Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
amar1994
Posts: 28546 Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta
Post
by amar1994 » 02/02/2020 20:11
konektovan wrote: ↑ 02/02/2020 19:34
Koja ti je maximalna brzina, i još je'no pitanjce, gdje je odrzavas i kako je odrzavas, da i ja probam sa svojim????
ma iso jednom do jarana u dojČ
188
,kod nas i HR 130/140 ne osjeti,naspem pred kraj mjeseca ponekad na BP i nesto se metilji do 140,isto da ima 20ks manje
basicm
Posts: 11634 Joined: 16/01/2012 21:38
Post
by basicm » 02/02/2020 20:14
Umax je ok gorivo.
noviclan
Posts: 15008 Joined: 31/10/2013 06:48
Post
by noviclan » 03/02/2020 18:46
A ja pun suknuo 2.06 gazproma
dgL_
Posts: 3175 Joined: 25/09/2014 22:39
Post
by dgL_ » 03/02/2020 19:02
Barel 55 dolara... Putinu alarmantno vec da dizu cijenu nekim mjerama... a kod nas pumpadzije ni ne pomisljaju oborit cijenu... kakav je ovo kriminal Boze...
channel10
Posts: 17013 Joined: 08/01/2014 12:37
Post
by channel10 » 03/02/2020 19:05
Kod nas su one cijene prije ovog poskupljenja, znaci BMB 2,26 (sad je 2,31) bile zasnovane na barelu od 60-63 dolara, a ako je sad je 55
aveos
Posts: 1761 Joined: 28/02/2012 08:42
Post
by aveos » 03/02/2020 21:15
Optimist
Posts: 15523 Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo
Post
by Optimist » 03/02/2020 21:17
Pa zna se da mi imamo zaliha do maja. Dok se potrose.
konektovan
Posts: 51426 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 03/02/2020 21:50
Kazu neki, u Prnjavoru benzin i dizel 1.90 KM, slavuljica petrol .....?!
vjeshalica
Posts: 20766 Joined: 31/03/2019 14:56
Post
by vjeshalica » 03/02/2020 22:12
Jasta. Kad je bilo oko Irana i ubistva generala odma je EP digao cijenu D5 na 2,41 kasnije nakon 7-15 dana spustio 5pf. I sad im je oko 2,26 i ne pomisljaju da idu nize iako realno bi trebalo biti ispod 2KM debelo.
amar1994
Posts: 28546 Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta
Post
by amar1994 » 03/02/2020 22:30
Dajte da organizujemo convoj do prnjavora i natocimo do vrha
deny_s
Posts: 750 Joined: 22/04/2018 20:55
Post
by deny_s » 03/02/2020 22:33
2.26 za najbolju pumpu i najbolje gorivo nije skupo
deny_s
Posts: 750 Joined: 22/04/2018 20:55
Post
by deny_s » 03/02/2020 22:35
amar1994 wrote: ↑ 03/02/2020 22:30
Dajte da organizujemo convoj do prnjavora i natocimo do vrha
I ja bih ućestovao,primate li nas mostarce
amar1994
Posts: 28546 Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta
Post
by amar1994 » 03/02/2020 22:40
deny_s wrote: ↑ 03/02/2020 22:35
amar1994 wrote: ↑ 03/02/2020 22:30
Dajte da organizujemo convoj do prnjavora i natocimo do vrha
I ja bih ućestovao,primate li nas mostarce
primit cemo ako dozvole ovi iz rogatice
deny_s
Posts: 750 Joined: 22/04/2018 20:55
Post
by deny_s » 03/02/2020 22:47
amar1994 wrote: ↑ 03/02/2020 22:40
deny_s wrote: ↑ 03/02/2020 22:35
amar1994 wrote: ↑ 03/02/2020 22:30
Dajte da organizujemo convoj do prnjavora i natocimo do vrha
I ja bih ućestovao,primate li nas mostarce
primit cemo ako dozvole ovi iz rogatice
jebaji ga onda,nema ništa od toga
prefontaine
Posts: 112 Joined: 08/09/2010 11:51
Post
by prefontaine » 04/02/2020 07:25
Zato u Mostaru i Petrol i Energopetrol i Gazprom drže D5 na 2.36.
escobar__
Posts: 9983 Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺
Post
by escobar__ » 04/02/2020 07:54
Tuzla 2.41 KM/l jer boli nas qrac, bolje no u Luksemburgu.
NediM17
Posts: 26440 Joined: 05/11/2009 11:49
Post
by NediM17 » 04/02/2020 09:20
Ne znam kako dodjose do 14 feninga, kad se u FBiH cijene goriva formiraju u rasponu od 5 feninga + onaj 1 za naftne terminale, za razliku od RS gdje moze koliko hoces.
pepeljara
Posts: 7355 Joined: 22/08/2003 00:00
Post
by pepeljara » 04/02/2020 09:22
Prije 7 dana svi digli cjene, da bi danas ko fol pojeftinjenje...
Koja mafija.
znal ko cjene na umax vogosca ?
Naslovnica
Posts: 35443 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 04/02/2020 09:48
pepeljara wrote: ↑ 04/02/2020 09:22
Prije 7 dana svi digli cjene, da bi danas ko fol pojeftinjenje...
Koja mafija.
znal ko cjene na umax vogosca ?
Ovo ka'e aplikacija...
Mehemed
Posts: 6193 Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil
Post
by Mehemed » 04/02/2020 10:10
Dizel D5 2.01 a D4 2.21, prije će bit da su zamijenili to dvoje.
drug_profi
Posts: 65418 Joined: 16/07/2012 16:00
Post
by drug_profi » 04/02/2020 10:46
Pa jel ovo LPG direkt iz SpejsEksa, bogtemolovo.....
Naslovnica
Posts: 35443 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 04/02/2020 10:49
Ovo sam postavio odabir "Vogošća", čisto da ne bi bilo zabune.