IRAN
- AleksoMKD
- Posts: 8157
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#17626 Re: IRAN
Sve mislim da su ove informacije sigurne barem kao one o Irackom oruzju za masovno unistavanje.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17627 Re: IRAN
Ja us'o na SCP i nasao epsku pesmu o Donaldu. Ima li ovakva o Kasimu?Kikibombona wrote: A ti lijepo pogledaj kako srpski mediji hvale Iran i Kasima Sulejmanija. Otidji na cetnicki forum MCM i vidjet ces kako kolektivno svrsavaju na Iran i Hezbolah. Naravno, Iran nije priznao Kosovo.
"Drma mu se na subari cvece, muslimane trpeti on nece" (mislim da ce ti se ova strofa najvise svidjeti)
- King Theoden
- Posts: 14454
- Joined: 21/11/2018 13:15
#17628 Re: IRAN
A gledaj im ratnog budžeta 
I opet traže neke saveznike
http://www.tomdispatch.com/post/176561/ ... ity_state/
I opet traže neke saveznike
http://www.tomdispatch.com/post/176561/ ... ity_state/
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17629 Re: IRAN
Mislis ovako:AleksoMKD wrote:Sve mislim da su ove informacije sigurne barem kao one o Irackom oruzju za masovno unistavanje.

Koliki levat, tacnije debil moras biti da ppvjerujes u ovo
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17630 Re: IRAN
Nisu samo oni potpisnici Sporazuma. To su i Rusija, Kina, Britanija i Njemačka. Sporazum valja svima osim ovoj američkoj administraciji.Point. wrote:Ne volim ovaj režim u Iranu al brate ovdje Amerikanci mnogo seru i traže izgovor da ulete u Iran, kao što su tražili sitnice da ošnu po Bagdadu. Ne može orangetang Trump biti jedini u pravu i da ne odgovara trenutni sporazum a Obami, Evropi i Irancima valja. Ko je lud ovdje?
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#17631 Re: IRAN
Kazu da je Zoltán Dani otputovao za Teheran... 
- Point.
- Posts: 33498
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#17632 Re: IRAN
To i kažem. Ne može jedan biti u pravu a 100 ludi. Možda i može, doduše, al pričamo ovdje o Trumpu, koji oko sebe ima gore savjetnike od George W. Busha.Challenger_ wrote:Nisu samo oni potpisnici Sporazuma. To su i Rusija, Kina, Britanija i Njemačka. Sporazum valja svima osim ovoj američkoj administraciji.Point. wrote:Ne volim ovaj režim u Iranu al brate ovdje Amerikanci mnogo seru i traže izgovor da ulete u Iran, kao što su tražili sitnice da ošnu po Bagdadu. Ne može orangetang Trump biti jedini u pravu i da ne odgovara trenutni sporazum a Obami, Evropi i Irancima valja. Ko je lud ovdje?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#17633 Re: IRAN
Marko Rubio je upozorio, da ne bude: nismo znali

Marko Rubio je juce o Iranu razgovarao sa TrampomKata'ib Hezbollah & Asaib Ahl al-Haq are Shia militias equipped,trained & directed by #Iran’s IRGC. If they attack our 50,000 U.S. personnel and/or our facilities in #Iraq it should be considered no different than a direct attack by Iran.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17634 Re: IRAN
Da jos jednom podsjetim o kojim teroristima kiki prica:



Cijeli dokumentarac:
http://program.almanar.com.lb/episode/4 ... 8_tYm7wkHs
Ako nista, jedna "muzicka numera" u dokumentarcu ce neke podsjetiti na ratni radio BiH.



Cijeli dokumentarac:
http://program.almanar.com.lb/episode/4 ... 8_tYm7wkHs
Ako nista, jedna "muzicka numera" u dokumentarcu ce neke podsjetiti na ratni radio BiH.
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#17635 Re: IRAN
Kikibombona wrote:Amerikanci imaju informacije da siitske terorisricke skupine koje su pod komandom Irana spremaju napad na americke snage. Ako do toga dodje, Amerika ce pokucati na pravu adresu.

- AleksoMKD
- Posts: 8157
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#17636 Re: IRAN
Bas tako.salik79 wrote:Mislis ovako:AleksoMKD wrote:Sve mislim da su ove informacije sigurne barem kao one o Irackom oruzju za masovno unistavanje.
Koliki levat, tacnije debil moras biti da ppvjerujes u ovo
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#17637 Re: IRAN
Je li istina da je Iran dao ultimatum Njemckoj, Francuskoj i VB?
Vidim da su ekspresno odgovorili i odbacili svaki ultimatum te zaprijetili da Iran mora postovati dogovore bez obzira na americke sankcije.
Prste izjave
Vidim da su ekspresno odgovorili i odbacili svaki ultimatum te zaprijetili da Iran mora postovati dogovore bez obzira na americke sankcije.
Prste izjave
Na svaki iranski napad na Sjedinjene Američke Države ili saveznike odgovoriće se silom, izjavio je specijalni predstavnik SAD za Iran Brajan Huk.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17638 Re: IRAN
Ima li bolan kakva cetnicka o Kasimu? Nosa li Vojo majicu s Kasimovim likom?Kikibombona wrote:Je li istina da je Iran dao ultimatum Njemckoj, Francuskoj i VB?![]()
Vidim da su ekspresno odgovorili i odbacili svaki ultimatum te zaprijetili da Iran mora postovati dogovore bez obzira na americke sankcije.![]()
Prste izjave
Na svaki iranski napad na Sjedinjene Američke Države ili saveznike odgovoriće se silom, izjavio je specijalni predstavnik SAD za Iran Brajan Huk.
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#17639 Re: IRAN
Kikibombona wrote: Amerikanci imaju informacije da siitske terorisricke skupine koje su pod komandom Irana spremaju napad na americke snage. Ako do toga dodje, Amerika ce pokucati na pravu adresu.
Nekad si mi bio drag forumaš, ali danas tvoji upisi izgledaju ovako

- King Theoden
- Posts: 14454
- Joined: 21/11/2018 13:15
#17640 Re: IRAN
Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
- Point.
- Posts: 33498
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#17641 Re: IRAN
Čuj ako Iran napadne USA. U kakvom alternativnom svijetu živi Trump jebote.
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#17642 Re: IRAN
Point. wrote:Čuj ako Iran napadne USA. U kakvom alternativnom svijetu živi Trump jebote.
Post-Truth era
https://www.uno-magazine.com/wp-content ... G_alta.pdf
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#17643 Re: IRAN
Kiki je na strani potlacenih, nebitno da li ih gazi sejtanski Iran, Rusija, Izrael, Kina, Amerika ili neko deseti.Dino34 wrote:Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
Iran je hrabar kada treba gaziti goloruk narod i ograniciti sva prava.
Evo sada, pokucao drugi sejtan na vrata pa da ih vidimo.
Kiki ne svrstava ljude po naciji, vjeri i idelogiji. Sve navedeno je za Kikija sranje, samo je bitno jesi li covjek ili smece.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17644 Re: IRAN
eto te kiki ko bokseri, sve u trecem licu 
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#17645 Re: IRAN
Najjace je ovo, Amerikanci imaju informacije

- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17646 Re: IRAN
I tako kiki velica svoje uzore "ljudskosti", Boltona, Pompea, Pencea i Donija.Kikibombona wrote:Kiki je na strani potlacenih, nebitno da li ih gazi sejtanski Iran, Rusija, Izrael, Kina, Amerika ili neko deseti.Dino34 wrote:Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
Iran je hrabar kada treba gaziti goloruk narod i ograniciti sva prava.
Evo sada, pokucao drugi sejtan na vrata pa da ih vidimo.
Kiki ne svrstava ljude po naciji, vjeri i idelogiji. Sve navedeno je za Kikija sranje, samo je bitno jesi li covjek ili smece.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17647 Re: IRAN
Sve iz prve ruke:Herr Flick wrote:Najjace je ovo, Amerikanci imaju informacije![]()
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#17649 Re: IRAN
Nikakvi uzori. Smece kao Ali Hamnei i Hasan Rohani. Drago mi je da su nasli jedni druge.salik79 wrote:I tako kiki velica svoje uzore "ljudskosti", Boltona, Pompea, Pencea i Donija.Kikibombona wrote:Kiki je na strani potlacenih, nebitno da li ih gazi sejtanski Iran, Rusija, Izrael, Kina, Amerika ili neko deseti.Dino34 wrote:Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
Iran je hrabar kada treba gaziti goloruk narod i ograniciti sva prava.
Evo sada, pokucao drugi sejtan na vrata pa da ih vidimo.
Kiki ne svrstava ljude po naciji, vjeri i idelogiji. Sve navedeno je za Kikija sranje, samo je bitno jesi li covjek ili smece.
Samo zelim da se Azeri, Beludzi, Kurdi, Luri, Arapi... i Perzijanci... oslobode rigidnog i monstruoznog rezima. Ako ce Amerika u tome pomoci, hvala im.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17650 Re: IRAN
I isto smece ce im donijeti boljitak/dobro?
E moj kiki, puk'o si k'o tromblon. Ili nisi, nego se samo pravis.
E moj kiki, puk'o si k'o tromblon. Ili nisi, nego se samo pravis.
