hrvatska-more

Post Reply
User avatar
pakshu
Posts: 756
Joined: 13/07/2013 10:31
Location: U pozoristu,kvarim predstavu

#1926 Re: hrvatska-more

Post by pakshu »

Ha ja a kladim se da nebi cetvrti dan rekla da je dosla kod tebe ide mi se kuci.Jos bi trazila da ostane,al jok ona hoce u kroejšu :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#1927 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

pakshu wrote:Ha ja a kladim se da nebi cetvrti dan rekla da je dosla kod tebe ide mi se kuci.Jos bi trazila da ostane,al jok ona bi u kroejšu :D
imam ja i u lijepoj nashoj nesto malo nekretnina... nikki problem, nudim popust ako hoce da posjeti obje destinacije :D
User avatar
pakshu
Posts: 756
Joined: 13/07/2013 10:31
Location: U pozoristu,kvarim predstavu

#1928 Re: hrvatska-more

Post by pakshu »

Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad kraja :lol:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#1929 Re: hrvatska-more

Post by AmirBaa »

alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#1930 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad kraja :lol:
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene... :D cijene super, ali ne dajem svakom... :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1931 Re: hrvatska-more

Post by P308 »

AmirBaa wrote:
alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?
Jucer na dnevniku HRT-a, kazu biljeze porast gostiju na svim dijelovima, osim na Makarskoj rivijeri gdje je zabiljezen pad.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#1932 Re: hrvatska-more

Post by ultima_palabra »

Alfons Kauders wrote:
pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad kraja :lol:
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene... :D cijene super, ali ne dajem svakom... :D
Ccc, treba te banovati zbog reklamiranja :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#1933 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

ultima_palabra wrote:
Alfons Kauders wrote:
pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad kraja :lol:
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene... :D cijene super, ali ne dajem svakom... :D
Ccc, treba te banovati zbog reklamiranja :mrgreen:
samo da prodje ova recesija, da uzmem sta na jahorini... da budem pokriven cijelu godinu :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1934 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

ultima_palabra wrote:
Alfons Kauders wrote:
pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad kraja :lol:
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene... :D cijene super, ali ne dajem svakom... :D
Ccc, treba te banovati zbog reklamiranja :mrgreen:
:thumbup: :mrgreen:
capital22
Posts: 2
Joined: 22/07/2013 17:00

#1935 Re: hrvatska-more

Post by capital22 »

U petak idem u Makarsku sa drugom, ako je neko namjeravao ici moze uletit u jednom smjeru( dvije osobe mogu jos)
Micaha
Posts: 1018
Joined: 01/06/2011 15:29

#1936 Re: hrvatska-more

Post by Micaha »

AmirBaa wrote:
alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?
Joj Amire sto si se zado... Ko da imas proviziju na svakog forumskog gosta. Neka ide svak gdje mu se ide
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#1937 Re: hrvatska-more

Post by alchak.ba »

AmirBaa wrote:
alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?
poodavno, al sam citao nedavno njihove portale da imaju pad gostiju.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#1938 Re: hrvatska-more

Post by AmirBaa »

Haha ma nemam ja nista, nego me pocinje nervirati ova sva prica. I prije nego sto sam otisao u hrvatsku ove godine imao sam milion sumnji upravo zbog ovih furamasa, portala, kako svi blate to sve. Skoro sam bio i otkazao rezervaciju. Ali onda kad sam otisao i vidio da je sve normala, ne mogu shvatiti sto ljudi seru o necemu o cemu pojma nemaju ?
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#1939 Re: hrvatska-more

Post by alchak.ba »

AmirBaa wrote:Haha ma nemam ja nista, nego me pocinje nervirati ova sva prica. I prije nego sto sam otisao u hrvatsku ove godine imao sam milion sumnji upravo zbog ovih furamasa, portala, kako svi blate to sve. Skoro sam bio i otkazao rezervaciju. Ali onda kad sam otisao i vidio da je sve normala, ne mogu shvatiti sto ljudi seru o necemu o cemu pojma nemaju ?
ja ne znam o cemu sam srao, al dobro.

Kad iskusis gostoprimstvo i ljubaznost Turske, Italije itd onda ces vidjeti da su oni puno ljubazniji od Hrvata, a i za novac koji potrosis dobijes puno vise.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1940 Re: hrvatska-more

Post by KatarinaKosaca »

Micaha wrote:Joj Amire sto si se zado... Ko da imas proviziju na svakog forumskog gosta. Neka ide svak gdje mu se ide
Ma, neeee, u Granadi najbolje more :stidljiva1: :saveta:
Micaha wrote:Pogledaj cjene u Spaniji. Sad je palo. Andaluzija, Granada. Mnogo dobro
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sandokann
Posts: 589
Joined: 16/02/2009 00:15

#1941 Re: hrvatska-more

Post by sandokann »

AmirBaa wrote:Haha ma nemam ja nista, nego me pocinje nervirati ova sva prica. I prije nego sto sam otisao u hrvatsku ove godine imao sam milion sumnji upravo zbog ovih furamasa, portala, kako svi blate to sve. Skoro sam bio i otkazao rezervaciju. Ali onda kad sam otisao i vidio da je sve normala, ne mogu shvatiti sto ljudi seru o necemu o cemu pojma nemaju ?
Ne vidim da je iko srao, ali i dalje stoji da su najskuplji i negostoljubljivi.
Micaha
Posts: 1018
Joined: 01/06/2011 15:29

#1942 Re: hrvatska-more

Post by Micaha »

KatarinaKosaca wrote:
Micaha wrote:Joj Amire sto si se zado... Ko da imas proviziju na svakog forumskog gosta. Neka ide svak gdje mu se ide
Ma, neeee, u Granadi najbolje more :stidljiva1: :saveta:
Micaha wrote:Pogledaj cjene u Spaniji. Sad je palo. Andaluzija, Granada. Mnogo dobro
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Granada nije na moru ali je super destinacija za izlet kada si na moru. Ti to znas, ja to znam i svako moze lako provjerit. E sad sto ti unistis svaku temu vodeci licne ratove i ljecuci komplekse, to je vec tema za sebe
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1943 Re: hrvatska-more

Post by MedenoSrce »

mislim da se kk smije zbog komentara o "padanju" cijena
oglo
Posts: 708
Joined: 16/08/2012 13:33

#1944 Re: hrvatska-more

Post by oglo »

mjesaju se kruske i jabuke,prvo hrvatska ne moze podnijeti goste ni blizu ko spanija,italija,turska,jer akd pogledas smjestajne kapacitete, tih zemalja ,ne uproedivo,broj stanovnika,kapaciteta,obale i slicno
Hrvatska za svoje uslove ima dobar turziam i ali i poskuskup.
Nasi kad porede trebaju da to rade na istom nivou hotelski smjestaj s hotelskim smjestajem ,privatni s privatnim.Normalno je da onom ko je ljetovao ko cergas i vukako se po kojekakvim rupama makarske rivijere,s paradajizom ,pastetom i slicno kad se jednom deocepa hotela u truskoj da mu je to dosanjani san. Naravno da u Turskoj cim je veca konkurecija i punda cijene su pristupacnije, nego u Hvratskoj.Svako ce ici gdje mu je jeftinije .
Ali Hotel na hvaru i kupanje na palmizani se nemoze prediti ni sa jednom destinacijom u Turskoj.Ali opet Hotelski turizam hrvatske se ne moze proediti s istim u Turskoj,jer sam reako koliko Turska ima hotelskog kapaciteta u odnosu na Hrvatsku bilo bi cudno da se ne nadje nesto pristupacno i po volji. Ovaj privatni divlji smjestaj ne bi komentarsao jer to se i ne smatra relevantnom ponudom more,plaze more,u HR je kvaltietnije od onog u Turskoj,dok je usluga u Turskoj na vecem nivou.
korisnicc
Posts: 193
Joined: 25/04/2013 13:51

#1945 Re: hrvatska-more

Post by korisnicc »

oglo wrote:mjesaju se kruske i jabuke,prvo hrvatska ne moze podnijeti goste ni blizu ko spanija,italija,turska,jer akd pogledas smjestajne kapacitete, tih zemalja ,ne uproedivo,broj stanovnika,kapaciteta,obale i slicno
Hrvatska za svoje uslove ima dobar turziam i ali i poskuskup.
Nasi kad porede trebaju da to rade na istom nivou hotelski smjestaj s hotelskim smjestajem ,privatni s privatnim.Normalno je da onom ko je ljetovao ko cergas i vukako se po kojekakvim rupama makarske rivijere,s paradajizom ,pastetom i slicno kad se jednom deocepa hotela u truskoj da mu je to dosanjani san. Naravno da u Turskoj cim je veca konkurecija i punda cijene su pristupacnije, nego u Hvratskoj.Svako ce ici gdje mu je jeftinije .
Ali Hotel na hvaru i kupanje na palmizani se nemoze prediti ni sa jednom destinacijom u Turskoj.Ali opet Hotelski turizam hrvatske se ne moze proediti s istim u Turskoj,jer sam reako koliko Turska ima hotelskog kapaciteta u odnosu na Hrvatsku bilo bi cudno da se ne nadje nesto pristupacno i po volji. Ovaj privatni divlji smjestaj ne bi komentarsao jer to se i ne smatra relevantnom ponudom more,plaze more,u HR je kvaltietnije od onog u Turskoj,dok je usluga u Turskoj na vecem nivou.
:!:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1946 Re: hrvatska-more

Post by madner »

Alfons Kauders wrote:
ultima_palabra wrote:
Alfons Kauders wrote:
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene... :D cijene super, ali ne dajem svakom... :D
Ccc, treba te banovati zbog reklamiranja :mrgreen:
samo da prodje ova recesija, da uzmem sta na jahorini... da budem pokriven cijelu godinu :D
Imam ja semu za Bjelasnicu i apartman, ali samo za pravu raju :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1947 Re: hrvatska-more

Post by insomnia78 »

Faruk wrote:trajektom iz Zadra u Brbinj
pa onda do Božave i nekih 3 km odatle je raj na zemlji
Saharun

Image
Uuuu, sad sam googlo, opasno sam se zagrijo da spicim tamo

s' moje sokoćalo
palermo
Posts: 25338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1948 Re: hrvatska-more

Post by palermo »

Alfons Kauders wrote:------
Nego Alphonse promotoru hrvatskog turizma :D kakve su ovo zajebancije sa boravišnom taksom i prijavom o boravku na granicama....momak vraćen sa crvenog grma ni manje ni više nego u split da donese prijavu o boravku....¸prijateljica mi (Hrvatica, ako je bitno uopšte) zaboravila putovnicu i imala bh pasoš, dva sata je držali na granici zbog potvrde o plaćenoj boravišnoj taksi (ovo provjereno) a bogami po mostaru koliko hoćešsličnih priča..i to iz prilično pouzdanih izvora.....jebo te, ispade da je lakše ući nego izaći iz Hrvatske......pa onda reci da ne vole bosance (i hercegovce) :D
palermo
Posts: 25338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1949 Re: hrvatska-more

Post by palermo »

sherbett wrote: nema to veze sa RH turizmom već zakonom. U svakoj zemlji u kojoj provedeš više od 72 sata moraš imati prijavljen boravak..i ja sam tako skoro zaradila prijavu i prekršajni sud na povratku iz BG-a.
I to moraš imati pri prelasku granice kad se vraćaš, ili si u prekršaju. Drugo je ako te graničar ni ne pita za to, ali svakako ima pravo da te pita..
De bogati, ti kao da sam ja najdalje dobacio do hasića guvna.......ta vraćao sam se ja iz raznijeh europskijeh zemalja pa me niko nije pitao za nju......

P.S
lažem, jeste pitao me prije deset godina srpski graničar na pavlovića mostu.....al nije valjda Srbija reper Hrvatskoj
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#1950 Re: hrvatska-more

Post by Lakat Jebić »

palermo wrote:
sherbett wrote: nema to veze sa RH turizmom već zakonom. U svakoj zemlji u kojoj provedeš više od 72 sata moraš imati prijavljen boravak..i ja sam tako skoro zaradila prijavu i prekršajni sud na povratku iz BG-a.
I to moraš imati pri prelasku granice kad se vraćaš, ili si u prekršaju. Drugo je ako te graničar ni ne pita za to, ali svakako ima pravo da te pita..
De bogati, ti kao da sam ja najdalje dobacio do hasića guvna.......ta vraćao sam se ja iz raznijeh europskijeh zemalja pa me niko nije pitao za nju......

P.S
lažem, jeste pitao me prije deset godina srpski graničar na pavlovića mostu.....al nije valjda Srbija reper Hrvatskoj
:lol: :lol: :lol:
Post Reply