ponesto vise nego sto ti tu navodis, kao npr. da su isti ti isti "hrabri" koji su otimali opremu i samarali picke, pretresali vojnike ARBH koji su se povlacili iz Jajca, uzimali pare i na prevaru razoruzali, ali sve to ne mijenja cinjencu da se u jedom trenutku odnos promjenio i da je bilo duturanja vojne pomoci i efektivno saveznistva?
Ove HVO picke su nasmarali Krajisnici koje su ostavili u okruzenju.
Koliko je bilo efektivno, imali smo prilike vidjeti na terenu 95-e kad su pokusali uci u kraljevski, naravno hrvatski :D , grad Kljuc preko Ostrelja i Petrovca, ima sniumak Dudakovicevog govora i o tome. ;-)
Mi pokušali a vi nam zabranili jel’? :D Pa bolan i jadan nebio umjesto da zahvališ što smo ti Bosnu od četnika oslobađali ti glumiš Ramba :) Nemoj bolan da te tvoji čitaju i sramote se.
A pomisliš li kad šta bi bilo sa Hrvatskom da su Bošnjaci bili pametniji pa stali na stranu Srba? Da li bi ih manje stradalo?
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#213 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

mO k3 wrote:
tetejac wrote:Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)
scan??
Polako Kemo, rekao sam kad uhvatim vremena.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#214 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by mO k3 »

tetejac wrote:
mO k3 wrote:
tetejac wrote:Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)
scan??
Polako Kemo, rekao sam kad uhvatim vremena.
hajde Ante pa mi javi :) , ali fakat zamimljivo
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#215 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

Ovaj PM prednjači u glupostima. Posebno kad odgovorno tvrdi :mrgreen:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#216 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by PM72 »

tetejac wrote:Ovaj PM prednjači u glupostima. Posebno kad odgovorno tvrdi :mrgreen:
Može biti ali tvoja pamet ne može naći argumentaciju da ospori ovo o čemu ja pišem...

Nisu čitave brigade HV išle da ratuju protiv Armije BiH?

Jesu li više bacili granata po nama ili nam "poslali" u kamionima?

hajde kockasti...
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#217 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

PM72 wrote:
tetejac wrote:Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)

Napiši nam koju o brigadama HV koji su išli u Hercegovinu i Srednju Bosnu.
Šta misliš je li Hrvatska više potrošila granata pucajući po Bosni i Bošnjacima ili šaljući Armiji BiH?
Može stari nema problema. Ja sam bio u Bosni i brigadni sam izviđač. Šta te zanima?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#218 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by 90minut »

PM što je napisao u onom prvom postu su činjenice potvrđene od mnogo ljudi dakle činjenica da su uzimali pola robe i da je nebrojeno kamiona opljačkano i da je u Bihacu bruku života hrvatskih vojnika spašeno.Činjenica je da smo stali s srbima da više od pola hrvatske danas ne bi bilo.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#219 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by PM72 »

tetejac wrote:
PM72 wrote:
tetejac wrote:Evo i dokumenti su montirani :D
Ljudi jeste vi dobri s glavom? Znate vi koliko ima toga? Tih dokumenata i zapisanih tragova? Znate na koliko lokacija u Hrvatskoj se oružje tovarilo za Armiju BiH? Ja ću sad izbiflat 15 bez beda. Da ne govorim o ljudima koji su obučeni, opremljeni i poslani za BiH. Da spomenem malo one što smo iz Zagreba slali u Bihać, ili behar brigadu što smo ustrojili kod Siska ili Riječane iz 77... Znače li vama išta Karamehmedović, Biščević, Begić, Osmanagić? Znate o čemu uopće pričate osim što trubite šuplju priču?! :-)

Napiši nam koju o brigadama HV koji su išli u Hercegovinu i Srednju Bosnu.
Šta misliš je li Hrvatska više potrošila granata pucajući po Bosni i Bošnjacima ili šaljući Armiji BiH?
Može stari nema problema. Ja sam bio u Bosni i brigadni sam izviđač. Šta te zanima?
Jesi li pucao po Armiji BiH ili VRS?
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#220 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

PM72 wrote:
tetejac wrote:Ovaj PM prednjači u glupostima. Posebno kad odgovorno tvrdi :mrgreen:
Može biti ali tvoja pamet ne može naći argumentaciju da ospori ovo o čemu ja pišem...

Nisu čitave brigade HV išle da ratuju protiv Armije BiH?

Jesu li više bacili granata po nama ili nam "poslali" u kamionima?

hajde kockasti...
Ma oprosti stari što sam te branio. Tako je najbolje. :kiss:
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#221 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

90minut wrote:PM što je napisao u onom prvom postu su činjenice potvrđene od mnogo ljudi dakle činjenica da su uzimali pola robe i da je nebrojeno kamiona opljačkano i da je u Bihacu bruku života hrvatskih vojnika spašeno.Činjenica je da smo stali s srbima da više od pola hrvatske danas ne bi bilo.
Vi i danas kalkulirate. Jebali vas srbi.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#222 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by 90minut »

tetejac wrote:
90minut wrote:PM što je napisao u onom prvom postu su činjenice potvrđene od mnogo ljudi dakle činjenica da su uzimali pola robe i da je nebrojeno kamiona opljačkano i da je u Bihacu bruku života hrvatskih vojnika spašeno.Činjenica je da smo stali s srbima da više od pola hrvatske danas ne bi bilo.
Vi i danas kalkulirate. Jebali vas srbi.
A dobro to meni mozes napisati ne drugima to je moje maslo tad 92 bi bez problema stao s njima i ne bi bio topovsko meso najveca greška Alije.

Jer zna se šta smo dobili klicanjem Širokog Aliji i ostalih gradova zar ne?
Last edited by 90minut on 01/11/2019 14:34, edited 1 time in total.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#223 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by PM72 »

tetejac wrote: Ma oprosti stari što sam te branio. Tako je najbolje. :kiss:
Ti mene branio? :-)
Moja familija je učestvovala u HV braneći Hrvatsku.Ja nisam htio sa JNA ići na Vukovar.

Da je Alija bio pametniji i mudriji - odabrao bi Srbe kao saveznike.Bar su iskreniji i pošteniji.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#224 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tetejac »

PM, pucao sam po VRS.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#225 Re: Atif Dudaković(zločinac ili heroj)?

Post by tempuser »

tetejac wrote: Mi pokušali a vi nam zabranili jel’? :D Pa bolan i jadan nebio umjesto da zahvališ što smo ti Bosnu od četnika oslobađali ti glumiš Ramba :) Nemoj bolan da te tvoji čitaju i sramote se.
I t sad jeden vnago golemo.
Sin gen. Blage Zadre je Robert je, nakon sto se izvukao iz Vukovara je poginuo, 22.4.1992. godine na Kupresu.
Sta je koji klinac Robert Zardo radio na Kupresu kad je njegov otac porjeklom iz Gruda (pa se ne moze reci da je branio rodnu grudu), a pogotovo u trenutku kad su vam trecinu drzave drzali cetnici, ako krivousti vec tad nije udarao temelje da zaokruzi cjelinu?
Post Reply