Da sam Bogdo na TV1 pa makar i svaki sat se ,,pekao" pod reflektorima...treger wrote:najviše volim ove radnike tv1 koji su se nedavno registrovali..dajte bolan ljudi pa hajte raditBosanac21 wrote:E ali oni imaju MidhetuPropade Hayat... Koliko vidim IPP im cine tri- cetiri covjeka, o KZP da ne govorim... Ode mreza + sa Hayata ode i Hayat sa TV ekrana cini se....
evo sad će vijesti..jesu ono na svakih sat il dva? :p
Hayat
Moderator: anex
-
Bosanac21
- Posts: 268
- Joined: 18/05/2011 16:07
#1901 Re: Hayat
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#1902 Re: Hayat
jadna ona Selma koliko se pati,pokazalo bi ,ali je stid.Snimi CD pa ko Seve izgubi ga i gotovo 
- cordial
- Posts: 98
- Joined: 22/04/2011 13:56
#1903 Re: Hayat
Zasto vise nema serije "Kad lisce pada"?
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1904 Re: Hayat
nema vise lisca, opalo svo 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#1905 Re: Hayat
hahhahahha Hajd, utješice se ovom drugom nekom.smoki_choko wrote:nema vise lisca, opalo svo
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1906 Re: Hayat
ma ja, narast ce novo ako nistasheilak wrote:hahhahahha Hajd, utješice se ovom drugom nekom.smoki_choko wrote:nema vise lisca, opalo svo
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1907 Re: Hayat
od ponedjeljka na Nova TV u 20:00h KAD LIŠĆE PADA :p
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1908 Re: Hayat
sto se ovi mostarci pale na dzinovica to je za ne povjerovat. svaki njegovu pjesmu izvlaci. (pricam o zmbt-u)
-
Bosanac21
- Posts: 268
- Joined: 18/05/2011 16:07
#1909 Re: Hayat
Vijesti u 7 iako su manje vise seljacke, popravljaju se... Proteklu sedmice (za prije ne znam) imali su svaku noc link malo su postali zanimljiviji...Napokon nesto pozitivno kod njih... Svaka čast!!!
- cordial
- Posts: 98
- Joined: 22/04/2011 13:56
#1910 Re: Hayat
Ma ne znam bas. Ono sto mi je Elma Kazagic na FTV, to mi je Midheta Kurspahic na Hayatu. Obje su mi papankaste i prije nego sto progovore djeluju mi k'o prave mahaluse. A kad progovore
.
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#1911 Re: Hayat
cordial wrote:Ma ne znam bas. Ono sto mi je Elma Kazagic na FTV, to mi je Midheta Kurspahic na Hayatu. Obje su mi papankaste i prije nego sto progovore djeluju mi k'o prave mahaluse. A kad progovore.
ne diraj mi Midhetu, Midheta je cool
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#1912 Re: Hayat
opa22 wrote:cordial wrote:Ma ne znam bas. Ono sto mi je Elma Kazagic na FTV, to mi je Midheta Kurspahic na Hayatu. Obje su mi papankaste i prije nego sto progovore djeluju mi k'o prave mahaluse. A kad progovore.
ne diraj mi Midhetu, Midheta je cool
Sjecam se prve Future ako se ne varam 2000god, godina manje, vise u 4h ujutro po kifle kad ono Midheta u pekari macka i po
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#1914 Re: Hayat
E nek će Šejla voditi Ramazanski program, pa makar... Po potrebi more hodat haman gola, po potrebi more bit pristojna... Neki su prešli kameleone 
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#1915 Re: Hayat
ko je ova sad na hajatu? s ovim vodicem?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1916 Re: Hayat
sto? sta joj fali?ema_ wrote:E nek će Šejla voditi Ramazanski program, pa makar... Po potrebi more hodat haman gola, po potrebi more bit pristojna... Neki su prešli kameleone
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1918 Re: Hayat
i pokoja daska u glaviema_ wrote:Počesto odjeće
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1920 Re: Hayat
To je Hayatema_ wrote:Počesto odjeće
Do podne malo mahalanja i pokoji crtić, popodne telenovela,onda malo o Bogu i ramazanu, a navečer erotic show ZMBT i serija sex i grad
- lord blackadder
- Posts: 514
- Joined: 03/04/2011 13:45
#1921 Re: Hayat
Samoponizavanje je komentarisat neke latino kecere i biti ozbiljan. Ali vjerovatno Priganica ne vidi nista lose u tome, jer se, naime, radi o debilcugi.
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1922 Re: Hayat
ne, to nije Hayat.StupskaBitanga wrote:To je Hayatema_ wrote:Počesto odjeće
Do podne malo mahalanja i pokoji crtić, popodne telenovela,onda malo o Bogu i ramazanu, a navečer erotic show ZMBT i serija sex i grad
to je BIH
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#1923 Re: Hayat
Odjeca, daska, ok sve to, ali najvise joj fali manira.todd_smith wrote:sto? sta joj fali?
-
Bosanac21
- Posts: 268
- Joined: 18/05/2011 16:07
#1924 Re: Hayat
Ako sam dobro vidio Hayat ima novi logo!?
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1925 Re: Hayat
ja koliko sam shvatila, ovaj bijeli je kad je plus a u boji je kad je sve ostaloBosanac21 wrote:Ako sam dobro vidio Hayat ima novi logo!?
