NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#19852 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Azot je bacanje para
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19853 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma postoji, ali ja sam se za azot malo šalio,jedino ako ga je maDžar u fabriKi napuho, sve ostalo je istina. Pirelli već na alu felgama čeka 15.april.Laplace wrote: ↑30/01/2020 10:48Za to punjenje azotom nisam čuo, je li to neka fora?NediM17 wrote: ↑11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta.![]()
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna.![]()
Kažu, neki Rus punio gume helijumom, vojska mu auto helikopterom ganjala, jedva su ga prizemljili.![]()
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19854 Re: NOVE CIJENE GORIVA
A ovi nisu normalni sto svoje kcerke ne prodaju, jevo te nafta prodaji vodu
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19855 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ovdje bukvalno da otkriju rezerve kao u KSA cijena u maloprodaji bi bila ista, ako ne i veća.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19856 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Proming Dž. Bijedića, LPG 0.96 KM. 
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19857 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas.... 
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19858 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa šta bi od priče o pojeftinjenju. Valjda im tek stigla ova skupa tura, bila u karantinu da vide ima li korona virusa. 
-
deny_s
- Posts: 750
- Joined: 22/04/2018 20:55
#19859 Re: NOVE CIJENE GORIVA
A šta si ti mislio,da će oni spustiti 5 kf bez da prethodno ne podignu 15konektovan wrote: ↑01/02/2020 20:11 Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas....![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19860 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja u zadnje vrijeme plin ćepiram na Promingu Dž.Bijedića, 0.96 -3.5%.
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#19861 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jel ozbiljno? Ja bezobrazluka. U Vogošći su 95-icu pojeftinili sa 2.31 na 2.26, ne kontam što dizel poskupljuju.konektovan wrote: ↑01/02/2020 20:11 Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas....![]()
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19862 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Najozbiljnije, maloprije vidio..suit_up wrote: ↑01/02/2020 21:31Jel ozbiljno? Ja bezobrazluka. U Vogošći su 95-icu pojeftinili sa 2.31 na 2.26, ne kontam što dizel poskupljuju.konektovan wrote: ↑01/02/2020 20:11 Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas....![]()
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#19863 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19864 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ja imam istu informaciju vezano za kvalitet goriva.Fauja Singh wrote: ↑02/02/2020 08:18 Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#19865 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ta pumpa je oduzeta i sada je u vlasnistvu FBiH, pa valjda onda prodaju EP gorivoFauja Singh wrote: ↑02/02/2020 08:18 Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19866 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kakve veze imaju FBiH i EP?!problemnatravunu wrote: ↑02/02/2020 09:10Ta pumpa je oduzeta i sada je u vlasnistvu FBiH, pa valjda onda prodaju EP gorivoFauja Singh wrote: ↑02/02/2020 08:18 Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#19867 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19868 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa znam da je "nikakve", pitanje sam postavio @problemnatravunu .Fauja Singh wrote: ↑02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Elem, bila je prica da nabavljaju euroslass od INA/EP, da li je jos uvijek tako ozirom na ovih 2.01 za diesel, veze nemam...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19869 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Dobro,sipam u euro 5 ali onaj skuplji od 2.21Fauja Singh wrote: ↑02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#19870 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Benzin im nije isti, neka prica ko sta hoce(umax-ep).
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19871 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jeves immater ako je kvalitet za te novce slobodno se treba popisati na ep/ina, petrol, gazpromamar1994 wrote: ↑02/02/2020 10:18Dobro,sipam u euro 5 ali onaj skuplji od 2.21Fauja Singh wrote: ↑02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19872 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ma dobro je,a ako je isto kako kazu kao ina/energopetrol nema greske..noviclan wrote: ↑02/02/2020 15:11Jeves immater ako je kvalitet za te novce slobodno se treba popisati na ep/ina, petrol, gazpromamar1994 wrote: ↑02/02/2020 10:18Dobro,sipam u euro 5 ali onaj skuplji od 2.21Fauja Singh wrote: ↑02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.![]()
sto se tice mog auta,ne moze ni jedno sa G drive dizelom,jedino gorivo sa kojim se ne pati da odrzava maksimalnu brzinu i s kojim najvise predjem na otvorenoj voznji
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19873 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Koja ti je maximalna brzina, i još je'no pitanjce, gdje je odrzavas i kako je odrzavas, da i ja probam sa svojim????

- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19874 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ti nemoj, zapalit ces se.
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
