NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19851 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by basicm »

Pop...maslo...dupe
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#19852 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by kabal1337 »

Azot je bacanje para
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19853 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Laplace wrote: 30/01/2020 10:48
NediM17 wrote: 11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta. :D
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna. :shock:
Za to punjenje azotom nisam čuo, je li to neka fora?

Kažu, neki Rus punio gume helijumom, vojska mu auto helikopterom ganjala, jedva su ga prizemljili. :D
Ma postoji, ali ja sam se za azot malo šalio,jedino ako ga je maDžar u fabriKi napuho, sve ostalo je istina. Pirelli već na alu felgama čeka 15.april. :D
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19854 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Image

A ovi nisu normalni sto svoje kcerke ne prodaju, jevo te nafta prodaji vodu
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19855 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by escobar__ »

:lol: :lol: :lol:

Ovdje bukvalno da otkriju rezerve kao u KSA cijena u maloprodaji bi bila ista, ako ne i veća.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19856 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Proming Dž. Bijedića, LPG 0.96 KM. :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19857 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas.... :mrgreen:
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19858 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Pa šta bi od priče o pojeftinjenju. Valjda im tek stigla ova skupa tura, bila u karantinu da vide ima li korona virusa. :-)
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#19859 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by deny_s »

konektovan wrote: 01/02/2020 20:11 Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas.... :mrgreen:
A šta si ti mislio,da će oni spustiti 5 kf bez da prethodno ne podignu 15 :D
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#19860 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Ja u zadnje vrijeme plin ćepiram na Promingu Dž.Bijedića, 0.96 -3.5%.
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#19861 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by suit_up »

konektovan wrote: 01/02/2020 20:11 Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas.... :mrgreen:
Jel ozbiljno? Ja bezobrazluka. U Vogošći su 95-icu pojeftinili sa 2.31 na 2.26, ne kontam što dizel poskupljuju.
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19862 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

suit_up wrote: 01/02/2020 21:31
konektovan wrote: 01/02/2020 20:11 Hifa svrakino, jeftinij dizel od prekjucer sa 2.11 na 2.26 KM danas.... :mrgreen:
Jel ozbiljno? Ja bezobrazluka. U Vogošći su 95-icu pojeftinili sa 2.31 na 2.26, ne kontam što dizel poskupljuju.
Najozbiljnije, maloprije vidio..
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#19863 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Fauja Singh »

Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#19864 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Fauja Singh wrote: 02/02/2020 08:18 Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
I ja imam istu informaciju vezano za kvalitet goriva.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#19865 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by problemnatravunu »

Fauja Singh wrote: 02/02/2020 08:18 Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
Ta pumpa je oduzeta i sada je u vlasnistvu FBiH, pa valjda onda prodaju EP gorivo
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#19866 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

problemnatravunu wrote: 02/02/2020 09:10
Fauja Singh wrote: 02/02/2020 08:18 Gledam na Umaxu u Vogosci dizel 2 KM, zna li neko kakvo im je gorivo, nesto mi kolega govori da je to sad drzavna benzinska pumpa jer ju je drzava oduzela od vlasnika kriminalca, navodno gorivo je isto kao i na EP (ja inace kod njih sipam i na Petrolu)
Ta pumpa je oduzeta i sada je u vlasnistvu FBiH, pa valjda onda prodaju EP gorivo
Kakve veze imaju FBiH i EP?!
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#19867 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Fauja Singh »

Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#19868 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Fauja Singh wrote: 02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Pa znam da je "nikakve", pitanje sam postavio @problemnatravunu .
Elem, bila je prica da nabavljaju euroslass od INA/EP, da li je jos uvijek tako ozirom na ovih 2.01 za diesel, veze nemam...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19869 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

Fauja Singh wrote: 02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Dobro,sipam u euro 5 ali onaj skuplji od 2.21 :)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19870 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Benzin im nije isti, neka prica ko sta hoce(umax-ep).
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19871 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

amar1994 wrote: 02/02/2020 10:18
Fauja Singh wrote: 02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Dobro,sipam u euro 5 ali onaj skuplji od 2.21 :)
Jeves immater ako je kvalitet za te novce slobodno se treba popisati na ep/ina, petrol, gazprom
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19872 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

noviclan wrote: 02/02/2020 15:11
amar1994 wrote: 02/02/2020 10:18
Fauja Singh wrote: 02/02/2020 10:06 Nikakve.
Nego kakvo im je gorivo, zna li neko? Sipa li neko njihov dizel u Euro 5 i Euro 6 motore.
Dobro,sipam u euro 5 ali onaj skuplji od 2.21 :)
Jeves immater ako je kvalitet za te novce slobodno se treba popisati na ep/ina, petrol, gazprom
ma dobro je,a ako je isto kako kazu kao ina/energopetrol nema greske..

sto se tice mog auta,ne moze ni jedno sa G drive dizelom,jedino gorivo sa kojim se ne pati da odrzava maksimalnu brzinu i s kojim najvise predjem na otvorenoj voznji :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19873 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Koja ti je maximalna brzina, i još je'no pitanjce, gdje je odrzavas i kako je odrzavas, da i ja probam sa svojim???? :mrgreen: :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19874 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Bakir1 »

Ti nemoj, zapalit ces se.
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19875 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Bakir1 wrote: 02/02/2020 19:51 Ti nemoj, zapalit ces se.
Ma nece, lzdrzljiva je plastika. :mrgreen:
Post Reply