NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19826 Re: NOVE CIJENE GORIVA
A zalihe? 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#19827 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa normalno, svi imaju zalihe, sacekaj da poskupi, bas tad ide nova posiljka. 
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19828 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa slučajno se potrefi, ne razumiješ ti to. 
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19829 Re: NOVE CIJENE GORIVA
NESTRO Blažuj, preko noći cijena sa 0.91 na 1.06.
Debili.
Debili.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19830 Re: NOVE CIJENE GORIVA
[youtube]https://m.youtube.com/watch?t=2m40s&v=CzPjCvQ9kNQ[/youtube]
Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19831 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Vjerovatno bila prikljucena cisterna, a u trenutku punjenja ne smije tebi sipati.
- konektovan
- Posts: 51426
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19832 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja jucer oko 13 h nasuo pun tog osiromasenog...noviclan wrote: ↑27/01/2020 06:17 [youtube]https://m.youtube.com/watch?t=2m40s&v=CzPjCvQ9kNQ[/youtube]
Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19833 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sramota, niko ne misli na okoliš.
Umjesto da k'o svaki osviješteni EUropljanin sipate na Petrolu po ekstra visokim cijenama gorivo vrhunskog kvaliteta (regeneriše motor, čisti dizne, čisti filtere, hladnjake i sl.), vi sipate to smeće. Sramno.
Umjesto da k'o svaki osviješteni EUropljanin sipate na Petrolu po ekstra visokim cijenama gorivo vrhunskog kvaliteta (regeneriše motor, čisti dizne, čisti filtere, hladnjake i sl.), vi sipate to smeće. Sramno.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#19834 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Zato sto se trosi nemilice. Falio ti jedan papir, dodji kasnije.noviclan wrote: ↑27/01/2020 06:17 [youtube]https://m.youtube.com/watch?t=2m40s&v=CzPjCvQ9kNQ[/youtube]
Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19835 Re: NOVE CIJENE GORIVA
otkad vam to auti idu na uranium ?
- konektovan
- Posts: 51426
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19836 Re: NOVE CIJENE GORIVA
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19838 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Imam kartice sa popustom 8 pf na ina, energopetrol, i 8pf na Nestro, kao i bihamk karticu 5 pf na Hifa.... 
Mi sa benzincima smo clanovi svih loyality clubova....
Mi sa benzincima smo clanovi svih loyality clubova....
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19839 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Oni maCkovi na EP u Topal Osman pase, vole zavrnuti raju, eto mene su pokusali, izvinjavali se pola sata, skidali snimke sa kamera.... prave se nevjesti.. Cisti org.krim. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19840 Re: NOVE CIJENE GORIVA
najgora bagra je tu uvijek radila i na onoj preko puta vodoprivrede,uvijek razvodnjavali antifriz i tekucine za sajbu ,sve sto kupis otvoreno...i ulja cak...
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19841 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ulje otpakuju orginalno ubace losije, ima ih sa debljim dosjeima koji rade brate.... ljudi zaborave mobitel, ugase kamere, izbrisu snimak itd
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19842 Re: NOVE CIJENE GORIVA
strasno... 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#19844 Re: NOVE CIJENE GORIVA
benzin 2.16-2-26 u Gr
plin 1.11 na svakoj benzinskoj ,nema odstupanja nigdje
nego sta bi od onog nekog najavljenog snizenja cijena ?
plin 1.11 na svakoj benzinskoj ,nema odstupanja nigdje
nego sta bi od onog nekog najavljenog snizenja cijena ?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#19845 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma to je nekog prenijelo u ministarstvu. Mozda su htjeli reci da ce cijena ici gore, ali vidis ove promjene vremena i dobijes to sto dobijes
Usput, cijene barela se vratile na stari nivo, a kod nas i dalje skuplja verzija ide.... valjda one zalihe sto je neko spomenuo
Usput, cijene barela se vratile na stari nivo, a kod nas i dalje skuplja verzija ide.... valjda one zalihe sto je neko spomenuo
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#19846 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Čekaju da prođe 40 dana od smrti onog generala, potreslo ih mnogo pa ce onda da spuste cijene
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
- Laplace
- Posts: 14690
- Joined: 19/11/2012 18:37
#19849 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Za to punjenje azotom nisam čuo, je li to neka fora?NediM17 wrote: ↑11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta.![]()
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna.![]()
Kažu, neki Rus punio gume helijumom, vojska mu auto helikopterom ganjala, jedva su ga prizemljili.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#19850 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Tamek je to odavno puhao imaju masinu za to



