NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#19726 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Te cijene su u Tuzli vec mjesecima.
-
noviclan
- Posts: 15010
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19727 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kakva je razlika izmedju ovog na bp
e95 - 2,06 ->2.26 gasprom (e98 2.41) ili
D5 - 2,11 -> 2.06 (d5+ 2.36)
e95 - 2,06 ->2.26 gasprom (e98 2.41) ili
D5 - 2,11 -> 2.06 (d5+ 2.36)
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19728 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Benzin i plin sa BSP su odlicni, za dizel ne znam. Ne druzim se sa dizelasima. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19729 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sta nam falidrug_profi wrote: ↑06/01/2020 20:19 Benzin i plin sa BSP su odlicni, za dizel ne znam. Ne druzim se sa dizelasima.![]()

- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19730 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Tako nekako, hos lajk?
Eto...
Eto...
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#19731 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kako je sad ovo sranje ima li i dislajk
-
zLatk0
- Posts: 1287
- Joined: 05/07/2009 01:21
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#19734 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ranom zorom sipajte gorivo. Izgleda da je poceo rat na Bliskom Istoku. 
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#19735 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Tamo je rat davnih godina poceo.sime_cipol wrote: ↑08/01/2020 01:51 Ranom zorom sipajte gorivo. Izgleda da je poceo rat na Bliskom Istoku.![]()
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#19736 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sve ovo dosad je piiiiii dim ako ovo skroz ode gdje ne treba.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19737 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Maloprije ja na BP Bitumenka, nejma plina.
Kae maloprije krenula cisterna iz Konjica.
Kae maloprije krenula cisterna iz Konjica.
- Continental
- Posts: 77
- Joined: 19/12/2019 20:37
#19738 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ima li EP neku karticu za fizicka lica da se ostvari neki popust nesto, kako to ide?
Do sad sipao na Petrolu, i idu mi na zivce prvi jedva docekaju da dignu cijene. I ovi EP su govna, al eto
Do sad sipao na Petrolu, i idu mi na zivce prvi jedva docekaju da dignu cijene. I ovi EP su govna, al eto
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19739 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ali ti opet sipaš tamo, iako su najskuplji, idu ti na živce i poskupljuju.Continental wrote: ↑08/01/2020 19:30 Ima li EP neku karticu za fizicka lica da se ostvari neki popust nesto, kako to ide?
Do sad sipao na Petrolu, i idu mi na zivce prvi jedva docekaju da dignu cijene. I ovi EP su govna, al eto
Sado mazo neki, ili nemaš alternativu?
- Continental
- Posts: 77
- Joined: 19/12/2019 20:37
#19740 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Imam viska para, ali mi se ne svidja poslovna politika jednog, kod drugog mi je nesto prihvatljivija 
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19741 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Da ja imam viska para kupio bih si neko EV.Continental wrote: ↑08/01/2020 19:57 Imam viska para, ali mi se ne svidja poslovna politika jednog, kod drugog mi je nesto prihvatljivija![]()
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#19743 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Snimis i pustas sebi preko zvucnika 
- Continental
- Posts: 77
- Joined: 19/12/2019 20:37
#19744 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Svidja mi se ona Kona, a onda aBd inshalah Tesla je cilj
Do tad ova smeca
Do tad ova smeca
-
DaD00
- Posts: 91
- Joined: 03/07/2009 13:48
#19745 Re: NOVE CIJENE GORIVA
pozdrav!! sipao sam neko vrijeme na žutoj HP pumpi preko puta Heco pijace. jel neko primjetio da je u zadnje vrijeme dosta lošije gorivo nego prije ili se meni čini 
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19746 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Znam da ima lampica, samo ne znam kako ide i šta, vjerovatno sve piše, ako ti nije mrsko pročitaj.Continental wrote: ↑08/01/2020 19:30 Ima li EP neku karticu za fizicka lica da se ostvari neki popust nesto, kako to ide?
http://www.energopetrol.ba/o-kompaniji/ ... trolu/1322
https://www.lampica.ba/Home/About
-
noviclan
- Posts: 15010
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19747 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Cijena nafte pala za pet posto nakon govora Donalda Trumpa o Iranu
http://www.klix.ba/clanak/200108155
Dobro je nema mjesta za brigu, jedino ako nisu puNpadzije sada nabavili derivate po visoj cijeni
http://www.klix.ba/clanak/200108155
Dobro je nema mjesta za brigu, jedino ako nisu puNpadzije sada nabavili derivate po visoj cijeni
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19748 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Prekjucer naruceno po visoj cijeni 
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19749 Re: NOVE CIJENE GORIVA
E kud bas narucismo tanker jucer.....
Ono mi kontali da ufatimo dok jos vise nije poskupilo...
Ono mi kontali da ufatimo dok jos vise nije poskupilo...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19750 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I to bas da zalihe napravimo 




