Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17351 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Nedjelja bi svakako uvijek trebala biti neradna kao i u ostatku Evrope, dakle toliko buke oko jednog dana.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#17352 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
made_in_sarajevo wrote: 09/03/2021 18:38
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:29
Haj malo provjeri koliko ce poslova biti zatvoreno preko vikenda. Ti mozda ne radis vikendom ali nekih 60% ljudi radi.. I ne bi ni to bio problem da ce ta dva dana nesto promijeniti na bolje, ali nece nista..
I tih 60% ce radi 8 dana mjesecno propasti i zatvoriti posao? Svaka kafana, radnja, prodavnica kompjutera... Radi svaki dan. Ne vidim 2 dana problem i to se niko ne zali osim sake "gazda" koji sviraju kako sda svirne.
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Niko ne kaže da je lako, ali bolje da propadne biznis nego da umre i jedna osoba. I nemoj ni pokušati onu sada da ćemo svi pomrijeti od gladi, to slušam kao argument od marata 2020 i do danas niko nije umro od gladi ali od Corone dosta, poznavao sam lično par ljudi. :oops: Sutra bih se mijenajo da je propalo 100 firmi nego da su te osobe umrle na raspiratorima. :roll:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#17353 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Haris.ba »

Gluho bilo, ako je neustavna vlada hoce li vratiti plate ministri i vlada? :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#17354 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Haris.ba wrote: 09/03/2021 18:57 Gluho bilo, ako je neustavna vlada hoce li vratiti plate ministri i vlada? :D
Što HDZ vraća usluge... :oops:
trotecnr1
Posts: 204
Joined: 19/01/2021 17:32

#17355 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by trotecnr1 »

saabsa wrote: 09/03/2021 16:13
trotecnr1 wrote: 09/03/2021 16:07
ultima_palabra wrote: 09/03/2021 16:00 Aha, pa sto nisi odmah rekao da je vanredna situacija... otidji do sudije opcinskog suda i objasni mu to, pa ce ti se smijati u facu jedno pet minuta :oops:
Hoće, jer si ti rekao da hoće. :oops:
Je li realno da si tako ograničen ?
Pa radnici skoro svih budžetskih ustanova tuže redovno i na sudu (čak i radnici suda na tom istom sudu tuže poslodavca :lol: ) dobijaju "nelegalno" zakinuta primanja koja im je nekad neko smanjio, i uredno ih naplaćuju sa kamatama.
Važi, glupko. :thumbup:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#17356 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

trotecnr1 wrote: 09/03/2021 19:21
saabsa wrote: 09/03/2021 16:13
trotecnr1 wrote: 09/03/2021 16:07

Hoće, jer si ti rekao da hoće. :oops:
Je li realno da si tako ograničen ?
Pa radnici skoro svih budžetskih ustanova tuže redovno i na sudu (čak i radnici suda na tom istom sudu tuže poslodavca :lol: ) dobijaju "nelegalno" zakinuta primanja koja im je nekad neko smanjio, i uredno ih naplaćuju sa kamatama.
Važi, glupko. :thumbup:

Ovo.je istina 100%, niko svoja prava ne zna kao radnici na budzetu. FBiH bi bankrotirala.kada bi isplatila sve izgubljene tuzbe
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#17357 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

Hoce li nam neko reci koje pozicije u vlasti je dobio NBL? Koje strucnjake su oni imenovali?
Ubise nas pricama o nakoj 4 a Istina je da se radi o 3 stranke, NBL na nivou kantona ne postojj, u skupstini nemaju ni nednog zastupnika!!!
trotecnr1
Posts: 204
Joined: 19/01/2021 17:32

#17358 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by trotecnr1 »

Ovdje se izgleda svi prave ludi, niko ne govori o nelegalno zakinutim primanjima iz 2016. godine nego o eventualnoj odluci o smanjenju plate (budući da se i obim posla umanjio) radi solidarnosti sa kategorijama kojima se zabranjuje pravo na rad jer se nekome okrenulo crijevo nalijevo.

A budžetlije se nadigle, odmah prijete tužbom. U sve im diraj, al u platu ne, a realni sektor ko hebe. :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17359 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

Milenkov buraz wrote: 09/03/2021 18:49
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
made_in_sarajevo wrote: 09/03/2021 18:38

I tih 60% ce radi 8 dana mjesecno propasti i zatvoriti posao? Svaka kafana, radnja, prodavnica kompjutera... Radi svaki dan. Ne vidim 2 dana problem i to se niko ne zali osim sake "gazda" koji sviraju kako sda svirne.
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Niko ne kaže da je lako, ali bolje da propadne biznis nego da umre i jedna osoba. I nemoj ni pokušati onu sada da ćemo svi pomrijeti od gladi, to slušam kao argument od marata 2020 i do danas niko nije umro od gladi ali od Corone dosta, poznavao sam lično par ljudi. :oops: Sutra bih se mijenajo da je propalo 100 firmi nego da su te osobe umrle na raspiratorima. :roll:
Bez biznisa nema finansiranja zdravstva, nema kisika, nema vakcina nema nista, nema lijecenja, nema bolnica i struje u njoj. SVE TO PLATI PRIVREDA I BIZNIS.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#17360 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

trotecnr1 wrote: 09/03/2021 19:31 Ovdje se izgleda svi prave ludi, niko ne govori o nelegalno zakinutim primanjima iz 2016. godine nego o eventualnoj odluci o smanjenju plate (budući da se i obim posla umanjio) radi solidarnosti sa kategorijama kojima se zabranjuje pravo na rad jer se nekome okrenulo crijevo nalijevo.

A budžetlije se nadigle, odmah prijete tužbom. U sve im diraj, al u platu ne, a realni sektor ko hebe. :lol:
Pa moras napraviti diferencijaciju budzetlija, neces doktoru, policajcu ili nastavniku smanjiti platu. A ta mjesta, ublehaska, koja su teret treba ukinuti skroz, a ne smanjivati plate.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#17361 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 15:42
drug_profi wrote: 09/03/2021 15:17
nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 15:15 ta 2 hebena dana zatvaranja kafana nece promjenit nista zaboravio je reci da nikad nismo trazili kvalitetnije skolstvo a valjalo bi nam itekako
Nama u Holandiji ili nama u BiH?
Budi jasniji. Jer govoris kao da si ovdje fizicki, a znamo da nisi, pa nas malo buni na koga mislis.
I btw. ko je kriv za degradaciju skolstva?
Nama u sjevernoj ili nama u juznoj holandiji?? :lol: nit znam odakle dolazis niti u kom pravcu ides?? :lol: vec sam razjasnio da sam trenutno u belgiji a po kojem pitanju to necu objasnjavat. bilo kako bilo jos jedanred Image
Ovo pošalji u Hamdije Ćemerlića 2. To su oni sto te placaju da se prosipas ovuda.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#17362 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Nivelacija wrote: 09/03/2021 19:33
Milenkov buraz wrote: 09/03/2021 18:49
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Niko ne kaže da je lako, ali bolje da propadne biznis nego da umre i jedna osoba. I nemoj ni pokušati onu sada da ćemo svi pomrijeti od gladi, to slušam kao argument od marata 2020 i do danas niko nije umro od gladi ali od Corone dosta, poznavao sam lično par ljudi. :oops: Sutra bih se mijenajo da je propalo 100 firmi nego da su te osobe umrle na raspiratorima. :roll:
Bez biznisa nema finansiranja zdravstva, nema kisika, nema vakcina nema nista, nema lijecenja, nema bolnica i struje u njoj. SVE TO PLATI PRIVREDA I BIZNIS.
Bez ljudi nema ni biznisa.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17363 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
made_in_sarajevo wrote: 09/03/2021 18:38
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:29
Haj malo provjeri koliko ce poslova biti zatvoreno preko vikenda. Ti mozda ne radis vikendom ali nekih 60% ljudi radi.. I ne bi ni to bio problem da ce ta dva dana nesto promijeniti na bolje, ali nece nista..
I tih 60% ce radi 8 dana mjesecno propasti i zatvoriti posao? Svaka kafana, radnja, prodavnica kompjutera... Radi svaki dan. Ne vidim 2 dana problem i to se niko ne zali osim sake "gazda" koji sviraju kako sda svirne.
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Ako.on za 5 dana ne moze zaraditi mininalac onda ga nece ni za ovih 8 dana u mjesecu. To mislis da ne razumijem, nemas ti pojma sta sam ja sve pregrmio i prije mene moj stari. Bit ce otkaza i to razumijem, ali radi 2 dana nece propasti niko. Ustvari sto napisa Iker 1 dan, jer nedeljom jedino kafane i kladionice rade. 2 dana debelo manje cirkulacije ce sigurno smanjiti skokove. Pitanje je kako ce ono govno to prikazati ali hoce. Evo sad ima biznis korpa, donesi, ceger i mozes raditi sa svojim autom. Pa pregrmis dok ne otvori se opet. Znam jednog momka koji je u hillsu radio i radio cijeli zivot kao konobar. Prvi lockdown hils ih nogira sviju. On nema posla, vrtio se i zaposli se u prodavnicu bicikala, skija i tih cuda. Naucio posao eno ga prezadovoljan. Opet kazem tesko je vec, bit ce otkaza kao sto je bilo prije, ali ko nema prometa u 5 dana nece imati ni za vikend.

Opet ponavljam online trgovine i dostava. Sacuvat se moze bruku radnih mjesta. Ali bolje kukati i govoriti kako ce radi 2 dana sve i jedna kafana propasti.
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#17364 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Ludzak »

laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
made_in_sarajevo wrote: 09/03/2021 18:38
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:29
Haj malo provjeri koliko ce poslova biti zatvoreno preko vikenda. Ti mozda ne radis vikendom ali nekih 60% ljudi radi.. I ne bi ni to bio problem da ce ta dva dana nesto promijeniti na bolje, ali nece nista..
I tih 60% ce radi 8 dana mjesecno propasti i zatvoriti posao? Svaka kafana, radnja, prodavnica kompjutera... Radi svaki dan. Ne vidim 2 dana problem i to se niko ne zali osim sake "gazda" koji sviraju kako sda svirne.
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Ko je tome krriv?? Forto??
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17365 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Milenkov buraz wrote: 09/03/2021 18:49
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
made_in_sarajevo wrote: 09/03/2021 18:38

I tih 60% ce radi 8 dana mjesecno propasti i zatvoriti posao? Svaka kafana, radnja, prodavnica kompjutera... Radi svaki dan. Ne vidim 2 dana problem i to se niko ne zali osim sake "gazda" koji sviraju kako sda svirne.
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Niko ne kaže da je lako, ali bolje da propadne biznis nego da umre i jedna osoba. I nemoj ni pokušati onu sada da ćemo svi pomrijeti od gladi, to slušam kao argument od marata 2020 i do danas niko nije umro od gladi ali od Corone dosta, poznavao sam lično par ljudi. :oops: Sutra bih se mijenajo da je propalo 100 firmi nego da su te osobe umrle na raspiratorima. :roll:
Naravno da ce zatvorene autopraonice, vulkanizerske radnje, servisi i prodavnice autodijelova i mnogi slicni poslovi spasiti stotine ljudskih zivota. Nisam ni sumnjao da ste realni i objektivni. U Sloveniji sve zatvoreno pet mjeseci pa vidimo kako su uspjesni i kako im je smrtnost kud i kamo manja nego kod nas.

Nista, eto necu vise. Zivio dvodnevni lockdown. Vjerujem da ce dvodnevni donijeti rezultat, posto vidimo da visemjesecni u evropi ne donosi..
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#17366 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Bogtemolovo koga god nazovem jal je u izolaciji, jal je pozitivan, a neki su i u bolnici.
Strasno izgleda.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#17367 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

laik1981 wrote: 09/03/2021 19:55
Milenkov buraz wrote: 09/03/2021 18:49
laik1981 wrote: 09/03/2021 18:46
70% ih vec jedva prezivljava i jedva odrzavaju te svoje biznise. Tvoj problem je sto male biznise gledas kroz neke gazde, a ne vidis ljude koji se samozaposljavaju, onih koji zive od 6-7 stoja, a koji su od pocetka najpogodjeniji i koji su dovedeni na rub egzistencije. Klasicno nerazumijevanje situacije. Cak nije problem sto ti to ne razumijes, ali je problem kada to ne razumiju oni koji donose ove mjere.

A brojke ce nakon tri sedmice same padati, kao sto su padale i u svakom valu do sada..
Niko ne kaže da je lako, ali bolje da propadne biznis nego da umre i jedna osoba. I nemoj ni pokušati onu sada da ćemo svi pomrijeti od gladi, to slušam kao argument od marata 2020 i do danas niko nije umro od gladi ali od Corone dosta, poznavao sam lično par ljudi. :oops: Sutra bih se mijenajo da je propalo 100 firmi nego da su te osobe umrle na raspiratorima. :roll:
Naravno da ce zatvorene autopraonice, vulkanizerske radnje, servisi i prodavnice autodijelova i mnogi slicni poslovi spasiti stotine ljudskih zivota. Nisam ni sumnjao da ste realni i objektivni. U Sloveniji sve zatvoreno pet mjeseci pa vidimo kako su uspjesni i kako im je smrtnost kud i kamo manja nego kod nas.

Nista, eto necu vise. Zivio dvodnevni lockdown. Vjerujem da ce dvodnevni donijeti rezultat, posto vidimo da visemjesecni u evropi ne donosi..
Slovenija u decembru imala oko 50 smrtnih slucajeva dnevno, juce su imali 6 i to je trend koji imaju vec neko vrijeme.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#17368 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 09/03/2021 19:56 Bogtemolovo koga god nazovem jal je u izolaciji, jal je pozitivan, a neki su i u bolnici.
Strasno izgleda.
Da, nije dobra situacija...
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#17369 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

konektovan wrote: 09/03/2021 20:21
drug_profi wrote: 09/03/2021 19:56 Bogtemolovo koga god nazovem jal je u izolaciji, jal je pozitivan, a neki su i u bolnici.
Strasno izgleda.
Da, nije dobra situacija...
Prijatelj mi je jedan u jako losem stanju, a drugog su pustili, ali meni se cini da su ga rano pustili...
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17370 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Industrialyzer wrote: 09/03/2021 20:13
laik1981 wrote: 09/03/2021 19:55
Milenkov buraz wrote: 09/03/2021 18:49

Niko ne kaže da je lako, ali bolje da propadne biznis nego da umre i jedna osoba. I nemoj ni pokušati onu sada da ćemo svi pomrijeti od gladi, to slušam kao argument od marata 2020 i do danas niko nije umro od gladi ali od Corone dosta, poznavao sam lično par ljudi. :oops: Sutra bih se mijenajo da je propalo 100 firmi nego da su te osobe umrle na raspiratorima. :roll:
Naravno da ce zatvorene autopraonice, vulkanizerske radnje, servisi i prodavnice autodijelova i mnogi slicni poslovi spasiti stotine ljudskih zivota. Nisam ni sumnjao da ste realni i objektivni. U Sloveniji sve zatvoreno pet mjeseci pa vidimo kako su uspjesni i kako im je smrtnost kud i kamo manja nego kod nas.

Nista, eto necu vise. Zivio dvodnevni lockdown. Vjerujem da ce dvodnevni donijeti rezultat, posto vidimo da visemjesecni u evropi ne donosi..
Slovenija u decembru imala oko 50 smrtnih slucajeva dnevno, juce su imali 6 i to je trend koji imaju vec neko vrijeme.
Da. Kod njih zavrsava val koji je kod nas zavrsio prije dva mjeseca. Sacekaj kojih dvije hefte. Merkel je prije desetak dana najavila treci val i on se uveliko desava u Ceskoj, Poljskoj, Madjarskoj, Italiji, Bugarskoj, Rumuniji, Srbiji, Holandiji, itd. Sve drzave sa visemjesecnim restrikcijama.. Al haj imaju teme za to. Izvinjavam se na offu..
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17371 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

docekali smo ovaj treci val spustenih gača, skijalista ce nam glOve doci samo da nebidne italijanski scenario, dze vakcina...
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#17372 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

drug_profi wrote: 09/03/2021 21:37
konektovan wrote: 09/03/2021 20:21
drug_profi wrote: 09/03/2021 19:56 Bogtemolovo koga god nazovem jal je u izolaciji, jal je pozitivan, a neki su i u bolnici.
Strasno izgleda.
Da, nije dobra situacija...
Prijatelj mi je jedan u jako losem stanju, a drugog su pustili, ali meni se cini da su ga rano pustili...
Opet ovdje pojedini eksperti ne vjeruju broju hospitaliziranih i oboljelih. Mozete do zore pisati, ali nije ni bitno njihovo, bitno je sačuvati sebe i najbliže, ako je ikako moguce.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17373 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Kako je krenulo nece nas Vlada morati zatvoriti,vec nece imati ko raditi jer jedan slucaj u domacinstvu znaci da svi idu u izolaciju.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#17374 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 09/03/2021 21:37
konektovan wrote: 09/03/2021 20:21
drug_profi wrote: 09/03/2021 19:56 Bogtemolovo koga god nazovem jal je u izolaciji, jal je pozitivan, a neki su i u bolnici.
Strasno izgleda.
Da, nije dobra situacija...
Prijatelj mi je jedan u jako losem stanju, a drugog su pustili, ali meni se cini da su ga rano pustili...
Od druga mi stari jucer preselio.....cinilo se da ce se izvuci, medjutim, zadnja 4 dana bio pravo loš...tuga
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#17375 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Iker C wrote: 09/03/2021 22:11 Kako je krenulo nece nas Vlada morati zatvoriti,vec nece imati ko raditi jer jedan slucaj u domacinstvu znaci da svi idu u izolaciju.
Bukvalno. Kod mene u firmi ostalo nas 4 da radimo na cijelom spratu. Sve ostalo zakljucano kuci. I sad se i ne srecemo po hodnicima.
Locked