Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#16926 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by spinel_ »

Pokenjam im se na multi-kulti sr@nja
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#16927 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Ricken »

konektovan wrote: 08/03/2021 00:58
cyprus wrote: 08/03/2021 00:19
konektovan wrote: 08/03/2021 00:14

Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
Osim Ivaninog ne baš očaravajućeg engleskog, i još goreg prevoda SDA botova, šta je sporno u videu? :)
Ma ništa,..
Slažem se da na Palama ne vide ništa sporno u tezi izrečenoj na lošem engleskom. Dapače, tamo se isto tvrdi ima 30 godina, a na istoj tezi se temeljila opravdanost rata u BiH, sa svime onim što je išlo uz to.
made_in_sarajevo
Posts: 6964
Joined: 06/05/2013 23:05

#16928 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /210308026

Da vas opet pitam, imate li obraza jadu ljudski, sve ono najgore ljudsko sto postoji. jel iko osto da ima milimetar obraza u toj retardiranoj stranci.
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#16929 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drag_gost »

Styling wrote: 08/03/2021 06:43
Nero Histrion wrote: 08/03/2021 00:24
drug_profi wrote: 08/03/2021 00:20

Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.

https://ewbbih.com/ivana-maric/
Super, imali smo govna prije, hajmo i sad govna imati, to je ta logika. Uzasan joj je engleski, a obrazovana je.
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#16930 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Dnevna doza SDA objava na klixu
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#16931 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pepeljara »

izvrsni direktor wrote: 08/03/2021 09:28 Dnevna doza SDA objava na klixu
Od kako traje pandemija, niko nista konkretno nije uradio po pitanju pandemije.

Sve je nekako usput.
Gandra_1
Posts: 627
Joined: 10/05/2013 10:03

#16932 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gandra_1 »

Da hoce Kanton nabaviti vakcine pa da ih sahrane za sva vremena.
Prema nekim informacijama i mogu ih nabaviti ali treba potpis za federalnog i drzavnog nivoa, ali ovi nece da im potpisu jer bi onda Fadil i ekila ispali nesposobni
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#16933 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pepeljara »

Gandra_1 wrote: 08/03/2021 09:37 Da hoce Kanton nabaviti vakcine pa da ih sahrane za sva vremena.
Prema nekim informacijama i mogu ih nabaviti ali treba potpis za federalnog i drzavnog nivoa, ali ovi nece da im potpisu jer bi onda Fadil i ekila ispali nesposobni
Sve se vrti oko stolica ispod guzice, i 3-5K KM mjesecno sto primaju, plus benefiti :) Ubishe brasno dok narod nikad siromasniji, a sad i bolesniji.

Sto ti napisa, ako ova vlada nabavi vakcine, i krene sa masovnom vakcinacijom, SDA u KS bi bilo cao za sva vremena.
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#16934 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Pa ako neko federalno ministarstvo štopa, onda lijepo izaći na press sa papirom da su vakcine dostupne ako taj i taj potpišu.
Nek shvate i oni koji još ne shvataju da je samozvanim begovima vaš život najmanje važan.
User avatar
pici
Posts: 46412
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16935 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Sarajevska SDA: Vlada se treba hitno početi baviti pandemijom ili podnijeti ostavku



ko o cemu kurva o postenju... dze vakcina sadaklije, neUrozni tenderi se obaraju, nema asima da to sredi preko glumca i skake...

Image
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#16936 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nero Histrion »

Styling wrote: 08/03/2021 06:43
Nero Histrion wrote: 08/03/2021 00:24
drug_profi wrote: 08/03/2021 00:20

Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.

https://ewbbih.com/ivana-maric/
O Skakinim jezickim bravurama ne bih, nek se nastavi borit protiv antifasizma, hvala, prijatno ... ista stvar s gospojom Borovac ... ali sam ocekivao od NS vise, Marickina kandidatura im nije trebala. Los izbor.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16937 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image
Zar da se dotična spušta na nivo "bliskoistočne kasabe"...
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16938 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#16939 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saabsa »

Login7777 wrote: 08/03/2021 16:25 Image
Pa sram i stid da ih bude što sjeku pipke SDA kriminalne hobotnice.... :D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#16940 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

drag_gost wrote: 08/03/2021 09:26
Styling wrote: 08/03/2021 06:43
Nero Histrion wrote: 08/03/2021 00:24

Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.

https://ewbbih.com/ivana-maric/
Super, imali smo govna prije, hajmo i sad govna imati, to je ta logika. Uzasan joj je engleski, a obrazovana je.
A je li uslov za dogradonacelnika da se zna engleski jezik? Bolja je od 90% politicara koji nas predstavljaju u svijetu i ambasadora pomizboru nacionalnih vodja.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#16941 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Nero Histrion wrote: 08/03/2021 12:32
Styling wrote: 08/03/2021 06:43
Nero Histrion wrote: 08/03/2021 00:24

Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.

https://ewbbih.com/ivana-maric/
Na osnovu cega tvrdite da je los izbor? Mozda zena bude briljirala pa vas sve usutka.
O Skakinim jezickim bravurama ne bih, nek se nastavi borit protiv antifasizma, hvala, prijatno ... ista stvar s gospojom Borovac ... ali sam ocekivao od NS vise, Marickina kandidatura im nije trebala. Los izbor.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#16942 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ultima_palabra »

Ako su SDA kandidati barometar, onda jebaji ga... nisam nesto posebno ni za Bogica, smatram da je to pozicija za nekog mladjeg i energicnijeg da se izgradi i dokaze, ali ocigledno da SDP nema nikoga takvog.
made_in_sarajevo
Posts: 6964
Joined: 06/05/2013 23:05

#16943 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Jebem him majku kome ce oni lockdown preko vikenda - sda

Isto sda: prima vucica, guzovace vakcine da se sebija moze vakcinisati 20x i isto tako svrsavanje na isti lockdown u srbiji
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#16944 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Ricken »

Styling wrote: 08/03/2021 17:57
drag_gost wrote: 08/03/2021 09:26
Styling wrote: 08/03/2021 06:43

Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.

https://ewbbih.com/ivana-maric/
Super, imali smo govna prije, hajmo i sad govna imati, to je ta logika. Uzasan joj je engleski, a obrazovana je.
A je li uslov za dogradonacelnika da se zna engleski jezik? Bolja je od 90% politicara koji nas predstavljaju u svijetu i ambasadora pomizboru nacionalnih vodja.
Bilo bi normalno da jeste. Možda je odlična, samo neka nauči s kim sve živi. Bio bi red, ako kani predstavljati sve građane Sarajeva. Usput to je pitanje i poštovanja. Malo je teško predstavljati imaginarne i izmišljene idntitete.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16945 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Još jedan reformistički potez ublehaša "iz temelja". Izgleda su odlučili da unište Kanton Sarajevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Baš me interesuje kako će reagovati iz federalne vlade. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16946 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

aldinjo wrote: 08/03/2021 19:14 Još jedan reformistički potez ublehaša "iz temelja". Izgleda su odlučili da unište Kanton Sarajevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Baš me interesuje kako će reagovati iz federalne vlade. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
kme kme kme :lol: :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#16947 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Sad ako ne zatvore federaciju svi u Mostar za vikend. Jahorina ce da ubije za vikend.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16948 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 08/03/2021 19:22
aldinjo wrote: 08/03/2021 19:14 Još jedan reformistički potez ublehaša "iz temelja". Izgleda su odlučili da unište Kanton Sarajevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Baš me interesuje kako će reagovati iz federalne vlade. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
kme kme kme :lol: :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E ublehaši "iz temelja" niste ni svjesni koliko ste smiješni. :lol: :skoljka: :run:
Raduju se zaključavanju. :lol:
Last edited by aldinjo on 08/03/2021 19:28, edited 1 time in total.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#16949 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Ja prelazim u vehabije - aldinjo kakvi ste vi sa strankama sta ima tu :D
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16950 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

MorningStar wrote: 08/03/2021 19:27 Ja prelazim u vehabije - aldinjo kakvi ste vi sa strankama sta ima tu :D
Ja te nikada nisam upoznao.
Locked