Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#1901 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

treger wrote:
Bosanac21 wrote:E ali oni imaju Midhetu :D Propade Hayat... Koliko vidim IPP im cine tri- cetiri covjeka, o KZP da ne govorim... Ode mreza + sa Hayata ode i Hayat sa TV ekrana cini se....
najviše volim ove radnike tv1 koji su se nedavno registrovali..dajte bolan ljudi pa hajte radit
evo sad će vijesti..jesu ono na svakih sat il dva? :p :-)
Da sam Bogdo na TV1 pa makar i svaki sat se ,,pekao" pod reflektorima...
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1902 Re: Hayat

Post by zonbirile »

jadna ona Selma koliko se pati,pokazalo bi ,ali je stid.Snimi CD pa ko Seve izgubi ga i gotovo :-D
User avatar
cordial
Posts: 98
Joined: 22/04/2011 13:56

#1903 Re: Hayat

Post by cordial »

Zasto vise nema serije "Kad lisce pada"?
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1904 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

nema vise lisca, opalo svo :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1905 Re: Hayat

Post by sheilak »

smoki_choko wrote:nema vise lisca, opalo svo :lol:
hahhahahha Hajd, utješice se ovom drugom nekom.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1906 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

sheilak wrote:
smoki_choko wrote:nema vise lisca, opalo svo :lol:
hahhahahha Hajd, utješice se ovom drugom nekom.
ma ja, narast ce novo ako nista :lol:
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1907 Re: Hayat

Post by treger »

od ponedjeljka na Nova TV u 20:00h KAD LIŠĆE PADA :p
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#1908 Re: Hayat

Post by karanana »

sto se ovi mostarci pale na dzinovica to je za ne povjerovat. svaki njegovu pjesmu izvlaci. (pricam o zmbt-u)
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#1909 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Vijesti u 7 iako su manje vise seljacke, popravljaju se... Proteklu sedmice (za prije ne znam) imali su svaku noc link malo su postali zanimljiviji...Napokon nesto pozitivno kod njih... Svaka čast!!!
User avatar
cordial
Posts: 98
Joined: 22/04/2011 13:56

#1910 Re: Hayat

Post by cordial »

Ma ne znam bas. Ono sto mi je Elma Kazagic na FTV, to mi je Midheta Kurspahic na Hayatu. Obje su mi papankaste i prije nego sto progovore djeluju mi k'o prave mahaluse. A kad progovore :-) .
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#1911 Re: Hayat

Post by opa22 »

cordial wrote:Ma ne znam bas. Ono sto mi je Elma Kazagic na FTV, to mi je Midheta Kurspahic na Hayatu. Obje su mi papankaste i prije nego sto progovore djeluju mi k'o prave mahaluse. A kad progovore :-) .

ne diraj mi Midhetu, Midheta je cool
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1912 Re: Hayat

Post by Pitarrr82 »

opa22 wrote:
cordial wrote:Ma ne znam bas. Ono sto mi je Elma Kazagic na FTV, to mi je Midheta Kurspahic na Hayatu. Obje su mi papankaste i prije nego sto progovore djeluju mi k'o prave mahaluse. A kad progovore :-) .

ne diraj mi Midhetu, Midheta je cool

Sjecam se prve Future ako se ne varam 2000god, godina manje, vise u 4h ujutro po kifle kad ono Midheta u pekari macka i po 8-)
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#1913 Re: Hayat

Post by opa22 »

:lol:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1914 Re: Hayat

Post by ema_ »

E nek će Šejla voditi Ramazanski program, pa makar... Po potrebi more hodat haman gola, po potrebi more bit pristojna... Neki su prešli kameleone :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1915 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ko je ova sad na hajatu? s ovim vodicem?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1916 Re: Hayat

Post by todd_smith »

ema_ wrote:E nek će Šejla voditi Ramazanski program, pa makar... Po potrebi more hodat haman gola, po potrebi more bit pristojna... Neki su prešli kameleone :-)
sto? sta joj fali? :mrgreen:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1917 Re: Hayat

Post by ema_ »

Počesto odjeće :mrgreen:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1918 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

ema_ wrote:Počesto odjeće :mrgreen:
i pokoja daska u glavi :skoljka:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1919 Re: Hayat

Post by ema_ »

Sve je to povezano :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1920 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

ema_ wrote:Počesto odjeće :mrgreen:
To je Hayat
Do podne malo mahalanja i pokoji crtić, popodne telenovela,onda malo o Bogu i ramazanu, a navečer erotic show ZMBT i serija sex i grad
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#1921 Re: Hayat

Post by lord blackadder »

Samoponizavanje je komentarisat neke latino kecere i biti ozbiljan. Ali vjerovatno Priganica ne vidi nista lose u tome, jer se, naime, radi o debilcugi.
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1922 Re: Hayat

Post by treger »

StupskaBitanga wrote:
ema_ wrote:Počesto odjeće :mrgreen:
To je Hayat
Do podne malo mahalanja i pokoji crtić, popodne telenovela,onda malo o Bogu i ramazanu, a navečer erotic show ZMBT i serija sex i grad
ne, to nije Hayat.
to je BIH :)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1923 Re: Hayat

Post by sheilak »

todd_smith wrote:sto? sta joj fali? :mrgreen:
Odjeca, daska, ok sve to, ali najvise joj fali manira.
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#1924 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Ako sam dobro vidio Hayat ima novi logo!?
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1925 Re: Hayat

Post by treger »

Bosanac21 wrote:Ako sam dobro vidio Hayat ima novi logo!?
ja koliko sam shvatila, ovaj bijeli je kad je plus a u boji je kad je sve ostalo
Post Reply