Treća smjena u centrali zadnjih dana radi punom parom.
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#17051 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#17052 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#17053 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabeNivelacija wrote: ↑08/03/2021 22:10Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#17054 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Samo u vašim zelenim snovima...Nivelacija wrote: ↑08/03/2021 22:10Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83511
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17055 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Je li iko gledao ove izjave ugostitelja?
Naci' boze
Naci' boze
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#17056 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mozete pricati vi sta hocete , ali to zdo botovi ovi oni ne brise cinjenicu da je nevjerovatno glupa stvar ucinjena ... katastrofalno glupa i ne nazire se pametna stvar.
Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kaslje
itd itd.
Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kaslje
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#17057 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Lik rece da daje 50000km na plate i osta ziv...
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#17059 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mislio je na trosak tokom jedne decenije.. 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#17060 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U Bavarskoj su bile zatvorene sva prodajna mjesta koja nisu esencijalna. Restorani se prebacili na dostavu, shopovi fokusirali na online kupovinu.MorningStar wrote: ↑08/03/2021 22:25 Mozete pricati vi sta hocete , ali to zdo botovi ovi oni ne brise cinjenicu da je nevjerovatno glupa stvar ucinjena ... katastrofalno glupa i ne nazire se pametna stvar.
Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kasljeitd itd.
U prodavnice hrane, apoteke itd, NE MOZES uci bez maske...prodavacica ustane i kaze ti da izades.
U javni prevoz isto tako.
Dok su bili otvoreni kafici, razmak izmedu stolova.
u prodavnice a la PENNY, ALDI itd...limit na broj kupaca, u PENNYiju moras koristiti kolica da bi drzao razmak...
Kod nas, prodavacica ne smije da pisne, konobar isto tako...apotekarka isto tako...
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17061 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Bancho wrote: ↑08/03/2021 22:21Samo u vašim zelenim snovima...Nivelacija wrote: ↑08/03/2021 22:10Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Reforme "iz temelja"!
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#17062 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I kakva je situacija u BavarskojBloo wrote: ↑08/03/2021 22:30U Bavarskoj su bile zatvorene sva prodajna mjesta koja nisu esencijalna. Restorani se prebacili na dostavu, shopovi fokusirali na online kupovinu.MorningStar wrote: ↑08/03/2021 22:25 Mozete pricati vi sta hocete , ali to zdo botovi ovi oni ne brise cinjenicu da je nevjerovatno glupa stvar ucinjena ... katastrofalno glupa i ne nazire se pametna stvar.
Dok migiji hodaju na sve strane, ekonomija je u ka*ni,vakcina neJmamo,respIraTore al ne koji nam trebaju imamo, doktore i sestrice na bolovanju check - zatvori trzne i ugostitelje a ostavi javni prevoz i napolju sve ostalo , udjes u supermarket 300 ljudi dira cacka kasljeitd itd.
U prodavnice hrane, apoteke itd, NE MOZES uci bez maske...prodavacica ustane i kaze ti da izades.
U javni prevoz isto tako.
Dok su bili otvoreni kafici, razmak izmedu stolova.
u prodavnice a la PENNY, ALDI itd...limit na broj kupaca, u PENNYiju moras koristiti kolica da bi drzao razmak...
Kod nas, prodavacica ne smije da pisne, konobar isto tako...apotekarka isto tako...
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83511
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17064 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I na jedno jedino konkretno pitanje-koliko ces para izgubiti, odgovor je-teska demagogija i relativiziranje, hu ha kupite vakcineeeee
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#17065 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ugostitelji na haparatima
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#17066 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kako je na Palama ? Ima li uzivo muzike?mali_balon wrote: ↑08/03/2021 22:19Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabeNivelacija wrote: ↑08/03/2021 22:10Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#17067 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ugostit ... /210308140
Moze li neko objasniti sto se nisu okupili pred Novelicevim ili Turkevickinim kabinetom, sto ovdje da traze vakcine?
Moze li neko objasniti sto se nisu okupili pred Novelicevim ili Turkevickinim kabinetom, sto ovdje da traze vakcine?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83511
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17068 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Fulili mjesnu nadleznost 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#17069 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zato sto se radi o skupini zatucanih ovčica.Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 22:38 https://www.klix.ba/vijesti/bih/ugostit ... /210308140
Moze li neko objasniti sto se nisu okupili pred Novelicevim ili Turkevickinim kabinetom, sto ovdje da traze vakcine?![]()
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#17070 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Samo smanjiti platice i broj zaposlenih, tako da svi mozemo biti drustveno odgovorni - drzite socijalnu distancu sajv lajvs 
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#17071 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vidi tope sto protestuje. Piva mu 8 maraka.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#17072 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nivelacija wrote: ↑08/03/2021 22:36Kako je na Palama ? Ima li uzivo muzike?mali_balon wrote: ↑08/03/2021 22:19Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabeNivelacija wrote: ↑08/03/2021 22:10
Merkel je podlegla pritisku jer joj rejting pada iako imaju prihode tokom lockdowna da jedan Forto ne sleti zivi bili vidjeli
Pa tvoji su na vlasti na drzvnom nivou i federalnom nek izdejstvuju iste mjere za sve na svim nivoima......
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#17073 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A u matru i aprilu nisu smjeli zucnut kad je bake bio glavnu u kantonu...lako je sad forti prosipat...._BataZiv_0809 wrote: ↑08/03/2021 22:32I na jedno jedino konkretno pitanje-koliko ces para izgubiti, odgovor je-teska demagogija i relativiziranje, hu ha kupite vakcineeeee![]()
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#17074 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sarajevo je toliko nakralo para od drugih gradova, da ih ni tri lockdowna ne bi ugrozilo.
Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
-
patriot_bih
- Posts: 743
- Joined: 28/12/2020 17:03
#17075 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Treba u Sarajevu više policije i dati im ovlasti. Previše je klošara, prosjaka, migranata itd. a i običani građani su svadljivi i ne poštuju mjere.
Što se tiče vlade četvorke, ako ne urade neku veliku stvar za građane teško će ih biti razlikovati od zelenih. Ta velika stvar bi trebala biti dječiji doplatak za svako dijete 100 KM u KS. To bi postaklo natalitet i ekonomiju.
Što se tiče vlade četvorke, ako ne urade neku veliku stvar za građane teško će ih biti razlikovati od zelenih. Ta velika stvar bi trebala biti dječiji doplatak za svako dijete 100 KM u KS. To bi postaklo natalitet i ekonomiju.
