Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#17776 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Iz konstatacije jednog forumasa da ce utrka za vakcinu pokazati koja politicka opcija je operativnija u upravljanju krizom, dodjemo do zakljucka da neko ne zeli da Fadil nabavi vakcinu jer ce to naskoditi necijoj politickoj opciji.
Dao Bog da obojica nabave vakcine u planiranom obimu.
Tad mozda bude postojala sansa da se zajednickom narudzbom vakcinise mozda i trecina stanovnistva.
Dao Bog da obojica nabave vakcine u planiranom obimu.
Tad mozda bude postojala sansa da se zajednickom narudzbom vakcinise mozda i trecina stanovnistva.
-
palermo
- Posts: 25347
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17777 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ne dođemo ni do čega.Prpa.ba wrote: ↑14/03/2021 22:19 Iz konstatacije jednog forumasa da ce utrka za vakcinu pokazati koja politicka opcija je operativnija u upravljanju krizom, dodjemo do zakljucka da neko ne zeli da Fadil nabavi vakcinu jer ce to naskoditi necijoj politickoj opciji.
Dao Bog da obojica nabave vakcine u planiranom obimu.
Tad mozda bude postojala sansa da se zajednickom narudzbom vakcinise mozda i trecina stanovnistva.
meni je samo dosadilo živjeti u ovakvom okruženju. Al kasno je da mijenjam nešto.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#17778 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
poravnali bi sda tamo gdje su bosnjaci većina.palermo wrote: ↑14/03/2021 21:56i šta bi onda bilo ? Nakon što bi dokazali da su sposobniji ?malakh wrote: ↑14/03/2021 21:44 kada bi vlada kantona sarajevo uvezla vakcine prije federalne vlade, tada bi se ono mangupski popiškili po njima i to bi bio najjači argument da su jedni sposobni, a drugi ne.
što se tiče lockdowna, ili 14 dana ili ništa. doduše forto je u pravu kada kaže da nema fajde uvoditi lockdown samo u sarajevu, kakve fajde od toga. jedino da profitira drugi dio trebevića i manji dio sarajeva koji nije u sastavu fbih.
-
palermo
- Posts: 25347
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17779 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zasto?malakh wrote: ↑14/03/2021 23:29poravnali bi sda tamo gdje su bosnjaci većina.palermo wrote: ↑14/03/2021 21:56i šta bi onda bilo ? Nakon što bi dokazali da su sposobniji ?malakh wrote: ↑14/03/2021 21:44 kada bi vlada kantona sarajevo uvezla vakcine prije federalne vlade, tada bi se ono mangupski popiškili po njima i to bi bio najjači argument da su jedni sposobni, a drugi ne.
što se tiče lockdowna, ili 14 dana ili ništa. doduše forto je u pravu kada kaže da nema fajde uvoditi lockdown samo u sarajevu, kakve fajde od toga. jedino da profitira drugi dio trebevića i manji dio sarajeva koji nije u sastavu fbih.
Nije zar sarajevo jedino mjeato gdje zive Bosnjaci ili gdje su vecina?
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#17780 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
zato sto ce se pokazati sposobnijima, a nama konacno takvo nesto treba. dokazali su se da nece sa sda, sada je idealno vrijeme da se pokazu boljima od sda.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#17781 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nadam se da je ovo neka zafrkancija.izvrsni direktor wrote: ↑14/03/2021 21:58 Cujem da sda-ovci traze povratak Šanke na celo ministarstva zdravstva, valjda su bili zadovoljni njegovim radom![]()
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#17782 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nema puno još do proljeća da prebacivanjem loptice na drugu stranu, vrati KS normalnom životu.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#17785 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
zamisli situaciju da kanton nabavi vakcine, a oni gore nisu mogli. pa to je ogroman zalog za budućnost. prvi bih osobno otišao bakiru ispred kuće i okačio transparent da su forto i dino nabavili vakcine.Prpa.ba wrote: ↑14/03/2021 22:19 Iz konstatacije jednog forumasa da ce utrka za vakcinu pokazati koja politicka opcija je operativnija u upravljanju krizom, dodjemo do zakljucka da neko ne zeli da Fadil nabavi vakcinu jer ce to naskoditi necijoj politickoj opciji.
Dao Bog da obojica nabave vakcine u planiranom obimu.
Tad mozda bude postojala sansa da se zajednickom narudzbom vakcinise mozda i trecina stanovnistva.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#17786 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ono kada Boss postavlja kadrove u Domovima zdravlja, pa na kraju stranački uhljebi ne znaju podići slušalicu, a ljudi umiru jer ne mogu dobiti nikoga na telefon.
Zašto Boss? Pa zato jer je SDA morala platiti nečim rušenje Vlade šestorke, a valuta su bili Domovi zdravlja:
Zašto Boss? Pa zato jer je SDA morala platiti nečim rušenje Vlade šestorke, a valuta su bili Domovi zdravlja:
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6962
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17787 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
klasicni primjer uhljeba i sekinog igraca, jebo joj seka sve po spisku.
samo boss nije samo za rusenje sestorke. boss godinama drzi dom zdravlja i da dize ruke za sda. znam jednog zavrsio je na listi bossa i ako bi prosao u opstinu da dize ruke kako mu se kaze, zena mu dobija posao u domu zdravlja. to je ona varijanta bez 20 000 u koverti, ali vamo imaju covjeka da radi sta mu se kaze.
sad hvala svim bogovima imamo NS,NiP,NLB pa takvi mogu kurcu svirati vise. sto bi ovi sda botovi rekli " da nam ih Allah pozivi 100 godina" i da guze sda na svakom koraku, svaki dan
samo boss nije samo za rusenje sestorke. boss godinama drzi dom zdravlja i da dize ruke za sda. znam jednog zavrsio je na listi bossa i ako bi prosao u opstinu da dize ruke kako mu se kaze, zena mu dobija posao u domu zdravlja. to je ona varijanta bez 20 000 u koverti, ali vamo imaju covjeka da radi sta mu se kaze.
sad hvala svim bogovima imamo NS,NiP,NLB pa takvi mogu kurcu svirati vise. sto bi ovi sda botovi rekli " da nam ih Allah pozivi 100 godina" i da guze sda na svakom koraku, svaki dan
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#17788 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
odlično je fotro rekao na početku. mi ne idemo ka novom bergamu, mi smo trenutačno bergam. najkritičniji grad u evropi.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17789 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Statistika kaže da je KS glavno žarište u Europi.
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#17790 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ma ja ba, njihove statistike su sveto pismo
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17791 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Šjo Bibe proći će i korona dok joj odgovore na sva pitanja 
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#17793 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Amraaaaaa pojacaj ovoooooo!!! J.... ce je Zaha ne reaguje brzoo.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#17795 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta kaze Biba kaul centar 
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#17796 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Imal' iko ovdje pristojnu yebenu konekciju
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6962
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17797 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sta ova azbaha tokic rece, srbija nam dosad dala 2 miliona vakcina?
jesu li moguca ovakva pitanja iz sda, df i sbb? ljudi pola pitanja fakturisu ministru i forti,a sve sda uradila to, tipa male plate, fali ljudi, fali radnika...
jesu li moguca ovakva pitanja iz sda, df i sbb? ljudi pola pitanja fakturisu ministru i forti,a sve sda uradila to, tipa male plate, fali ljudi, fali radnika...
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#17798 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo stručnjaka za med iz Vrutaka, bas me interesuje sta ce pametno da pita
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6962
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17799 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
jel ovo devic mrtav hladan rece hoce li forto isplatit obestecenja radi lockdown ako uvedu to.
jel moguce ba da ljudi pitaju i fakturisu ljudima stvari koje su oni kontrolisali do prije 2 mjeseca

hahahhahahahahahaha a ne mogu da vjerujem, neki dan forto kaze dizi sa biroa sve, sebija siktala sto ce im to, sad devic pita zasto ne angazuju sve sa biroa

jel moguce ba da ljudi pitaju i fakturisu ljudima stvari koje su oni kontrolisali do prije 2 mjeseca
hahahhahahahahahaha a ne mogu da vjerujem, neki dan forto kaze dizi sa biroa sve, sebija siktala sto ce im to, sad devic pita zasto ne angazuju sve sa biroa
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#17800 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A cuj ove mačkice što joj je neko pripremio pitanja, glupa ko noć, ja mislim da joj je ovo prvi put ikad da se javila za riječ...
