Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#17051 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bancho »

DebelinJoe wrote: 08/03/2021 22:01 Mislim da je ovo kraj politicke karijere Edina Forte.
Treća smjena u centrali zadnjih dana radi punom parom.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17052 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

mali_balon wrote: 08/03/2021 22:03
DebelinJoe wrote: 08/03/2021 22:01 Mislim da je ovo kraj politicke karijere Edina Forte.
Ako je po sda botovim onda je....valja sendvic zardit
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17053 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:10
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:03
DebelinJoe wrote: 08/03/2021 22:01 Mislim da je ovo kraj politicke karijere Edina Forte.
Ako je po sda botovim onda je....valja sendvic zardit
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabe
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#17054 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bancho »

Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:10
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:03
DebelinJoe wrote: 08/03/2021 22:01 Mislim da je ovo kraj politicke karijere Edina Forte.
Ako je po sda botovim onda je....valja sendvic zardit
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Samo u vašim zelenim snovima...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17055 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Je li iko gledao ove izjave ugostitelja?

Naci' boze :-)
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17056 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Mozete pricati vi sta hocete , ali to zdo botovi ovi oni ne brise cinjenicu da je nevjerovatno glupa stvar ucinjena ... katastrofalno glupa i ne nazire se pametna stvar.

Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kaslje :lol: itd itd.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17057 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

_BataZiv_0809 wrote: 08/03/2021 22:22 Je li iko gledao ove izjave ugostitelja?

Naci' boze :-)
Lik rece da daje 50000km na plate i osta ziv...
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17058 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Logovan wrote: 08/03/2021 21:48
aldinjo wrote: 08/03/2021 21:34
Logovan wrote: 08/03/2021 21:32 Eto protesta ugostitelja i ostalih ispred Vlade KS... :skoljka:
Gdje piše?
Evo
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... 3XgleRfEvc
Hvala! Jesu li ovo organizovali preko facebook-grupe ili?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#17059 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Mislio je na trosak tokom jedne decenije.. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#17060 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

MorningStar wrote: 08/03/2021 22:25 Mozete pricati vi sta hocete , ali to zdo botovi ovi oni ne brise cinjenicu da je nevjerovatno glupa stvar ucinjena ... katastrofalno glupa i ne nazire se pametna stvar.

Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kaslje :lol: itd itd.
U Bavarskoj su bile zatvorene sva prodajna mjesta koja nisu esencijalna. Restorani se prebacili na dostavu, shopovi fokusirali na online kupovinu.
U prodavnice hrane, apoteke itd, NE MOZES uci bez maske...prodavacica ustane i kaze ti da izades.
U javni prevoz isto tako.
Dok su bili otvoreni kafici, razmak izmedu stolova.
u prodavnice a la PENNY, ALDI itd...limit na broj kupaca, u PENNYiju moras koristiti kolica da bi drzao razmak...
Kod nas, prodavacica ne smije da pisne, konobar isto tako...apotekarka isto tako...
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17061 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Bancho wrote: 08/03/2021 22:21
Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:10
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:03
Ako je po sda botovim onda je....valja sendvic zardit
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Samo u vašim zelenim snovima...
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Reforme "iz temelja"! :skoljka: :run:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17062 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Bloo wrote: 08/03/2021 22:30
MorningStar wrote: 08/03/2021 22:25 Mozete pricati vi sta hocete , ali to zdo botovi ovi oni ne brise cinjenicu da je nevjerovatno glupa stvar ucinjena ... katastrofalno glupa i ne nazire se pametna stvar.

Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kaslje :lol: itd itd.
U Bavarskoj su bile zatvorene sva prodajna mjesta koja nisu esencijalna. Restorani se prebacili na dostavu, shopovi fokusirali na online kupovinu.
U prodavnice hrane, apoteke itd, NE MOZES uci bez maske...prodavacica ustane i kaze ti da izades.
U javni prevoz isto tako.
Dok su bili otvoreni kafici, razmak izmedu stolova.
u prodavnice a la PENNY, ALDI itd...limit na broj kupaca, u PENNYiju moras koristiti kolica da bi drzao razmak...
Kod nas, prodavacica ne smije da pisne, konobar isto tako...apotekarka isto tako...
I kakva je situacija u Bavarskoj :? :D
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17063 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Bancho wrote: 08/03/2021 22:04 Samo oštro sa stokom i ne može drugačije. Uvijek se bune oni što najviše imaju. Problem je da se strpe jedan vikend. Ne bi bilo loše da se malo pročešljaju finansijske knjige od Tope i Stojnića, vjerujem da bi se svega tu našlo.
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17064 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

mali_balon wrote: 08/03/2021 22:25
_BataZiv_0809 wrote: 08/03/2021 22:22 Je li iko gledao ove izjave ugostitelja?

Naci' boze :-)
Lik rece da daje 50000km na plate i osta ziv...
I na jedno jedino konkretno pitanje-koliko ces para izgubiti, odgovor je-teska demagogija i relativiziranje, hu ha kupite vakcineeeee :-)
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#17065 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

Ugostitelji na haparatima
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17066 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

mali_balon wrote: 08/03/2021 22:19
Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:10
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:03
Ako je po sda botovim onda je....valja sendvic zardit
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabe
Kako je na Palama ? Ima li uzivo muzike?
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#17067 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nero Histrion »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ugostit ... /210308140


Moze li neko objasniti sto se nisu okupili pred Novelicevim ili Turkevickinim kabinetom, sto ovdje da traze vakcine? :?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17068 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Fulili mjesnu nadleznost :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#17069 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

Nero Histrion wrote: 08/03/2021 22:38 https://www.klix.ba/vijesti/bih/ugostit ... /210308140


Moze li neko objasniti sto se nisu okupili pred Novelicevim ili Turkevickinim kabinetom, sto ovdje da traze vakcine? :?
Zato sto se radi o skupini zatucanih ovčica.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17070 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Samo smanjiti platice i broj zaposlenih, tako da svi mozemo biti drustveno odgovorni - drzite socijalnu distancu sajv lajvs :D
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#17071 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by al-em »

Vidi tope sto protestuje. Piva mu 8 maraka.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17072 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:36
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:19
Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:10

Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabe
Kako je na Palama ? Ima li uzivo muzike?

Pa tvoji su na vlasti na drzvnom nivou i federalnom nek izdejstvuju iste mjere za sve na svim nivoima......
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17073 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

_BataZiv_0809 wrote: 08/03/2021 22:32
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:25
_BataZiv_0809 wrote: 08/03/2021 22:22 Je li iko gledao ove izjave ugostitelja?

Naci' boze :-)
Lik rece da daje 50000km na plate i osta ziv...
I na jedno jedino konkretno pitanje-koliko ces para izgubiti, odgovor je-teska demagogija i relativiziranje, hu ha kupite vakcineeeee :-)
A u matru i aprilu nisu smjeli zucnut kad je bake bio glavnu u kantonu...lako je sad forti prosipat....
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#17074 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Ludzak »

Sarajevo je toliko nakralo para od drugih gradova, da ih ni tri lockdowna ne bi ugrozilo.

Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#17075 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by patriot_bih »

Treba u Sarajevu više policije i dati im ovlasti. Previše je klošara, prosjaka, migranata itd. a i običani građani su svadljivi i ne poštuju mjere.

Što se tiče vlade četvorke, ako ne urade neku veliku stvar za građane teško će ih biti razlikovati od zelenih. Ta velika stvar bi trebala biti dječiji doplatak za svako dijete 100 KM u KS. To bi postaklo natalitet i ekonomiju.
Locked