Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#1876 Re: Rockabilly - Psychobilly
Mashala Mashala
moracu i ja sebi jednu nabaviti, mislim za mog sina hmmm
jel uniforma ulazi u cijenu?
moracu i ja sebi jednu nabaviti, mislim za mog sina hmmm
jel uniforma ulazi u cijenu?
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#1878 Re: Rockabilly - Psychobilly
.subota 18.04.'09. klub "Kuglaš" Beograd
***Nick Drag and Honky Tonk Klan*** live and loud rockabilly rumble

.be sure not to miss it!
***Nick Drag and Honky Tonk Klan*** live and loud rockabilly rumble

.be sure not to miss it!
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#1879 Re: Rockabilly - Psychobilly
EEE DRUGARI...PRE NEKI DAN SAM POSLAO MAIL TERRY-u menadzeru Crazy Cavan-a SA ZELJOM DA SAZNAM KOLIKO PARA BI KOSTAO BEND DA DODJE NA OVE PROSTORE...(PONOVO) I MOGU VAM RECI DA JE CIFRA VISHE NEGO ZaDOVOLJAVAJUCA!
PA ME ZANIMA SHTA MISLITE AKO BI IH ORGANIZOVAO DAL' BI LJUDI ZAPUCALI IZ SVIH KRAJEVA?
PRICHAMO NEGDE O SEPTEMBRU,OKTOBRU!ZZOP
PA ME ZANIMA SHTA MISLITE AKO BI IH ORGANIZOVAO DAL' BI LJUDI ZAPUCALI IZ SVIH KRAJEVA?
PRICHAMO NEGDE O SEPTEMBRU,OKTOBRU!ZZOP
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#1880 Re: Rockabilly - Psychobilly
100tinak prodatih karata po 10-15 evra je ekstra optimistiična prognoza za Srbiju. Uz dobru reklamu na prijateljskim sajtovima i forumima u okruženju dodaj još 30 ljudi. Dakle pričamo u najoptimističkoj varijanti o 1300 +/- 100 eur + piće na šanku i bend može da proda svoj "merchandise"
Ako su u komšiluku tih dana...bem li ga
p.s. sva sreća na forumu nema nekih profi menadžera da me laika iznapušavaju
Ako su u komšiluku tih dana...bem li ga
p.s. sva sreća na forumu nema nekih profi menadžera da me laika iznapušavaju
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#1881 Re: Rockabilly - Psychobilly
EEE DRUGARI...PRE NEKI DAN SAM POSLAO MAIL TERRY-u menadzeru Crazy Cavan-a SA ZELJOM DA SAZNAM KOLIKO PARA BI KOSTAO BEND DA DODJE NA OVE PROSTORE...(PONOVO) I MOGU VAM RECI DA JE CIFRA VISHE NEGO ZaDOVOLJAVAJUCA!
PA ME ZANIMA SHTA MISLITE AKO BI IH ORGANIZOVAO DAL' BI LJUDI ZAPUCALI IZ SVIH KRAJEVA?
PRICHAMO NEGDE O SEPTEMBRU,OKTOBRU!ZZOP
Crazy Cavan n The Rhythm Rockers - Lets F**kin Rock - 2009

http://rapidshare.com/files/188522803/C ... rld.pl.rar
pass: http://www.siteworld.pl
.bogami ja bih zapucao iz svih krajeva
.svaka čast za želju i entuzijazam...puna podrška!!!
...maaada nisam baš siguran koliko bi se to primilo u našu "omladinu" ali sigurno vredi iscimati se!
Last edited by gocatgoer on 17/04/2009 11:29, edited 2 times in total.
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#1882 Re: Rockabilly - Psychobilly
MA MATORI PA JA MISLIM DA CHE SAMO ODAVDE DOCHI BAR 500 LJUDI...I JEDNO 100-AK IZ OKOLINE...A KARTA BI BILA 20 EURA
VELIKI SU ONI I VOLE IH I LJUDI KOJI SU IZ DRUGIH TRIPOVA!
MA NEMAM POJMA!!!
VELIKI SU ONI I VOLE IH I LJUDI KOJI SU IZ DRUGIH TRIPOVA!
MA NEMAM POJMA!!!
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#1883 Re: Rockabilly - Psychobilly
Fadill THX ... Nick salji koja je velicina, a Goca tebi ide "L" ... majice su free, ovdje se nista ne prodaje ... Nick, ako ti treba XL, onda ces morati pricekati. Koliko vidim Fadill svira u BG, 6. maja, pa mogu Vam po njemu poslati. Da li je to OK s ekipom iz BG?
Lab3352
Lab3352
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#1884 Re: Rockabilly - Psychobilly
PAZI LAB......JA VEZE NEMAM KOJA MI VELICHINA TREBA 187cm 107 kg.....a shto se tiche te svirke 6.-og Maja....ja veze nemam shta je to....
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#1885 Re: Rockabilly - Psychobilly
E, POSHTO NISAM U TOKU....KAKVE SU TO MAJCE???

- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#1886 Re: Rockabilly - Psychobilly
.thanks!!!lab3352 wrote:Fadill THX ... Nick salji koja je velicina, a Goca tebi ide "L" ... majice su free, ovdje se nista ne prodaje ... Nick, ako ti treba XL, onda ces morati pricekati. Koliko vidim Fadill svira u BG, 6. maja, pa mogu Vam po njemu poslati. Da li je to OK s ekipom iz BG?
Lab3352
.meni je sve A-O.K. a pošto sam nov ovde ne želim da budem drčan...ako treba pričekaću i ja,nije nikakav problem
.dovoljno mi je i družiti se sa vama!!!
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#1887 Re: Rockabilly - Psychobilly
.imaš sličice na stranici 73Nick Drag wrote:E, POSHTO NISAM U TOKU....KAKVE SU TO MAJCE???
Last edited by gocatgoer on 17/04/2009 09:57, edited 1 time in total.
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#1888 Re: Rockabilly - Psychobilly
gocatgoer....IZ Bg-a.........'se znamo?
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#1889 Re: Rockabilly - Psychobilly
Tiću brate i uživaj.Nick Drag wrote:E, POSHTO NISAM U TOKU....KAKVE SU TO MAJCE???
Fadill svira sa svojim bendom "No rules" 6.maja u Žici i doneće majce koje je Lab ljubazno napravio za nas. Par strana unazad imaš i slike istih
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#1890 Re: Rockabilly - Psychobilly
Thanks mate
cool su majce!!!
cool su majce!!!
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1891 Re: Rockabilly - Psychobilly
gle ovak, ja bi ti sigurno došao, to mi je jedan od najdražih bandova, i za još 5-6 ljudi iz HR mogu (skoro) stavit ruku u vatru da bi se tamo nacrtali, i tu je krajNick Drag wrote:MA MATORI PA JA MISLIM DA CHE SAMO ODAVDE DOCHI BAR 500 LJUDI...I JEDNO 100-AK IZ OKOLINE...A KARTA BI BILA 20 EURA
VELIKI SU ONI I VOLE IH I LJUDI KOJI SU IZ DRUGIH TRIPOVA!
MA NEMAM POJMA!!!
ove mlađe generacije baš ne puše ni Cavane a ni teddy opčenito, netko od njih bi vjerovatno išao ali mislim da bi cifra ljudi iz HR bila bliža 10-ki nego 50-ki
daj bože da nisam u pravu
Karlos kaj ti misliš?
p.s. baš sam danas obukao njihovu majcu
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#1892 Re: Rockabilly - Psychobilly
Puše uglavnom travu i dopinguju hemijom. Kad bi došli na "Exit" možda bi bilo više ljudisun56 wrote: ove mlađe generacije baš ne puše ni Cavane a ni teddy opčenito...
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#1893 Re: Rockabilly - Psychobilly
Tvoja procjena ljudi koji bi iz HR išli na Cavana u BG je preoptimistična...Ako bi se dobro izorganizirali,skupilo bi se tu do 10 tak ljudi... 
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#1894 Re: Rockabilly - Psychobilly
Eddie Vam se sve obajsnio, "No Rules" sviraju u BG 06.05. i ja po Fadillu saljem majice Vama. Nick, za tebe nisam siguran da ti L moze (visok kao ja, ali 10KG tezi od mene
), tako da ti saljem jednu XL. Drago mi je da Vam se majice sviđaju i jos jednom dobro dosli ovdje. Sve oko preuzimanja majica cemo dogovoriti ovdje prije nego Fadill krene put BG. Za ekipu u ZG: ja dolazim 21.05 i ostajem dva dana gore. Da vam saljem majice ili da me sacekate dok dođem? Don Karlos, tebi da saljem i da se vidimo u ZG 22.05/23.05? Jefto ce morati da saceka, XXL
... Lucky, da li tebi odgovara L ili ne? Ako da, onda ti saljem?
Lab3352
Lab3352
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#1895 Re: Rockabilly - Psychobilly
Neznam dali ću biti u ZG tada...Šta se mene tiče,možeš majicu dati Sun-u tada,ili direkt u Medulinu...(ili na putu do Medulina?)
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#1896 Re: Rockabilly - Psychobilly
eto svi ce imat po maju
gocatgoer too
gocatgoer too
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1897 Re: Rockabilly - Psychobilly
Što se mene tiće, dofuraj kad dolaziš na DM. I ovak i onak se budemo tad vidjeli, čemu onda slanje.lab3352 wrote:Eddie Vam se sve obajsnio, "No Rules" sviraju u BG 06.05. i ja po Fadillu saljem majice Vama. Nick, za tebe nisam siguran da ti L moze (visok kao ja, ali 10KG tezi od mene), tako da ti saljem jednu XL. Drago mi je da Vam se majice sviđaju i jos jednom dobro dosli ovdje. Sve oko preuzimanja majica cemo dogovoriti ovdje prije nego Fadill krene put BG. Za ekipu u ZG: ja dolazim 21.05 i ostajem dva dana gore. Da vam saljem majice ili da me sacekate dok dođem? Don Karlos, tebi da saljem i da se vidimo u ZG 22.05/23.05? Jefto ce morati da saceka, XXL
... Lucky, da li tebi odgovara L ili ne? Ako da, onda ti saljem?
Lab3352
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#1898 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ne šalji i ne bacaj pare na poštare, može u zegeu, vidimo se negdje na rezanoj pivi!
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1899 Re: Rockabilly - Psychobilly
tog sam se i bojal, zato sam i rekel da komentirašDon Karlos wrote:Tvoja procjena ljudi koji bi iz HR išli na Cavana u BG je preoptimistična..
mislil sam na mlađe generacije rockabilly ekipeNice Guy Eddie wrote:Puše uglavnom travu i dopinguju hemijom. Kad bi došli na "Exit" možda bi bilo više ljudi![]()
![]()
nažalost CC'NTRR sluša samo moja generacija (oko 40), ovi mlađi briju na authentic, čak im ni neo ne leži baš a od teddyja bježe ko vrag od tamjana
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#1900 Re: Rockabilly - Psychobilly
lab3352 wrote:Eddie Vam se sve obajsnio, "No Rules" sviraju u BG 06.05. i ja po Fadillu saljem majice Vama. Nick, za tebe nisam siguran da ti L moze (visok kao ja, ali 10KG tezi od mene), tako da ti saljem jednu XL. Drago mi je da Vam se majice sviđaju i jos jednom dobro dosli ovdje. Sve oko preuzimanja majica cemo dogovoriti ovdje prije nego Fadill krene put BG. Za ekipu u ZG: ja dolazim 21.05 i ostajem dva dana gore. Da vam saljem majice ili da me sacekate dok dođem? Don Karlos, tebi da saljem i da se vidimo u ZG 22.05/23.05? Jefto ce morati da saceka, XXL
... Lucky, da li tebi odgovara L ili ne? Ako da, onda ti saljem?
Lab3352
...što se mene, kao najmlađeg (u svakom smislu) tiče, kada i da li ću dobiti majicu je skroz nebitno...kako god odlučite sve je superfadill wrote:eto svi ce imat po maju![]()
gocatgoer too
...u svakom slučaju Lab, voleo bih da se svi vidimo kada budeš u bgu
...taman pred "Tear It Up"!!!
.a u Žici ćemo sigurno biti 06.05
