IRAN

Post Reply
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#17626 Re: IRAN

Post by AleksoMKD »

Sve mislim da su ove informacije sigurne barem kao one o Irackom oruzju za masovno unistavanje.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17627 Re: IRAN

Post by salik79 »

Kikibombona wrote: A ti lijepo pogledaj kako srpski mediji hvale Iran i Kasima Sulejmanija. Otidji na cetnicki forum MCM i vidjet ces kako kolektivno svrsavaju na Iran i Hezbolah. Naravno, Iran nije priznao Kosovo.
Ja us'o na SCP i nasao epsku pesmu o Donaldu. Ima li ovakva o Kasimu?



"Drma mu se na subari cvece, muslimane trpeti on nece" (mislim da ce ti se ova strofa najvise svidjeti) :mrgreen:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#17628 Re: IRAN

Post by King Theoden »

A gledaj im ratnog budžeta :shock:
I opet traže neke saveznike :lol:

http://www.tomdispatch.com/post/176561/ ... ity_state/
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17629 Re: IRAN

Post by salik79 »

AleksoMKD wrote:Sve mislim da su ove informacije sigurne barem kao one o Irackom oruzju za masovno unistavanje.
Mislis ovako:

Image

Koliki levat, tacnije debil moras biti da ppvjerujes u ovo :mrgreen:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17630 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Point. wrote:Ne volim ovaj režim u Iranu al brate ovdje Amerikanci mnogo seru i traže izgovor da ulete u Iran, kao što su tražili sitnice da ošnu po Bagdadu. Ne može orangetang Trump biti jedini u pravu i da ne odgovara trenutni sporazum a Obami, Evropi i Irancima valja. Ko je lud ovdje?
Nisu samo oni potpisnici Sporazuma. To su i Rusija, Kina, Britanija i Njemačka. Sporazum valja svima osim ovoj američkoj administraciji.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#17631 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

Kazu da je Zoltán Dani otputovao za Teheran... :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#17632 Re: IRAN

Post by Point. »

Challenger_ wrote:
Point. wrote:Ne volim ovaj režim u Iranu al brate ovdje Amerikanci mnogo seru i traže izgovor da ulete u Iran, kao što su tražili sitnice da ošnu po Bagdadu. Ne može orangetang Trump biti jedini u pravu i da ne odgovara trenutni sporazum a Obami, Evropi i Irancima valja. Ko je lud ovdje?
Nisu samo oni potpisnici Sporazuma. To su i Rusija, Kina, Britanija i Njemačka. Sporazum valja svima osim ovoj američkoj administraciji.
To i kažem. Ne može jedan biti u pravu a 100 ludi. Možda i može, doduše, al pričamo ovdje o Trumpu, koji oko sebe ima gore savjetnike od George W. Busha.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17633 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Marko Rubio je upozorio, da ne bude: nismo znali
Kata'ib Hezbollah & Asaib Ahl al-Haq are Shia militias equipped,trained & directed by #Iran’s IRGC. If they attack our 50,000 U.S. personnel and/or our facilities in #Iraq it should be considered no different than a direct attack by Iran.
Marko Rubio je juce o Iranu razgovarao sa Trampom

Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17634 Re: IRAN

Post by salik79 »

Da jos jednom podsjetim o kojim teroristima kiki prica:

Image

Image

Image

Cijeli dokumentarac:
http://program.almanar.com.lb/episode/4 ... 8_tYm7wkHs

Ako nista, jedna "muzicka numera" u dokumentarcu ce neke podsjetiti na ratni radio BiH. :bih:
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#17635 Re: IRAN

Post by CPT »

Kikibombona wrote:Amerikanci imaju informacije da siitske terorisricke skupine koje su pod komandom Irana spremaju napad na americke snage. Ako do toga dodje, Amerika ce pokucati na pravu adresu.
Image
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#17636 Re: IRAN

Post by AleksoMKD »

salik79 wrote:
AleksoMKD wrote:Sve mislim da su ove informacije sigurne barem kao one o Irackom oruzju za masovno unistavanje.
Mislis ovako:

Koliki levat, tacnije debil moras biti da ppvjerujes u ovo :mrgreen:
Bas tako.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17637 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Je li istina da je Iran dao ultimatum Njemckoj, Francuskoj i VB? :lol:

Vidim da su ekspresno odgovorili i odbacili svaki ultimatum te zaprijetili da Iran mora postovati dogovore bez obzira na americke sankcije. :D

Prste izjave
Na svaki iranski napad na Sjedinjene Američke Države ili saveznike odgovoriće se silom, izjavio je specijalni predstavnik SAD za Iran Brajan Huk.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17638 Re: IRAN

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:Je li istina da je Iran dao ultimatum Njemckoj, Francuskoj i VB? :lol:

Vidim da su ekspresno odgovorili i odbacili svaki ultimatum te zaprijetili da Iran mora postovati dogovore bez obzira na americke sankcije. :D

Prste izjave
Na svaki iranski napad na Sjedinjene Američke Države ili saveznike odgovoriće se silom, izjavio je specijalni predstavnik SAD za Iran Brajan Huk.
Ima li bolan kakva cetnicka o Kasimu? Nosa li Vojo majicu s Kasimovim likom?
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#17639 Re: IRAN

Post by asurbanipal »

Kikibombona wrote: Amerikanci imaju informacije da siitske terorisricke skupine koje su pod komandom Irana spremaju napad na americke snage. Ako do toga dodje, Amerika ce pokucati na pravu adresu.

:lol: :lol: :lol:


Nekad si mi bio drag forumaš, ali danas tvoji upisi izgledaju ovako


Image
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#17640 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#17641 Re: IRAN

Post by Point. »

Čuj ako Iran napadne USA. U kakvom alternativnom svijetu živi Trump jebote.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#17642 Re: IRAN

Post by asurbanipal »

Point. wrote:Čuj ako Iran napadne USA. U kakvom alternativnom svijetu živi Trump jebote.

Post-Truth era


https://www.uno-magazine.com/wp-content ... G_alta.pdf
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17643 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Dino34 wrote:Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
Kiki je na strani potlacenih, nebitno da li ih gazi sejtanski Iran, Rusija, Izrael, Kina, Amerika ili neko deseti.

Iran je hrabar kada treba gaziti goloruk narod i ograniciti sva prava.

Evo sada, pokucao drugi sejtan na vrata pa da ih vidimo.

Kiki ne svrstava ljude po naciji, vjeri i idelogiji. Sve navedeno je za Kikija sranje, samo je bitno jesi li covjek ili smece.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17644 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

eto te kiki ko bokseri, sve u trecem licu :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#17645 Re: IRAN

Post by Herr Flick »

Najjace je ovo, Amerikanci imaju informacije :-) :-)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17646 Re: IRAN

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
Dino34 wrote:Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
Kiki je na strani potlacenih, nebitno da li ih gazi sejtanski Iran, Rusija, Izrael, Kina, Amerika ili neko deseti.

Iran je hrabar kada treba gaziti goloruk narod i ograniciti sva prava.

Evo sada, pokucao drugi sejtan na vrata pa da ih vidimo.

Kiki ne svrstava ljude po naciji, vjeri i idelogiji. Sve navedeno je za Kikija sranje, samo je bitno jesi li covjek ili smece.
I tako kiki velica svoje uzore "ljudskosti", Boltona, Pompea, Pencea i Donija.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17647 Re: IRAN

Post by salik79 »

Herr Flick wrote:Najjace je ovo, Amerikanci imaju informacije :-) :-)
Sve iz prve ruke:

User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17648 Re: IRAN

Post by salik79 »

.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17649 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

salik79 wrote:
Kikibombona wrote:
Dino34 wrote:Kiki i njegovi stavovi o iranu su oličenje hipokrizije.
Kiki je na strani potlacenih, nebitno da li ih gazi sejtanski Iran, Rusija, Izrael, Kina, Amerika ili neko deseti.

Iran je hrabar kada treba gaziti goloruk narod i ograniciti sva prava.

Evo sada, pokucao drugi sejtan na vrata pa da ih vidimo.

Kiki ne svrstava ljude po naciji, vjeri i idelogiji. Sve navedeno je za Kikija sranje, samo je bitno jesi li covjek ili smece.
I tako kiki velica svoje uzore "ljudskosti", Boltona, Pompea, Pencea i Donija.
Nikakvi uzori. Smece kao Ali Hamnei i Hasan Rohani. Drago mi je da su nasli jedni druge.

Samo zelim da se Azeri, Beludzi, Kurdi, Luri, Arapi... i Perzijanci... oslobode rigidnog i monstruoznog rezima. Ako ce Amerika u tome pomoci, hvala im.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17650 Re: IRAN

Post by salik79 »

I isto smece ce im donijeti boljitak/dobro?

E moj kiki, puk'o si k'o tromblon. Ili nisi, nego se samo pravis.
Post Reply