IRAN

Post Reply
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17326 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

A ova dvojica su najjači. Kao, Amerika je jača. Naravno da je jača. Višestruko. Ali ne može okupirati Iran. Ni u crtanim filmovima.
Last edited by Challenger_ on 08/05/2019 08:16, edited 1 time in total.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17327 Re: IRAN

Post by 90minut »

madner wrote:Jos da je sudija odsvirao faul...

Iranska vojska nije u istoj ligi kao americka, broj mrtvih bi bio ogroman, ali samo na jednoj strani.
Volili ne volili Sadama, ne pomaze kada protivnik je nekoliko puta jaci. Inace Iracani su izmisljali vojsku za Irance. Zato su i potukli iste.
Auuu kakve ti stvari izlaze iz usta tacno kao da trolu vozaš ovdje.


Ti bolan ne znaš historiju o Saddamu, a ovdje indirektno ljude glupanima proglašavaš tacno smiješne stvari.
Bolan idi pogledaj šta Iran ima i koliko je ljudi u tom Iranu i onda pokušaj zamisliti invaziiju i koliko je to mrtvih na obje strane.

Znaš li šta bi građani u Americi radili ako bi se dogodio taj nemoguci scenario pa oni su imali za sve one godine 50 hiljada mrtvih u Vijetnamu ovdje bi pocetnoj invaziji izgubili pola u par dana. :lol:

E moj ti baš me zanima koliko godina imaš pa i dalje takve stvari pises.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17328 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

90minuta, madner je profesor doktor za mnoge na ovakvim temama.
rijetko vidjen lik a da je domaci, cesto sumnjam da nije bosanac, ne moze bit :D
User avatar
mirsek
Posts: 12948
Joined: 07/05/2010 15:40

#17329 Re: IRAN

Post by mirsek »

sumirprimus wrote:ima iran brda :D
Ima brda i planine. Svako ko ima osnovnog vojnog znanja zna da planina/brdo nisu isto sto i pustinja i ravnica u kojima tehnika vise dolazi do izrazaja.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17330 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Madner je kao i ti Sumire lupao o snazi ISIL-a. Sada lupa o USA i Iranu. Veze vas dvojica nemate. Da ponovim: USA višestruko jače od Irana ali nedovoljno jake da ga okupiraju.

Što i ne planiraju.

Kraj priče.
Last edited by Challenger_ on 08/05/2019 08:20, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17331 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

mirsek wrote:
sumirprimus wrote:ima iran brda :D
Ima brda i planine. Svako ko ima osnovnog vojnog znanja zna da planina/brdo nisu isto sto i pustinja i ravnica u kojima tehnika vise dolazi do izrazaja.
a svako ko ima malo vise od osnovnog znanja moj mirsece zna da se ameri ne bi ganjali s njima po brdima :)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17332 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

Challenger_ wrote:Madner je kao i ti Sumire lupao o snazi ISIL-a. Sada lupa o USA i Iranu. Veze vas dvojica nemate.
:lol: :kiss:
isil je bio sila za sve one despotske plemenske armije u regiji... :D
onda je dosla koalicija :D
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17333 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Pazi da "koalicija" ne dođe i USA mamlazima ako pretjeraju sa Iranom.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17334 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Sumir i Madner, wishfull thinkeri.

:lol: :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17335 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

dobro :D
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17336 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

7 aždaha stoji iza Irana plus par giga-demona a oni fantaziraju o okupaciji.

:lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17337 Re: IRAN

Post by 90minut »

sumirprimus wrote:dobro :D
Kako misliš cesto sumnjaš da nije bosanac?

Predpostavljam da misliš da sam ja na strani Irana jer nam je slao oružje u ratu i zbog toga što su muslimani?

Da li je to to?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17338 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

jel sad zezas il si ozbiljan, no ajde kojih 7 azdaha, daj bar 3 :D
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#17339 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Čuj koja. Ona jedna je dovoljna. Toliko od mene.

Peace, brothers.


______
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17340 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

90minut wrote:
sumirprimus wrote:dobro :D
Kako misliš cesto sumnjaš da nije bosanac?

Predpostavljam da misliš da sam ja na strani Irana jer nam je slao oružje u ratu i zbog toga što su muslimani?

Da li je to to?
Ne. Ne znam tvoj stav o iranu, samo znam da grijesis u vezi madnera.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#17341 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Gledaj ti mokrih fantazija ovih redneka :lol:
Da ameri uđu u teheran :mrgreen:
Metar ne bi ušli, a kamoli do teherana.
Ameri moraju ratovati ili barem imati nekog imaginarnog neprijatelja kako bi održali ekonomiju.
Drugo, kad god su ratovali, zvali bi svoje kerinje koje su onako kulturno nazivali saveznicima.
Protiv irana moraju sami.
Niko više nije lud da učestvuje u ratovima za opstanak američke industrije.
Treće, uvijek su među lokalnim stanovništvom tražili saveznike tj petu kolonu koja bi im pomagala na terenu.
U iraku su to bili kurdi, a u avganistanu ova marionetska vlada.
U iranu nema takvih.
Dalje, zar ima neko ko misli da bi se iran branio?
Nakon prve rakete ispaljene na iran, uslijedio bi kontranapad.
Ako ameri žele da im tel aviv bude pustinja, slobodno neka napadnu.
Isto tako bi američke baze u regionu bile logična meta.
Ako ameri hoće rat naspram kojeg bi svi američki ratovi od vijetnama naovamo izgledali kao igra, slobodno mogu napasti.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17342 Re: IRAN

Post by 90minut »

sumirprimus wrote:
90minut wrote:
sumirprimus wrote:dobro :D
Kako misliš cesto sumnjaš da nije bosanac?

Predpostavljam da misliš da sam ja na strani Irana jer nam je slao oružje u ratu i zbog toga što su muslimani?

Da li je to to?
Ne. Ne znam tvoj stav o iranu, samo znam da grijesis u vezi madnera.
Stav ne postoji zato je i glupavo pricati o ovome, ameri nece nikada pokušati kopneno nešto napraviti jer znaju kolliko je to mrtvih.

Tacnije sumnjam da imaju snagu za takvo nešto jer koliko bi to bilo mobiliziranih ljudi?
Iran ima svo moguce naoružanje dakle svo moguce bukvalno.

Imaju 80 miliona ljudi u državi mislim jedino su moguce te neke sankcije i to bi bilo to.

Ništa odo ponavljam se jer neka debata ovdje uopšte nije realna stvarno ako imaš malo klikera znas situaciju.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17343 Re: IRAN

Post by salik79 »

Tacno da te mozak zaboli kakve gluposti valjaju... Ne isplati se ni odgovarati. Evo, nije iranska tabela:
Image

Svi zaborave kako su ove momcine, u ovim "camcima":



zarobili ovi momci:


I to bez ispaljenog metka. Placu djecaci k'o curice (iako su ugosceni kao da su najrodjeniji), a sjetimo se kako izgleda zarobljeni Iranac suocen sa klanjem od najkrvolocnijih zvijeri danasnjice:
Image
Sehid, Mohsen Hojaji!
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17344 Re: IRAN

Post by 90minut »

Ti si gori od njega s ovim slikama i klipovima kao da pokazuje neko stanje :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17345 Re: IRAN

Post by salik79 »

Jok, ne pokazuju :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17346 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

druze salice a zasto bi ameri usetali u teheran?
gluho bilo da dodje do rata ikako naravno ..
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17347 Re: IRAN

Post by 90minut »

sumirprimus wrote:druze salice a zasto bi ameri usetali u teheran?
gluho bilo da dodje do rata ikako naravno ..
Jebeno je brate dopustiti muslimanima da razmišljaju svojom glavom invazija je nemoguca misija zato neko bombardovanje definitivno nije ako ovi odluce da nastave s planovima.
User avatar
basar
Posts: 1055
Joined: 06/05/2013 09:15
Location: Sarajevo

#17348 Re: IRAN

Post by basar »

Nema od tog ništa, šuplja priča.

https://www.facebook.com/bob.rock.16718 ... 431165770/
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17349 Re: IRAN

Post by славянин »

Salik - ja cuo iranci neki camac zarobili sto im je zalutao u nacionalne vode ? Imas li slike ? :lol:


Citajuci ova ekspretna misljenja - mislim da bi bilo dobro da Amerika napadne Iran :D kako bi se ta prica okrenula na kuknjavu brzo :D


Ah da iza Irana stoje azdaje :lol: spremne ako treba i za nuklearni rat ako mulino srce se zabrine :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17350 Re: IRAN

Post by salik79 »

славянин wrote:Salik - ja cuo iranci neki camac zarobili sto im je zalutao u nacionalne vode ? Imas li slike ? :lol:


Citajuci ova ekspretna misljenja - mislim da bi bilo dobro da Amerika napadne Iran :D kako bi se ta prica okrenula na kuknjavu brzo :D


Ah da iza Irana stoje azdaje :lol: spremne ako treba i za nuklearni rat ako mulino srce se zabrine :lol:
Pogledaj ih samo na promotivnom snimku kako su "spremni k'o NATO", u sljedecem klece i placu k'o.... :lol:
Post Reply