Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17801 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

made_in_sarajevo wrote: 15/03/2021 14:12 jel ovo devic mrtav hladan rece hoce li forto isplatit obestecenja radi lockdown ako uvedu to.

jel moguce ba da ljudi pitaju i fakturisu ljudima stvari koje su oni kontrolisali do prije 2 mjeseca :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahhahahahahahaha a ne mogu da vjerujem, neki dan forto kaze dizi sa biroa sve, sebija siktala sto ce im to, sad devic pita zasto ne angazuju sve sa biroa :lol: :lol: :lol:
Naravno. Sve je to djon obraz. Bez zadrske ce fakturisati sve svoje greske drugima.
Ja sam ocekivala da ce Zahiragic puci kao balon, jadan koliko se upinje.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17802 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Koja lobotomija jebote, čak su i onu Amru uključili, znaš da je došlo do kritične tačke.
made_in_sarajevo
Posts: 6962
Joined: 06/05/2013 23:05

#17803 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?

hvala

ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17804 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Evo i Hamed se javio, gori sve.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#17805 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Javio se da pita što se niko ne javlja na KAL centar. :lol: Tugo moja, ono bi da vodi kanton.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17806 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Nek' pita Plehu, on ih je skautirao.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17807 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17808 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Slažem se, članovi zastupničkih klubova SDA/SBB/DF nisu zaista normalni.
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17809 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Ko nama zakone donosi. Bibija priziva kal centar, ministar Vranic ima problema sa bosanskim jezikom, kao da je mozdani imao, mahir devic kad progovori 5 ljudi za njemacku ode.
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#17810 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by shape of despair »

Osim_13 wrote: 15/03/2021 14:33 Evo i Hamed se javio, gori sve.
koji hamed? hvala
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17811 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

shape of despair wrote: 15/03/2021 15:48
Osim_13 wrote: 15/03/2021 14:33 Evo i Hamed se javio, gori sve.
koji hamed? hvala
Hamed Aljović, povremeno ukazanje u obliku zastupnika u Skupštini KS.
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#17812 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by shape of despair »

aljovica licno znam. joooj moj hamo hamo
made_in_sarajevo
Posts: 6962
Joined: 06/05/2013 23:05

#17813 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Sta nam heroina kaze, dok je ona vodila glavnu rijec korona nije imala muda prici federaciji i kantonu.

Oooooooo smije li se sovati?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17814 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17815 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Generalica neg vrne 500 000km story he sa dzeneralom ajnadzicem klepila na gradjevini I ondak neg moralisHe..
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17816 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

shape of despair wrote: 15/03/2021 15:48
Osim_13 wrote: 15/03/2021 14:33 Evo i Hamed se javio, gori sve.
koji hamed? hvala
Potrcko Ibre Berila u slobodno vrijeme , cak mislim i da mu je zet.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#17817 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

made_in_sarajevo wrote: 15/03/2021 14:27 mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?

hvala

ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Moja kcer bila pozitivna, nije dobila papir. Silom prilika i ja mora biti izolovan s njom. Bez papira.
Uzeo godisnjeg i bolovanja nesto.
180 maraka mi manja plata bila radi toga sto sam savjesna budala. U kuci u kojoj sada samo ja zaradjujem.
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17818 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

drug_profi wrote: 15/03/2021 19:33
made_in_sarajevo wrote: 15/03/2021 14:27 mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?

hvala

ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Moja kcer bila pozitivna, nije dobila papir. Silom prilika i ja mora biti izolovan s njom. Bez papira.
Uzeo godisnjeg i bolovanja nesto.
180 maraka mi manja plata bila radi toga sto sam savjesna budala. U kuci u kojoj sada samo ja zaradjujem.
Svi ti ljekari su potpuni egomanijaci. Ista Sebija tacno vidis da vise nije normalna, samopromocija na sve strane jedino ona zna znanje ostali pojma nemaju. Al danas kad sam gledo Vranica kako izlaze tacno sam pomislio nama je i dobro kakvi nas vode. Lik je zaratio sa bosanskim jezikom. Il sad mi neko prica kako je Gavrankapetanovic dobar a prije mjesec prijatelj dijete morao kod njega prvo u privatnu ordinaciju da uplati 100 KM pregled da bi onda dosao u Vojnu. Potpuno sam razocaran u nase zdravstvo i ljude koji vode. Pogledaj te profile tih ljudi pa to su ego manijaci sve jedan do drugog.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17819 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

drug_profi wrote: 15/03/2021 19:33
made_in_sarajevo wrote: 15/03/2021 14:27 mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?

hvala

ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Moja kcer bila pozitivna, nije dobila papir. Silom prilika i ja mora biti izolovan s njom. Bez papira.
Uzeo godisnjeg i bolovanja nesto.
180 maraka mi manja plata bila radi toga sto sam savjesna budala. U kuci u kojoj sada samo ja zaradjujem.
Mali off
Koliko sam shvatio ti si na otoci jel tako
Kcerkino ime pocinje sa m?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#17820 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by meridiyan »

Raport otkriva detalje sjednice ad-hoc komisije: Svi morali potpisati akt o povjerljivosti, većina firmi nema nikakve dokumente :roll: :roll:

https://klix.ba/raport-otkriva-detalj ... rTwcoOdL8A
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#17821 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Kakve populističke bljuvotine čitavog kluba SDA u skupštini kantona... :run:
Maksimalno vrijeme troše, razvlace, spinuju fuj fuj fuj
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17822 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.

Ko glasa za ovakve idiote
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#17823 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

Ima li kraja toj teraviji?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17824 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Horke wrote: 15/03/2021 21:03 Ima li kraja toj teraviji?
KO JE KRIV STA JE KRIV DJE SU PARE STO NIJE SDA OVO STO NIJE SDA ONO ha hu ...nijedan jebemi prijedlog pa da makar neko iznese nesto i ovi kazu TO JE GLUPOST pa hajd..al nistaaa samo suplja

Lazem bilo je prijedloga koji ne bi mogli proc da imamo pet puta veci budzet
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#17825 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by refffko »

Ovo danas je odron. Samo mjerenje k... Izmedju dvije struje. Ne znas ko je gori, ovi iz cetvorke ili SDA. Ljudine, moze li se sta konkretno uraditi?
Kao da se takmice ko ce gluplji biti. Za sta plate dobijate?
Locked