IRAN
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17326 Re: IRAN
A ova dvojica su najjači. Kao, Amerika je jača. Naravno da je jača. Višestruko. Ali ne može okupirati Iran. Ni u crtanim filmovima.
Last edited by Challenger_ on 08/05/2019 08:16, edited 1 time in total.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#17327 Re: IRAN
Auuu kakve ti stvari izlaze iz usta tacno kao da trolu vozaš ovdje.madner wrote:Jos da je sudija odsvirao faul...
Iranska vojska nije u istoj ligi kao americka, broj mrtvih bi bio ogroman, ali samo na jednoj strani.
Volili ne volili Sadama, ne pomaze kada protivnik je nekoliko puta jaci. Inace Iracani su izmisljali vojsku za Irance. Zato su i potukli iste.
Ti bolan ne znaš historiju o Saddamu, a ovdje indirektno ljude glupanima proglašavaš tacno smiješne stvari.
Bolan idi pogledaj šta Iran ima i koliko je ljudi u tom Iranu i onda pokušaj zamisliti invaziiju i koliko je to mrtvih na obje strane.
Znaš li šta bi građani u Americi radili ako bi se dogodio taj nemoguci scenario pa oni su imali za sve one godine 50 hiljada mrtvih u Vijetnamu ovdje bi pocetnoj invaziji izgubili pola u par dana.
E moj ti baš me zanima koliko godina imaš pa i dalje takve stvari pises.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17328 Re: IRAN
90minuta, madner je profesor doktor za mnoge na ovakvim temama.
rijetko vidjen lik a da je domaci, cesto sumnjam da nije bosanac, ne moze bit
rijetko vidjen lik a da je domaci, cesto sumnjam da nije bosanac, ne moze bit
- mirsek
- Posts: 12948
- Joined: 07/05/2010 15:40
#17329 Re: IRAN
Ima brda i planine. Svako ko ima osnovnog vojnog znanja zna da planina/brdo nisu isto sto i pustinja i ravnica u kojima tehnika vise dolazi do izrazaja.sumirprimus wrote:ima iran brda
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17330 Re: IRAN
Madner je kao i ti Sumire lupao o snazi ISIL-a. Sada lupa o USA i Iranu. Veze vas dvojica nemate. Da ponovim: USA višestruko jače od Irana ali nedovoljno jake da ga okupiraju.
Što i ne planiraju.
Kraj priče.
Što i ne planiraju.
Kraj priče.
Last edited by Challenger_ on 08/05/2019 08:20, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17331 Re: IRAN
a svako ko ima malo vise od osnovnog znanja moj mirsece zna da se ameri ne bi ganjali s njima po brdimamirsek wrote:Ima brda i planine. Svako ko ima osnovnog vojnog znanja zna da planina/brdo nisu isto sto i pustinja i ravnica u kojima tehnika vise dolazi do izrazaja.sumirprimus wrote:ima iran brda
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17332 Re: IRAN
Challenger_ wrote:Madner je kao i ti Sumire lupao o snazi ISIL-a. Sada lupa o USA i Iranu. Veze vas dvojica nemate.
isil je bio sila za sve one despotske plemenske armije u regiji...
onda je dosla koalicija
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17333 Re: IRAN
Pazi da "koalicija" ne dođe i USA mamlazima ako pretjeraju sa Iranom.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17334 Re: IRAN
Sumir i Madner, wishfull thinkeri.

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17335 Re: IRAN
dobro 
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17336 Re: IRAN
7 aždaha stoji iza Irana plus par giga-demona a oni fantaziraju o okupaciji.

-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#17337 Re: IRAN
Kako misliš cesto sumnjaš da nije bosanac?sumirprimus wrote:dobro
Predpostavljam da misliš da sam ja na strani Irana jer nam je slao oružje u ratu i zbog toga što su muslimani?
Da li je to to?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17338 Re: IRAN
jel sad zezas il si ozbiljan, no ajde kojih 7 azdaha, daj bar 3 
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#17339 Re: IRAN
Čuj koja. Ona jedna je dovoljna. Toliko od mene.
Peace, brothers.
______
Peace, brothers.
______
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17340 Re: IRAN
Ne. Ne znam tvoj stav o iranu, samo znam da grijesis u vezi madnera.90minut wrote:Kako misliš cesto sumnjaš da nije bosanac?sumirprimus wrote:dobro
Predpostavljam da misliš da sam ja na strani Irana jer nam je slao oružje u ratu i zbog toga što su muslimani?
Da li je to to?
- King Theoden
- Posts: 14454
- Joined: 21/11/2018 13:15
#17341 Re: IRAN
Gledaj ti mokrih fantazija ovih redneka 
Da ameri uđu u teheran
Metar ne bi ušli, a kamoli do teherana.
Ameri moraju ratovati ili barem imati nekog imaginarnog neprijatelja kako bi održali ekonomiju.
Drugo, kad god su ratovali, zvali bi svoje kerinje koje su onako kulturno nazivali saveznicima.
Protiv irana moraju sami.
Niko više nije lud da učestvuje u ratovima za opstanak američke industrije.
Treće, uvijek su među lokalnim stanovništvom tražili saveznike tj petu kolonu koja bi im pomagala na terenu.
U iraku su to bili kurdi, a u avganistanu ova marionetska vlada.
U iranu nema takvih.
Dalje, zar ima neko ko misli da bi se iran branio?
Nakon prve rakete ispaljene na iran, uslijedio bi kontranapad.
Ako ameri žele da im tel aviv bude pustinja, slobodno neka napadnu.
Isto tako bi američke baze u regionu bile logična meta.
Ako ameri hoće rat naspram kojeg bi svi američki ratovi od vijetnama naovamo izgledali kao igra, slobodno mogu napasti.
Da ameri uđu u teheran
Metar ne bi ušli, a kamoli do teherana.
Ameri moraju ratovati ili barem imati nekog imaginarnog neprijatelja kako bi održali ekonomiju.
Drugo, kad god su ratovali, zvali bi svoje kerinje koje su onako kulturno nazivali saveznicima.
Protiv irana moraju sami.
Niko više nije lud da učestvuje u ratovima za opstanak američke industrije.
Treće, uvijek su među lokalnim stanovništvom tražili saveznike tj petu kolonu koja bi im pomagala na terenu.
U iraku su to bili kurdi, a u avganistanu ova marionetska vlada.
U iranu nema takvih.
Dalje, zar ima neko ko misli da bi se iran branio?
Nakon prve rakete ispaljene na iran, uslijedio bi kontranapad.
Ako ameri žele da im tel aviv bude pustinja, slobodno neka napadnu.
Isto tako bi američke baze u regionu bile logična meta.
Ako ameri hoće rat naspram kojeg bi svi američki ratovi od vijetnama naovamo izgledali kao igra, slobodno mogu napasti.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#17342 Re: IRAN
Stav ne postoji zato je i glupavo pricati o ovome, ameri nece nikada pokušati kopneno nešto napraviti jer znaju kolliko je to mrtvih.sumirprimus wrote:Ne. Ne znam tvoj stav o iranu, samo znam da grijesis u vezi madnera.90minut wrote:Kako misliš cesto sumnjaš da nije bosanac?sumirprimus wrote:dobro
Predpostavljam da misliš da sam ja na strani Irana jer nam je slao oružje u ratu i zbog toga što su muslimani?
Da li je to to?
Tacnije sumnjam da imaju snagu za takvo nešto jer koliko bi to bilo mobiliziranih ljudi?
Iran ima svo moguce naoružanje dakle svo moguce bukvalno.
Imaju 80 miliona ljudi u državi mislim jedino su moguce te neke sankcije i to bi bilo to.
Ništa odo ponavljam se jer neka debata ovdje uopšte nije realna stvarno ako imaš malo klikera znas situaciju.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17343 Re: IRAN
Tacno da te mozak zaboli kakve gluposti valjaju... Ne isplati se ni odgovarati. Evo, nije iranska tabela:

Svi zaborave kako su ove momcine, u ovim "camcima":
zarobili ovi momci:
I to bez ispaljenog metka. Placu djecaci k'o curice (iako su ugosceni kao da su najrodjeniji), a sjetimo se kako izgleda zarobljeni Iranac suocen sa klanjem od najkrvolocnijih zvijeri danasnjice:

Sehid, Mohsen Hojaji!

Svi zaborave kako su ove momcine, u ovim "camcima":
zarobili ovi momci:
I to bez ispaljenog metka. Placu djecaci k'o curice (iako su ugosceni kao da su najrodjeniji), a sjetimo se kako izgleda zarobljeni Iranac suocen sa klanjem od najkrvolocnijih zvijeri danasnjice:

Sehid, Mohsen Hojaji!
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#17344 Re: IRAN
Ti si gori od njega s ovim slikama i klipovima kao da pokazuje neko stanje 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17346 Re: IRAN
druze salice a zasto bi ameri usetali u teheran?
gluho bilo da dodje do rata ikako naravno ..
gluho bilo da dodje do rata ikako naravno ..
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#17347 Re: IRAN
Jebeno je brate dopustiti muslimanima da razmišljaju svojom glavom invazija je nemoguca misija zato neko bombardovanje definitivno nije ako ovi odluce da nastave s planovima.sumirprimus wrote:druze salice a zasto bi ameri usetali u teheran?
gluho bilo da dodje do rata ikako naravno ..
- basar
- Posts: 1055
- Joined: 06/05/2013 09:15
- Location: Sarajevo
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17349 Re: IRAN
Salik - ja cuo iranci neki camac zarobili sto im je zalutao u nacionalne vode ? Imas li slike ?
Citajuci ova ekspretna misljenja - mislim da bi bilo dobro da Amerika napadne Iran
kako bi se ta prica okrenula na kuknjavu brzo 
Ah da iza Irana stoje azdaje
spremne ako treba i za nuklearni rat ako mulino srce se zabrine 
Citajuci ova ekspretna misljenja - mislim da bi bilo dobro da Amerika napadne Iran
Ah da iza Irana stoje azdaje
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17350 Re: IRAN
Pogledaj ih samo na promotivnom snimku kako su "spremni k'o NATO", u sljedecem klece i placu k'o....славянин wrote:Salik - ja cuo iranci neki camac zarobili sto im je zalutao u nacionalne vode ? Imas li slike ?![]()
Citajuci ova ekspretna misljenja - mislim da bi bilo dobro da Amerika napadne Irankako bi se ta prica okrenula na kuknjavu brzo
Ah da iza Irana stoje azdajespremne ako treba i za nuklearni rat ako mulino srce se zabrine
