Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#16926 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pokenjam im se na multi-kulti sr@nja
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#16927 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Slažem se da na Palama ne vide ništa sporno u tezi izrečenoj na lošem engleskom. Dapače, tamo se isto tvrdi ima 30 godina, a na istoj tezi se temeljila opravdanost rata u BiH, sa svime onim što je išlo uz to.konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:58Ma ništa,..cyprus wrote: ↑08/03/2021 00:19Osim Ivaninog ne baš očaravajućeg engleskog, i još goreg prevoda SDA botova, šta je sporno u videu?konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:14
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!
http://www.klix.ba/clanak/210307100![]()
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6964
- Joined: 06/05/2013 23:05
#16928 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /210308026
Da vas opet pitam, imate li obraza jadu ljudski, sve ono najgore ljudsko sto postoji. jel iko osto da ima milimetar obraza u toj retardiranoj stranci.
Da vas opet pitam, imate li obraza jadu ljudski, sve ono najgore ljudsko sto postoji. jel iko osto da ima milimetar obraza u toj retardiranoj stranci.
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#16929 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Super, imali smo govna prije, hajmo i sad govna imati, to je ta logika. Uzasan joj je engleski, a obrazovana je.Styling wrote: ↑08/03/2021 06:43Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 00:24Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.drug_profi wrote: ↑08/03/2021 00:20
Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
https://ewbbih.com/ivana-maric/
-
izvrsni direktor
- Posts: 14756
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#16930 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dnevna doza SDA objava na klixu
- pepeljara
- Posts: 7366
- Joined: 22/08/2003 00:00
#16931 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Od kako traje pandemija, niko nista konkretno nije uradio po pitanju pandemije.
Sve je nekako usput.
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
#16932 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da hoce Kanton nabaviti vakcine pa da ih sahrane za sva vremena.
Prema nekim informacijama i mogu ih nabaviti ali treba potpis za federalnog i drzavnog nivoa, ali ovi nece da im potpisu jer bi onda Fadil i ekila ispali nesposobni
Prema nekim informacijama i mogu ih nabaviti ali treba potpis za federalnog i drzavnog nivoa, ali ovi nece da im potpisu jer bi onda Fadil i ekila ispali nesposobni
- pepeljara
- Posts: 7366
- Joined: 22/08/2003 00:00
#16933 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sve se vrti oko stolica ispod guzice, i 3-5K KM mjesecno sto primaju, plus benefiti
Sto ti napisa, ako ova vlada nabavi vakcine, i krene sa masovnom vakcinacijom, SDA u KS bi bilo cao za sva vremena.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16934 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa ako neko federalno ministarstvo štopa, onda lijepo izaći na press sa papirom da su vakcine dostupne ako taj i taj potpišu.
Nek shvate i oni koji još ne shvataju da je samozvanim begovima vaš život najmanje važan.
Nek shvate i oni koji još ne shvataju da je samozvanim begovima vaš život najmanje važan.
- pici
- Posts: 46404
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16935 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sarajevska SDA: Vlada se treba hitno početi baviti pandemijom ili podnijeti ostavku
ko o cemu kurva o postenju... dze vakcina sadaklije, neUrozni tenderi se obaraju, nema asima da to sredi preko glumca i skake...

ko o cemu kurva o postenju... dze vakcina sadaklije, neUrozni tenderi se obaraju, nema asima da to sredi preko glumca i skake...

-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#16936 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
O Skakinim jezickim bravurama ne bih, nek se nastavi borit protiv antifasizma, hvala, prijatno ... ista stvar s gospojom Borovac ... ali sam ocekivao od NS vise, Marickina kandidatura im nije trebala. Los izbor.Styling wrote: ↑08/03/2021 06:43Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 00:24Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.drug_profi wrote: ↑08/03/2021 00:20
Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
https://ewbbih.com/ivana-maric/
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#16940 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A je li uslov za dogradonacelnika da se zna engleski jezik? Bolja je od 90% politicara koji nas predstavljaju u svijetu i ambasadora pomizboru nacionalnih vodja.drag_gost wrote: ↑08/03/2021 09:26Super, imali smo govna prije, hajmo i sad govna imati, to je ta logika. Uzasan joj je engleski, a obrazovana je.Styling wrote: ↑08/03/2021 06:43Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 00:24
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
https://ewbbih.com/ivana-maric/
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#16941 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 12:32Na osnovu cega tvrdite da je los izbor? Mozda zena bude briljirala pa vas sve usutka.Styling wrote: ↑08/03/2021 06:43Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 00:24
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
https://ewbbih.com/ivana-maric/
O Skakinim jezickim bravurama ne bih, nek se nastavi borit protiv antifasizma, hvala, prijatno ... ista stvar s gospojom Borovac ... ali sam ocekivao od NS vise, Marickina kandidatura im nije trebala. Los izbor.
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#16942 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako su SDA kandidati barometar, onda jebaji ga... nisam nesto posebno ni za Bogica, smatram da je to pozicija za nekog mladjeg i energicnijeg da se izgradi i dokaze, ali ocigledno da SDP nema nikoga takvog.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6964
- Joined: 06/05/2013 23:05
#16943 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jebem him majku kome ce oni lockdown preko vikenda - sda
Isto sda: prima vucica, guzovace vakcine da se sebija moze vakcinisati 20x i isto tako svrsavanje na isti lockdown u srbiji
Isto sda: prima vucica, guzovace vakcine da se sebija moze vakcinisati 20x i isto tako svrsavanje na isti lockdown u srbiji
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#16944 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Bilo bi normalno da jeste. Možda je odlična, samo neka nauči s kim sve živi. Bio bi red, ako kani predstavljati sve građane Sarajeva. Usput to je pitanje i poštovanja. Malo je teško predstavljati imaginarne i izmišljene idntitete.Styling wrote: ↑08/03/2021 17:57A je li uslov za dogradonacelnika da se zna engleski jezik? Bolja je od 90% politicara koji nas predstavljaju u svijetu i ambasadora pomizboru nacionalnih vodja.drag_gost wrote: ↑08/03/2021 09:26Super, imali smo govna prije, hajmo i sad govna imati, to je ta logika. Uzasan joj je engleski, a obrazovana je.Styling wrote: ↑08/03/2021 06:43
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.
https://ewbbih.com/ivana-maric/
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#16945 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Još jedan reformistički potez ublehaša "iz temelja". Izgleda su odlučili da unište Kanton Sarajevo.
Baš me interesuje kako će reagovati iz federalne vlade.

- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#16947 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sad ako ne zatvore federaciju svi u Mostar za vikend. Jahorina ce da ubije za vikend.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#16948 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
E ublehaši "iz temelja" niste ni svjesni koliko ste smiješni.
Raduju se zaključavanju.
Last edited by aldinjo on 08/03/2021 19:28, edited 1 time in total.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#16949 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja prelazim u vehabije - aldinjo kakvi ste vi sa strankama sta ima tu 
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#16950 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja te nikada nisam upoznao.MorningStar wrote: ↑08/03/2021 19:27 Ja prelazim u vehabije - aldinjo kakvi ste vi sa strankama sta ima tu![]()


