NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#19726 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by UmaX »

Te cijene su u Tuzli vec mjesecima.
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#19727 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Kakva je razlika izmedju ovog na bp
e95 - 2,06 ->2.26 gasprom (e98 2.41) ili
D5 - 2,11 -> 2.06 (d5+ 2.36)
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#19728 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Benzin i plin sa BSP su odlicni, za dizel ne znam. Ne druzim se sa dizelasima. :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19729 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

drug_profi wrote: 06/01/2020 20:19 Benzin i plin sa BSP su odlicni, za dizel ne znam. Ne druzim se sa dizelasima. :mrgreen:
Sta nam fali

Image

:mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#19730 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Tako nekako, hos lajk?
Eto... :mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#19731 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

kako je sad ovo sranje ima li i dislajk
zLatk0
Posts: 1287
Joined: 05/07/2009 01:21

#19732 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zLatk0 »

adodbr wrote: 05/01/2020 20:25 Petrol je najludji jos malo i 3 marke ce bit
Jučer gledam cijene na Petrolu na Tranzitu i Stup+Dobrinja, skuplji ovaj na tranzitu za 5kf (95ica), dok u subotu ili nedjelju je još bila stara cijena.

Nisam gledao na app, ali može biti i da je još poskupio :lol: :lol:
Naslovnica
Posts: 35451
Joined: 20/03/2013 15:38

#19733 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Eo šta kae xaplikacija koe najjeftiniji, Saraevo 4 gracke opčine:

Image

Image

Image

Image
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#19734 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sime_cipol »

Ranom zorom sipajte gorivo. Izgleda da je poceo rat na Bliskom Istoku. :roll:
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#19735 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by preludezalude »

:izet:
sime_cipol wrote: 08/01/2020 01:51 Ranom zorom sipajte gorivo. Izgleda da je poceo rat na Bliskom Istoku. :roll:
Tamo je rat davnih godina poceo.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#19736 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sime_cipol »

Sve ovo dosad je piiiiii dim ako ovo skroz ode gdje ne treba.
Naslovnica
Posts: 35451
Joined: 20/03/2013 15:38

#19737 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Maloprije ja na BP Bitumenka, nejma plina.
Kae maloprije krenula cisterna iz Konjica.
User avatar
Continental
Posts: 77
Joined: 19/12/2019 20:37

#19738 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Continental »

Ima li EP neku karticu za fizicka lica da se ostvari neki popust nesto, kako to ide?

Do sad sipao na Petrolu, i idu mi na zivce prvi jedva docekaju da dignu cijene. I ovi EP su govna, al eto
Naslovnica
Posts: 35451
Joined: 20/03/2013 15:38

#19739 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Continental wrote: 08/01/2020 19:30 Ima li EP neku karticu za fizicka lica da se ostvari neki popust nesto, kako to ide?

Do sad sipao na Petrolu, i idu mi na zivce prvi jedva docekaju da dignu cijene. I ovi EP su govna, al eto
Ali ti opet sipaš tamo, iako su najskuplji, idu ti na živce i poskupljuju.
Sado mazo neki, ili nemaš alternativu?
:-)
User avatar
Continental
Posts: 77
Joined: 19/12/2019 20:37

#19740 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Continental »

Imam viska para, ali mi se ne svidja poslovna politika jednog, kod drugog mi je nesto prihvatljivija :D
Naslovnica
Posts: 35451
Joined: 20/03/2013 15:38

#19741 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Continental wrote: 08/01/2020 19:57 Imam viska para, ali mi se ne svidja poslovna politika jednog, kod drugog mi je nesto prihvatljivija :D
Da ja imam viska para kupio bih si neko EV. 8-)
User avatar
Continental
Posts: 77
Joined: 19/12/2019 20:37

#19742 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Continental »

A zvuk? :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#19743 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sime_cipol »

Snimis i pustas sebi preko zvucnika :D
User avatar
Continental
Posts: 77
Joined: 19/12/2019 20:37

#19744 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Continental »

Svidja mi se ona Kona, a onda aBd inshalah Tesla je cilj
Do tad ova smeca :D
DaD00
Posts: 91
Joined: 03/07/2009 13:48

#19745 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by DaD00 »

pozdrav!! sipao sam neko vrijeme na žutoj HP pumpi preko puta Heco pijace. jel neko primjetio da je u zadnje vrijeme dosta lošije gorivo nego prije ili se meni čini :D
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19746 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Continental wrote: 08/01/2020 19:30 Ima li EP neku karticu za fizicka lica da se ostvari neki popust nesto, kako to ide?
Znam da ima lampica, samo ne znam kako ide i šta, vjerovatno sve piše, ako ti nije mrsko pročitaj.

http://www.energopetrol.ba/o-kompaniji/ ... trolu/1322
https://www.lampica.ba/Home/About
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#19747 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Cijena nafte pala za pet posto nakon govora Donalda Trumpa o Iranu
http://www.klix.ba/clanak/200108155

Dobro je nema mjesta za brigu, jedino ako nisu puNpadzije sada nabavili derivate po visoj cijeni
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19748 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Prekjucer naruceno po visoj cijeni :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#19749 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

E kud bas narucismo tanker jucer.....
Ono mi kontali da ufatimo dok jos vise nije poskupilo...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19750 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

I to bas da zalihe napravimo :lol:
Post Reply