NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19826 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by escobar__ »

A zalihe? :run:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#19827 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by UmaX »

Pa normalno, svi imaju zalihe, sacekaj da poskupi, bas tad ide nova posiljka. :lol:
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19828 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by escobar__ »

Pa slučajno se potrefi, ne razumiješ ti to. :-D
Naslovnica
Posts: 35446
Joined: 20/03/2013 15:38

#19829 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

NESTRO Blažuj, preko noći cijena sa 0.91 na 1.06.
Debili.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19830 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

[youtube]https://m.youtube.com/watch?t=2m40s&v=CzPjCvQ9kNQ[/youtube]

Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19831 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

Vjerovatno bila prikljucena cisterna, a u trenutku punjenja ne smije tebi sipati.
User avatar
konektovan
Posts: 51427
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19832 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

noviclan wrote: 27/01/2020 06:17 [youtube]https://m.youtube.com/watch?t=2m40s&v=CzPjCvQ9kNQ[/youtube]

Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
Ja jucer oko 13 h nasuo pun tog osiromasenog... :mrgreen:
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19833 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by escobar__ »

Sramota, niko ne misli na okoliš.

Umjesto da k'o svaki osviješteni EUropljanin sipate na Petrolu po ekstra visokim cijenama gorivo vrhunskog kvaliteta (regeneriše motor, čisti dizne, čisti filtere, hladnjake i sl.), vi sipate to smeće. Sramno. 8-)
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19834 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by basicm »

noviclan wrote: 27/01/2020 06:17 [youtube]https://m.youtube.com/watch?t=2m40s&v=CzPjCvQ9kNQ[/youtube]

Ja jucer na gazprom bacici dosao kazem sipaj mi pun ovaj osiromaseni diesel (2.06) kad pumpadzija nemam tog samo ovaj skuplji, vidim na automatu neko dosao na rezervi nasuo za cenera, i ja hvala dovidjenja. pa za koji im kutac sluzi onaj totem nema goriva ugasi cijenu i cao jipm
Zato sto se trosi nemilice. Falio ti jedan papir, dodji kasnije.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19835 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

konektovan wrote: 27/01/2020 07:07

Ja jucer oko 13 h nasuo pun tog osiromasenog... :mrgreen:
otkad vam to auti idu na uranium ? :shock:
User avatar
konektovan
Posts: 51427
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19836 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

amar1994 wrote: 27/01/2020 13:15
konektovan wrote: 27/01/2020 07:07

Ja jucer oko 13 h nasuo pun tog osiromasenog... :mrgreen:
otkad vam to auti idu na uranium ? :shock:
Osiromašena raja sipa... :mrgreen:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19837 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

:tooo:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19838 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Imam kartice sa popustom 8 pf na ina, energopetrol, i 8pf na Nestro, kao i bihamk karticu 5 pf na Hifa.... :-)

Mi sa benzincima smo clanovi svih loyality clubova.... :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19839 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Oni maCkovi na EP u Topal Osman pase, vole zavrnuti raju, eto mene su pokusali, izvinjavali se pola sata, skidali snimke sa kamera.... prave se nevjesti.. Cisti org.krim. :evil:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19840 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

najgora bagra je tu uvijek radila i na onoj preko puta vodoprivrede,uvijek razvodnjavali antifriz i tekucine za sajbu ,sve sto kupis otvoreno...i ulja cak...
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19841 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

I ulje otpakuju orginalno ubace losije, ima ih sa debljim dosjeima koji rade brate.... ljudi zaborave mobitel, ugase kamere, izbrisu snimak itd
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19842 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

strasno... :(
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19843 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

iceman ze wrote: 29/01/2020 09:20 Oni maCkovi na EP u Topal Osman pase, vole zavrnuti raju, eto mene su pokusali, izvinjavali se pola sata, skidali snimke sa kamera.... prave se nevjesti.. Cisti org.krim. :evil:
Cuj to stvarno
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#19844 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

benzin 2.16-2-26 u Gr
plin 1.11 na svakoj benzinskoj ,nema odstupanja nigdje

nego sta bi od onog nekog najavljenog snizenja cijena ?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19845 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Ma to je nekog prenijelo u ministarstvu. Mozda su htjeli reci da ce cijena ici gore, ali vidis ove promjene vremena i dobijes to sto dobijes :run:

Usput, cijene barela se vratile na stari nivo, a kod nas i dalje skuplja verzija ide.... valjda one zalihe sto je neko spomenuo :oops:
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#19846 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sarajevo-x.com »

Čekaju da prođe 40 dana od smrti onog generala, potreslo ih mnogo pa ce onda da spuste cijene
Naslovnica
Posts: 35446
Joined: 20/03/2013 15:38

#19847 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Trenutna situacija na 4 gradske opšćine, prema aplikaciji:


Image

Image

Image
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19848 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

noviclan wrote: 29/01/2020 19:12
iceman ze wrote: 29/01/2020 09:20 Oni maCkovi na EP u Topal Osman pase, vole zavrnuti raju, eto mene su pokusali, izvinjavali se pola sata, skidali snimke sa kamera.... prave se nevjesti.. Cisti org.krim. :evil:
Cuj to stvarno
Da, stvarno
User avatar
Laplace
Posts: 14690
Joined: 19/11/2012 18:37

#19849 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

NediM17 wrote: 11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta. :D
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna. :shock:
Za to punjenje azotom nisam čuo, je li to neka fora?

Kažu, neki Rus punio gume helijumom, vojska mu auto helikopterom ganjala, jedva su ga prizemljili. :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#19850 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Tamek je to odavno puhao imaju masinu za to
Post Reply