Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1901 Re: Juventus FC
Evo, ako nista, zivnula je tema o Juventusu... 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#1902 Re: Juventus FC
Ma nema Juventus valjanog trenera od Deschampa. Džaba CR i Messi da dodju kad nema ko to da uigra,motivise etc. Sta su Del Neri, Ranieri i Ferrara krivi - nista. Prosjecni treneri koji su davali prosjecne rezultate. Valjda ce onaj Andrea da rastjera sva govna sad pocevsi od medicinskog osoblja pa nadalje. Novi stadion novi pocetak 
- lester burnham
- Posts: 1608
- Joined: 21/03/2011 00:32
- Location: ljutice bogdana 1a
#1903 Re: Juventus FC
portugalci su u punoj ekspanziji, calcio je stvarno puk`o, dno dna... kao rijetki ljubitelj njihovog smarackog fudbala kroz proteklih 15-ak sezona, mogu samo reci,ProbuseniDolar wrote:Nije samo Juve, cijela Seria A je pala k**** za usi. Jebo ligu u kojoj se Napoli bori za titulu, u kojoj titulu uzme ekipa veterana, u kojoj u zadnjih 10ak kola pola utakmica bude na X kvota ispod 1,5. Nekad je Seria A bila ono sto je danas Premiership, svi su letili da igraju u talijanskim timovima. A danas je to liga koja je u rangu Holandske, Francuske, Portugalske (100% sam siguran da bi Porto glat uteo scudeto)
sto je mnogo, mnogo je...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#1904 Re: Juventus FC
Ne vjerujem da su ono štimanja, jednostavno ljudi imaju labilnu ekipu... čitao sam članak gdje su sabrali međusobne susreti prvih 7 timova u Seriji A i na toj mini tabeli Juventus je prvi
Ali zato kad dođu Catanie, Chieva i Parme nastupi belaj... da su pobijedili par tih timova bili bi među prva 4 što nosi ogromnu zaradu i siguran posao ljudima u i oko kluba, ovako svi vise na koncu...
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1906 Re: Juventus FC
jos jedna sezona protracena u ne povrat. svaka čast giovincu, nek mu je sa srecom i sto dalje od juventusa. samo bi tamo propaoPasHon1 wrote:Forza Juve !
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#1907 Re: Juventus FC
Ma Gio je atomski mrav i taj nadimak mu savrseno odgovara.
Ova sezona je bila kriticna i pravi je odraz ekipe.
Po meni je dobro bez Europa Lige (koja je cirkus), jer se ekipa MORA u potpunosti posvetiti ligi.
Ludo je govoriti o tome, ali ja zelim trecu zvjezdicu na dresu u ekipi u kojoj jos uvijek igra najveci carobnjak Alex !
Ova sezona je bila kriticna i pravi je odraz ekipe.
Po meni je dobro bez Europa Lige (koja je cirkus), jer se ekipa MORA u potpunosti posvetiti ligi.
Ludo je govoriti o tome, ali ja zelim trecu zvjezdicu na dresu u ekipi u kojoj jos uvijek igra najveci carobnjak Alex !
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#1908 Re: Juventus FC
mislim da je stvar oko novog trenera Juventusa gotova :
http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#1909 Re: Juventus FC
nece li nas sunce ogrijati.ratata wrote:mislim da je stvar oko novog trenera Juventusa gotova :
http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
- Krompirpitac
- Posts: 121
- Joined: 19/02/2010 20:48
#1910 Re: Juventus FC
Nedved kaže da su igrači krivci a ne trener.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#1911 Re: Juventus FC
Pisi propala i slijedeca sezona...Splinter wrote:nece li nas sunce ogrijati.ratata wrote:mislim da je stvar oko novog trenera Juventusa gotova :
http://www.fudbalizacija.com/fudbalizac ... -juventusa
Pa nek daju pare za kako treba trenera
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#1912 Re: Juventus FC
Zna NedvedKrompirpitac wrote:Nedved kaže da su igrači krivci a ne trener.
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1913 Re: Juventus FC
igraci jesu igrali lose, ali onaj pacov je kriminalno vodio ekipu. ja se ne sjecam jedne dobre izmjene. daleko mu kuca od juventusa. imam dobar predosjecaj u vezi contea. nasa je legenda, cak i da nesto lose napravi ne moze mu se pretjerano zamjeriti. nekog iskustva ima (za razliku od cire) i siguran sam da ce juve puno bolje igrati s njim na celu nego u posljednje 2 god. (sto i nije tesko nazalost).
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1914 Re: Juventus FC
da ne bude conte ko feraraspree wrote:igraci jesu igrali lose, ali onaj pacov je kriminalno vodio ekipu. ja se ne sjecam jedne dobre izmjene. daleko mu kuca od juventusa. imam dobar predosjecaj u vezi contea. nasa je legenda, cak i da nesto lose napravi ne moze mu se pretjerano zamjeriti. nekog iskustva ima (za razliku od cire) i siguran sam da ce juve puno bolje igrati s njim na celu nego u posljednje 2 god. (sto i nije tesko nazalost).
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1915 Re: Juventus FC
ma nece valjda. ferrara nije imao nikakvog iskustva. conte je navikao da pobjedjuje pa makar i u seriji b.smoki_choko wrote:da ne bude conte ko feraraspree wrote:igraci jesu igrali lose, ali onaj pacov je kriminalno vodio ekipu. ja se ne sjecam jedne dobre izmjene. daleko mu kuca od juventusa. imam dobar predosjecaj u vezi contea. nasa je legenda, cak i da nesto lose napravi ne moze mu se pretjerano zamjeriti. nekog iskustva ima (za razliku od cire) i siguran sam da ce juve puno bolje igrati s njim na celu nego u posljednje 2 god. (sto i nije tesko nazalost).![]()
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#1916 Re: Juventus FC
Dobar je Conte.
Aguerov agent dosao u Torino na razgovore.
Samo nek se nesto DEŠAJE !
Aguerov agent dosao u Torino na razgovore.
Samo nek se nesto DEŠAJE !
- Brankovac
- Posts: 81
- Joined: 24/11/2009 21:45
#1917 Re: Juventus FC
Eeeeeee kad se samo sjetim Juventusa, rahmet mu duši.
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#1918 Re: Juventus FC
PasHon1 wrote:Dobar je Conte.
Aguerov agent dosao u Torino na razgovore.
Samo nek se nesto DEŠAJE !
Tako je, upravo tako. Samo što je on i Sissokov agent
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1919 Re: Juventus FC
sta ti seres po svakoj temi po dzeki, ovdjeBrankovac wrote:Eeeeeee kad se samo sjetim Juventusa, rahmet mu duši.
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#1920 Re: Juventus FC
Atletiko M. spreman da spusti cijenu za Aguera Juventusu, samo da ne bi Real uplatio odštetnu klauzulu i uzeo ga. Juventus će se zauzvrat odreći 5% iznosa od njegovog idućeg transfera, ako do njega dođe. Kun je veoma blizu prelaska u Juventus.
Pirlo potpisuje u ponedjeljak, nakon što obavi ljekarski pregled.
S Bastosom će sve biti završeno čim sredi francuski pasoš, on je praktično već igrač Juventusa.
Novi trener će se znati poslije utakmice s Napolijem, najvjerovatnije će to biti Capitano Conte, mada postoje i neki sitni izgledi da to bude trener Porta Boas.
eto malo svježih vijesti...
Pirlo potpisuje u ponedjeljak, nakon što obavi ljekarski pregled.
S Bastosom će sve biti završeno čim sredi francuski pasoš, on je praktično već igrač Juventusa.
Novi trener će se znati poslije utakmice s Napolijem, najvjerovatnije će to biti Capitano Conte, mada postoje i neki sitni izgledi da to bude trener Porta Boas.
eto malo svježih vijesti...
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1922 Re: Juventus FC
vala nek je zavrsila i ova turobna sezona. nekako sam uvjeren da ce sljedeca biti bas dobra.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1923 Re: Juventus FC
nikad ne reci nece biti. kad se sjetim prethodne. uvijek moze gore
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1924 Re: Juventus FC
pa moze, mada tesko s obzirom kakva je ova bila
. kad sam prosle godine cuo da ce nam pacov biti trener odmah sam znao da nece na dobro izaci, ali da bude ovako losa nisam mogao ni pomisliti. conte ce sigurno biti bolji, a i po najavama dovest' cemo nekoliko igraca svjetske klase.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#1925 Re: Juventus FC
Dobro je, svake godine napredujete
Iduće godine možda Uefa Liga 
