Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1901 Re: Juventus FC

Post by Tomahawk11 »

Evo, ako nista, zivnula je tema o Juventusu... :-D
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#1902 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Ma nema Juventus valjanog trenera od Deschampa. Džaba CR i Messi da dodju kad nema ko to da uigra,motivise etc. Sta su Del Neri, Ranieri i Ferrara krivi - nista. Prosjecni treneri koji su davali prosjecne rezultate. Valjda ce onaj Andrea da rastjera sva govna sad pocevsi od medicinskog osoblja pa nadalje. Novi stadion novi pocetak :thumbup:
User avatar
lester burnham
Posts: 1608
Joined: 21/03/2011 00:32
Location: ljutice bogdana 1a

#1903 Re: Juventus FC

Post by lester burnham »

ProbuseniDolar wrote:Nije samo Juve, cijela Seria A je pala k**** za usi. Jebo ligu u kojoj se Napoli bori za titulu, u kojoj titulu uzme ekipa veterana, u kojoj u zadnjih 10ak kola pola utakmica bude na X kvota ispod 1,5. Nekad je Seria A bila ono sto je danas Premiership, svi su letili da igraju u talijanskim timovima. A danas je to liga koja je u rangu Holandske, Francuske, Portugalske (100% sam siguran da bi Porto glat uteo scudeto)
portugalci su u punoj ekspanziji, calcio je stvarno puk`o, dno dna... kao rijetki ljubitelj njihovog smarackog fudbala kroz proteklih 15-ak sezona, mogu samo reci,
sto je mnogo, mnogo je...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#1904 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

Ne vjerujem da su ono štimanja, jednostavno ljudi imaju labilnu ekipu... čitao sam članak gdje su sabrali međusobne susreti prvih 7 timova u Seriji A i na toj mini tabeli Juventus je prvi :-) Ali zato kad dođu Catanie, Chieva i Parme nastupi belaj... da su pobijedili par tih timova bili bi među prva 4 što nosi ogromnu zaradu i siguran posao ljudima u i oko kluba, ovako svi vise na koncu...
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1905 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Forza Juve !
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1906 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

PasHon1 wrote:Forza Juve !
jos jedna sezona protracena u ne povrat. svaka čast giovincu, nek mu je sa srecom i sto dalje od juventusa. samo bi tamo propao :roll:
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1907 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Ma Gio je atomski mrav i taj nadimak mu savrseno odgovara.
Ova sezona je bila kriticna i pravi je odraz ekipe.
Po meni je dobro bez Europa Lige (koja je cirkus), jer se ekipa MORA u potpunosti posvetiti ligi.
Ludo je govoriti o tome, ali ja zelim trecu zvjezdicu na dresu u ekipi u kojoj jos uvijek igra najveci carobnjak Alex !
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#1908 Re: Juventus FC

Post by ratata »

mislim da je stvar oko novog trenera Juventusa gotova :

http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#1909 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

ratata wrote:mislim da je stvar oko novog trenera Juventusa gotova :

http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
nece li nas sunce ogrijati.
User avatar
Krompirpitac
Posts: 121
Joined: 19/02/2010 20:48

#1910 Re: Juventus FC

Post by Krompirpitac »

Nedved kaže da su igrači krivci a ne trener.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#1911 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Splinter wrote:
ratata wrote:mislim da je stvar oko novog trenera Juventusa gotova :

http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
nece li nas sunce ogrijati.
Pisi propala i slijedeca sezona...
Pa nek daju pare za kako treba trenera
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1912 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Krompirpitac wrote:Nedved kaže da su igrači krivci a ne trener.
Zna Nedved :thumbup:
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1913 Re: Juventus FC

Post by spree »

igraci jesu igrali lose, ali onaj pacov je kriminalno vodio ekipu. ja se ne sjecam jedne dobre izmjene. daleko mu kuca od juventusa. imam dobar predosjecaj u vezi contea. nasa je legenda, cak i da nesto lose napravi ne moze mu se pretjerano zamjeriti. nekog iskustva ima (za razliku od cire) i siguran sam da ce juve puno bolje igrati s njim na celu nego u posljednje 2 god. (sto i nije tesko nazalost).
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1914 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

spree wrote:igraci jesu igrali lose, ali onaj pacov je kriminalno vodio ekipu. ja se ne sjecam jedne dobre izmjene. daleko mu kuca od juventusa. imam dobar predosjecaj u vezi contea. nasa je legenda, cak i da nesto lose napravi ne moze mu se pretjerano zamjeriti. nekog iskustva ima (za razliku od cire) i siguran sam da ce juve puno bolje igrati s njim na celu nego u posljednje 2 god. (sto i nije tesko nazalost).
da ne bude conte ko ferara :lol: :-)
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1915 Re: Juventus FC

Post by spree »

smoki_choko wrote:
spree wrote:igraci jesu igrali lose, ali onaj pacov je kriminalno vodio ekipu. ja se ne sjecam jedne dobre izmjene. daleko mu kuca od juventusa. imam dobar predosjecaj u vezi contea. nasa je legenda, cak i da nesto lose napravi ne moze mu se pretjerano zamjeriti. nekog iskustva ima (za razliku od cire) i siguran sam da ce juve puno bolje igrati s njim na celu nego u posljednje 2 god. (sto i nije tesko nazalost).
da ne bude conte ko ferara :lol: :-)
ma nece valjda. ferrara nije imao nikakvog iskustva. conte je navikao da pobjedjuje pa makar i u seriji b.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1916 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Dobar je Conte.
Aguerov agent dosao u Torino na razgovore.
Samo nek se nesto DEŠAJE !
User avatar
Brankovac
Posts: 81
Joined: 24/11/2009 21:45

#1917 Re: Juventus FC

Post by Brankovac »

Eeeeeee kad se samo sjetim Juventusa, rahmet mu duši.
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#1918 Re: Juventus FC

Post by Gray »

PasHon1 wrote:Dobar je Conte.
Aguerov agent dosao u Torino na razgovore.
Samo nek se nesto DEŠAJE !

Tako je, upravo tako. Samo što je on i Sissokov agent :D
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1919 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

Brankovac wrote:Eeeeeee kad se samo sjetim Juventusa, rahmet mu duši.
sta ti seres po svakoj temi po dzeki, ovdje :-)
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#1920 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Atletiko M. spreman da spusti cijenu za Aguera Juventusu, samo da ne bi Real uplatio odštetnu klauzulu i uzeo ga. Juventus će se zauzvrat odreći 5% iznosa od njegovog idućeg transfera, ako do njega dođe. Kun je veoma blizu prelaska u Juventus.

Pirlo potpisuje u ponedjeljak, nakon što obavi ljekarski pregled.

S Bastosom će sve biti završeno čim sredi francuski pasoš, on je praktično već igrač Juventusa.

Novi trener će se znati poslije utakmice s Napolijem, najvjerovatnije će to biti Capitano Conte, mada postoje i neki sitni izgledi da to bude trener Porta Boas.

eto malo svježih vijesti... :D
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1921 Re: Juventus FC

Post by spree »

User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1922 Re: Juventus FC

Post by spree »

vala nek je zavrsila i ova turobna sezona. nekako sam uvjeren da ce sljedeca biti bas dobra.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1923 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

nikad ne reci nece biti. kad se sjetim prethodne. uvijek moze gore
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1924 Re: Juventus FC

Post by spree »

pa moze, mada tesko s obzirom kakva je ova bila :(. kad sam prosle godine cuo da ce nam pacov biti trener odmah sam znao da nece na dobro izaci, ali da bude ovako losa nisam mogao ni pomisliti. conte ce sigurno biti bolji, a i po najavama dovest' cemo nekoliko igraca svjetske klase.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#1925 Re: Juventus FC

Post by ExNihilo »

Dobro je, svake godine napredujete :D Iduće godine možda Uefa Liga :lol:
Post Reply