Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#1876 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Mashala Mashala
moracu i ja sebi jednu nabaviti, mislim za mog sina hmmm

jel uniforma ulazi u cijenu?
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1877 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

:-)
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1878 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.subota 18.04.'09. klub "Kuglaš" Beograd
***Nick Drag and Honky Tonk Klan*** live and loud rockabilly rumble

Image

.be sure not to miss it! 8-)
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#1879 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

EEE DRUGARI...PRE NEKI DAN SAM POSLAO MAIL TERRY-u menadzeru Crazy Cavan-a SA ZELJOM DA SAZNAM KOLIKO PARA BI KOSTAO BEND DA DODJE NA OVE PROSTORE...(PONOVO) I MOGU VAM RECI DA JE CIFRA VISHE NEGO ZaDOVOLJAVAJUCA!
PA ME ZANIMA SHTA MISLITE AKO BI IH ORGANIZOVAO DAL' BI LJUDI ZAPUCALI IZ SVIH KRAJEVA?
PRICHAMO NEGDE O SEPTEMBRU,OKTOBRU!ZZOP
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#1880 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

100tinak prodatih karata po 10-15 evra je ekstra optimistiična prognoza za Srbiju. Uz dobru reklamu na prijateljskim sajtovima i forumima u okruženju dodaj još 30 ljudi. Dakle pričamo u najoptimističkoj varijanti o 1300 +/- 100 eur + piće na šanku i bend može da proda svoj "merchandise"

Ako su u komšiluku tih dana...bem li ga :?

p.s. sva sreća na forumu nema nekih profi menadžera da me laika iznapušavaju :run:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1881 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

EEE DRUGARI...PRE NEKI DAN SAM POSLAO MAIL TERRY-u menadzeru Crazy Cavan-a SA ZELJOM DA SAZNAM KOLIKO PARA BI KOSTAO BEND DA DODJE NA OVE PROSTORE...(PONOVO) I MOGU VAM RECI DA JE CIFRA VISHE NEGO ZaDOVOLJAVAJUCA!
PA ME ZANIMA SHTA MISLITE AKO BI IH ORGANIZOVAO DAL' BI LJUDI ZAPUCALI IZ SVIH KRAJEVA?
PRICHAMO NEGDE O SEPTEMBRU,OKTOBRU!ZZOP

Crazy Cavan n The Rhythm Rockers - Lets F**kin Rock - 2009

Image



http://rapidshare.com/files/188522803/C ... rld.pl.rar

pass: http://www.siteworld.pl

.bogami ja bih zapucao iz svih krajeva :mrgreen:
.svaka čast za želju i entuzijazam...puna podrška!!!

...maaada nisam baš siguran koliko bi se to primilo u našu "omladinu" ali sigurno vredi iscimati se!
Last edited by gocatgoer on 17/04/2009 11:29, edited 2 times in total.
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#1882 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

MA MATORI PA JA MISLIM DA CHE SAMO ODAVDE DOCHI BAR 500 LJUDI...I JEDNO 100-AK IZ OKOLINE...A KARTA BI BILA 20 EURA
VELIKI SU ONI I VOLE IH I LJUDI KOJI SU IZ DRUGIH TRIPOVA!

MA NEMAM POJMA!!!
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#1883 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Fadill THX ... Nick salji koja je velicina, a Goca tebi ide "L" ... majice su free, ovdje se nista ne prodaje ... Nick, ako ti treba XL, onda ces morati pricekati. Koliko vidim Fadill svira u BG, 6. maja, pa mogu Vam po njemu poslati. Da li je to OK s ekipom iz BG?

Lab3352
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#1884 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

PAZI LAB......JA VEZE NEMAM KOJA MI VELICHINA TREBA 187cm 107 kg.....a shto se tiche te svirke 6.-og Maja....ja veze nemam shta je to....
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#1885 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

E, POSHTO NISAM U TOKU....KAKVE SU TO MAJCE???
;)
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1886 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

lab3352 wrote:Fadill THX ... Nick salji koja je velicina, a Goca tebi ide "L" ... majice su free, ovdje se nista ne prodaje ... Nick, ako ti treba XL, onda ces morati pricekati. Koliko vidim Fadill svira u BG, 6. maja, pa mogu Vam po njemu poslati. Da li je to OK s ekipom iz BG?

Lab3352
.thanks!!!
.meni je sve A-O.K. a pošto sam nov ovde ne želim da budem drčan...ako treba pričekaću i ja,nije nikakav problem :)
.dovoljno mi je i družiti se sa vama!!!
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1887 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Nick Drag wrote:E, POSHTO NISAM U TOKU....KAKVE SU TO MAJCE???
;)
.imaš sličice na stranici 73 :thumbup:
Last edited by gocatgoer on 17/04/2009 09:57, edited 1 time in total.
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#1888 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

gocatgoer....IZ Bg-a.........'se znamo?
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#1889 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Nick Drag wrote:E, POSHTO NISAM U TOKU....KAKVE SU TO MAJCE???
;)
Tiću brate i uživaj.

Fadill svira sa svojim bendom "No rules" 6.maja u Žici i doneće majce koje je Lab ljubazno napravio za nas. Par strana unazad imaš i slike istih
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#1890 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Thanks mate

cool su majce!!!
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#1891 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Nick Drag wrote:MA MATORI PA JA MISLIM DA CHE SAMO ODAVDE DOCHI BAR 500 LJUDI...I JEDNO 100-AK IZ OKOLINE...A KARTA BI BILA 20 EURA
VELIKI SU ONI I VOLE IH I LJUDI KOJI SU IZ DRUGIH TRIPOVA!

MA NEMAM POJMA!!!
gle ovak, ja bi ti sigurno došao, to mi je jedan od najdražih bandova, i za još 5-6 ljudi iz HR mogu (skoro) stavit ruku u vatru da bi se tamo nacrtali, i tu je kraj
ove mlađe generacije baš ne puše ni Cavane a ni teddy opčenito, netko od njih bi vjerovatno išao ali mislim da bi cifra ljudi iz HR bila bliža 10-ki nego 50-ki
daj bože da nisam u pravu

Karlos kaj ti misliš?

p.s. baš sam danas obukao njihovu majcu :-D
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#1892 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

sun56 wrote: ove mlađe generacije baš ne puše ni Cavane a ni teddy opčenito...
Puše uglavnom travu i dopinguju hemijom. Kad bi došli na "Exit" možda bi bilo više ljudi :lol: :lol: :lol:
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#1893 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Tvoja procjena ljudi koji bi iz HR išli na Cavana u BG je preoptimistična...Ako bi se dobro izorganizirali,skupilo bi se tu do 10 tak ljudi... :roll:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#1894 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Eddie Vam se sve obajsnio, "No Rules" sviraju u BG 06.05. i ja po Fadillu saljem majice Vama. Nick, za tebe nisam siguran da ti L moze (visok kao ja, ali 10KG tezi od mene :-D ), tako da ti saljem jednu XL. Drago mi je da Vam se majice sviđaju i jos jednom dobro dosli ovdje. Sve oko preuzimanja majica cemo dogovoriti ovdje prije nego Fadill krene put BG. Za ekipu u ZG: ja dolazim 21.05 i ostajem dva dana gore. Da vam saljem majice ili da me sacekate dok dođem? Don Karlos, tebi da saljem i da se vidimo u ZG 22.05/23.05? Jefto ce morati da saceka, XXL :-) ... Lucky, da li tebi odgovara L ili ne? Ako da, onda ti saljem?

Lab3352
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#1895 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Neznam dali ću biti u ZG tada...Šta se mene tiče,možeš majicu dati Sun-u tada,ili direkt u Medulinu...(ili na putu do Medulina?)
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#1896 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

eto svi ce imat po maju :evil:
gocatgoer too ;-)
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#1897 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

lab3352 wrote:Eddie Vam se sve obajsnio, "No Rules" sviraju u BG 06.05. i ja po Fadillu saljem majice Vama. Nick, za tebe nisam siguran da ti L moze (visok kao ja, ali 10KG tezi od mene :-D ), tako da ti saljem jednu XL. Drago mi je da Vam se majice sviđaju i jos jednom dobro dosli ovdje. Sve oko preuzimanja majica cemo dogovoriti ovdje prije nego Fadill krene put BG. Za ekipu u ZG: ja dolazim 21.05 i ostajem dva dana gore. Da vam saljem majice ili da me sacekate dok dođem? Don Karlos, tebi da saljem i da se vidimo u ZG 22.05/23.05? Jefto ce morati da saceka, XXL :-) ... Lucky, da li tebi odgovara L ili ne? Ako da, onda ti saljem?

Lab3352
Što se mene tiće, dofuraj kad dolaziš na DM. I ovak i onak se budemo tad vidjeli, čemu onda slanje.
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#1898 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

Ne šalji i ne bacaj pare na poštare, može u zegeu, vidimo se negdje na rezanoj pivi!
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#1899 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Don Karlos wrote:Tvoja procjena ljudi koji bi iz HR išli na Cavana u BG je preoptimistična..
tog sam se i bojal, zato sam i rekel da komentiraš :sad:


Nice Guy Eddie wrote:Puše uglavnom travu i dopinguju hemijom. Kad bi došli na "Exit" možda bi bilo više ljudi :lol: :lol: :lol:
mislil sam na mlađe generacije rockabilly ekipe
nažalost CC'NTRR sluša samo moja generacija (oko 40), ovi mlađi briju na authentic, čak im ni neo ne leži baš a od teddyja bježe ko vrag od tamjana
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1900 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

lab3352 wrote:Eddie Vam se sve obajsnio, "No Rules" sviraju u BG 06.05. i ja po Fadillu saljem majice Vama. Nick, za tebe nisam siguran da ti L moze (visok kao ja, ali 10KG tezi od mene :-D ), tako da ti saljem jednu XL. Drago mi je da Vam se majice sviđaju i jos jednom dobro dosli ovdje. Sve oko preuzimanja majica cemo dogovoriti ovdje prije nego Fadill krene put BG. Za ekipu u ZG: ja dolazim 21.05 i ostajem dva dana gore. Da vam saljem majice ili da me sacekate dok dođem? Don Karlos, tebi da saljem i da se vidimo u ZG 22.05/23.05? Jefto ce morati da saceka, XXL :-) ... Lucky, da li tebi odgovara L ili ne? Ako da, onda ti saljem?

Lab3352
fadill wrote:eto svi ce imat po maju :evil:
gocatgoer too ;-)
...što se mene, kao najmlađeg (u svakom smislu) tiče, kada i da li ću dobiti majicu je skroz nebitno...kako god odlučite sve je super :mrgreen:
...u svakom slučaju Lab, voleo bih da se svi vidimo kada budeš u bgu :thumbup:
...taman pred "Tear It Up"!!! 8-)

.a u Žici ćemo sigurno biti 06.05 :wink:
Post Reply