Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
made_in_sarajevo wrote: ↑15/03/2021 14:12
jel ovo devic mrtav hladan rece hoce li forto isplatit obestecenja radi lockdown ako uvedu to.
jel moguce ba da ljudi pitaju i fakturisu ljudima stvari koje su oni kontrolisali do prije 2 mjeseca
hahahhahahahahahaha a ne mogu da vjerujem, neki dan forto kaze dizi sa biroa sve, sebija siktala sto ce im to, sad devic pita zasto ne angazuju sve sa biroa
Naravno. Sve je to djon obraz. Bez zadrske ce fakturisati sve svoje greske drugima.
Ja sam ocekivala da ce Zahiragic puci kao balon, jadan koliko se upinje.
mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?
hvala
ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Ko nama zakone donosi. Bibija priziva kal centar, ministar Vranic ima problema sa bosanskim jezikom, kao da je mozdani imao, mahir devic kad progovori 5 ljudi za njemacku ode.
made_in_sarajevo wrote: ↑15/03/2021 14:27
mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?
hvala
ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Moja kcer bila pozitivna, nije dobila papir. Silom prilika i ja mora biti izolovan s njom. Bez papira.
Uzeo godisnjeg i bolovanja nesto.
180 maraka mi manja plata bila radi toga sto sam savjesna budala. U kuci u kojoj sada samo ja zaradjujem.
made_in_sarajevo wrote: ↑15/03/2021 14:27
mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?
hvala
ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Moja kcer bila pozitivna, nije dobila papir. Silom prilika i ja mora biti izolovan s njom. Bez papira.
Uzeo godisnjeg i bolovanja nesto.
180 maraka mi manja plata bila radi toga sto sam savjesna budala. U kuci u kojoj sada samo ja zaradjujem.
Svi ti ljekari su potpuni egomanijaci. Ista Sebija tacno vidis da vise nije normalna, samopromocija na sve strane jedino ona zna znanje ostali pojma nemaju. Al danas kad sam gledo Vranica kako izlaze tacno sam pomislio nama je i dobro kakvi nas vode. Lik je zaratio sa bosanskim jezikom. Il sad mi neko prica kako je Gavrankapetanovic dobar a prije mjesec prijatelj dijete morao kod njega prvo u privatnu ordinaciju da uplati 100 KM pregled da bi onda dosao u Vojnu. Potpuno sam razocaran u nase zdravstvo i ljude koji vode. Pogledaj te profile tih ljudi pa to su ego manijaci sve jedan do drugog.
made_in_sarajevo wrote: ↑15/03/2021 14:27
mogu li ja pitati, zasto sad pitate pitanja,a prije 2 mjeseca niste imali muda pisnuti, kao pitanje zasto neko dobije rjesenje o izolaciji,a neko ne. pitanje opet, za sda, df, sbb - koliko je kostao jedan dan lockdown federacije prije godinu dana i gdje su pare koje su obecane firmama?
hvala
ps - dabogda vam sebija ljecila kompletnu familiju, pa uzivajte govna jedna bez trunke obraza i stida.
Moja kcer bila pozitivna, nije dobila papir. Silom prilika i ja mora biti izolovan s njom. Bez papira.
Uzeo godisnjeg i bolovanja nesto.
180 maraka mi manja plata bila radi toga sto sam savjesna budala. U kuci u kojoj sada samo ja zaradjujem.
Mali off
Koliko sam shvatio ti si na otoci jel tako
Kcerkino ime pocinje sa m?
Horke wrote: ↑15/03/2021 21:03
Ima li kraja toj teraviji?
KO JE KRIV STA JE KRIV DJE SU PARE STO NIJE SDA OVO STO NIJE SDA ONO ha hu ...nijedan jebemi prijedlog pa da makar neko iznese nesto i ovi kazu TO JE GLUPOST pa hajd..al nistaaa samo suplja
Lazem bilo je prijedloga koji ne bi mogli proc da imamo pet puta veci budzet
Ovo danas je odron. Samo mjerenje k... Izmedju dvije struje. Ne znas ko je gori, ovi iz cetvorke ili SDA. Ljudine, moze li se sta konkretno uraditi?
Kao da se takmice ko ce gluplji biti. Za sta plate dobijate?