Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#16876 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Pocinje ovo liciti na nesto, COVID call centar za rjesavanje muke sa pozivanjem domova zdravlja i dobijanjem uputnica i recepata, dodatni kapaciteti za drive-in testiranje u Novom gradu, i jace kontrole ugostiteljskih objekata.

Jedine gluposti su maske na otvorenom i ogranicenje broja ljudi u velikim centrima na 30 kada kvadratura dozvoljava vise sto moze proizvesti bespotrebno guzvanje u redovima pred centrima, ali da sve moze kako treba i ima smisla ovo ne bi bila Bosna.

Odlican potez i sa smanjenjem sumske naknade realnom sektoru. :thumbup:

Za sada, ubise DIF-ovci i dezerteri krnju SDA i njene mizerne satelite. :mrgreen:

ps
Ako KS krene sa masovnom vakcinacijom prije COVAX-a, kampanja za 2022. i ne treba. :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16877 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

Kampanja svakako nece trebati, botovi su napravili kontra efekat :lol:

Adnan Delic radi punom parom :thumbup: :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46402
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16878 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

"Ja ne znam da Federalna vlada ima ikakav plan. Oni lutaju. Mi imamo plan, izdvojili sredstva, odabrali veledrogeriju koja je stupila u kontakt i dobila svu potrebnu dokumentaciju na državnom nivou i rezervisala vakcine. Sada sve to trebamo operacionalizirati na državnom nivou. Moram vam reći jednu stvar. Kada smo vršili pregovore sa direktorom kompanije AstraZeneca, oni nisu vjerovali niti jednom našem papiru dok se nismo uživo javili jer više ne vjeruju niti jednom našem političaru. Rekli su nam da su dobili 'more' papire od premijera i ministara te da oni nisu znali s kim vrše pregovore", naveo je Vranić.
unazadili su nas sto godina picka im materina lopovska-tendersko-uhljebovska... ko mi jos jednom spomene naci ugrozbe oticice u tri lijepe materine... jebem li im pleme lopovsko, sta rade od ovog naroda blesavog...
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16879 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16880 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#16881 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horcrux »

,,,
Last edited by Horcrux on 06/03/2021 17:34, edited 1 time in total.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16882 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

MUP KS obmanuo javnost: O “napadu” Nidžare Ahmetašević nisu obavijestili tužioca, “napad” ne tretiraju kao napad na službeno lice
MUP KS prvobitni saopćio da je novinarka Ahmetašević uhapšena "zbog krivičnog djela" i da su obavijestili dežurnog tužioca. Tužilaštvo KS negira da su obaviješteni o ovom slučaju. Policija obavijestila samo sudiju za prekršaj, što znači da nije počinjeni nikakvo krivično djelo kako su tvrdili.
https://www.istraga.ba/mup-ks-ombanuo-j ... ssion=true
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16883 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

Policajac jeste malo imao ruzan pristup, ali ona je vise kriva. Uostalom, vidi se ko odmah doleti na temu da brani doticnu :lol: jesi li tako branio kameru od Cesira botino sa dna ljudskog morala?


I majku mu, nije uhapsena, opet novinari lupaju termine. Lisena slobode, dobice prekrsajni nalog za narusavabje JRM i to je to.
Last edited by Industrialyzer on 06/03/2021 18:52, edited 1 time in total.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16884 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Ovakvih hapsenja mali milion ima svake hefte, navijaci radi baklje se hapse, onaj komsiji jebe mater i haj hapsenje. Ova neko govno koje se bori za sve zivo, dakle komsija kad prdne ona se bori za njegov prdez i sad cemo svi skakati, protestovati i i najjace ona je bolesna, pogorsat ce joj se zdravlje :lol:

Joj forto sta radis, hapsis ljude, gdje si bio 92, sta si radio 93
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#16885 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Branitelji slobode novinarstva na djelu:

Image
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16886 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 06/03/2021 17:11
ja vidi ovog propalog abortusa reufa iz vlastite kombi stranke ga izbacili i on nekome nesto prica hahaha :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46402
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16887 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

sdO moralisti :lol: :lol: :lol: ugrozba... dze vakcina...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#16888 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by madner »

Vodi u Jagomir :D
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#16889 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sociolog »

Reagovali iz Europskog parlamenta i Vijeca Europe :shock: :shock: :shock: :bih:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16890 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 06/03/2021 18:50 Ovakvih hapsenja mali milion ima svake hefte, navijaci radi baklje se hapse, onaj komsiji jebe mater i haj hapsenje. Ova neko govno koje se bori za sve zivo, dakle komsija kad prdne ona se bori za njegov prdez i sad cemo svi skakati, protestovati i i najjace ona je bolesna, pogorsat ce joj se zdravlje :lol:

Joj forto sta radis, hapsis ljude, gdje si bio 92, sta si radio 93
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16891 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 14:50 https://www.klix.ba/vijesti/sda-poziva- ... lD4Zx97V_k
Kako se dodaje, "osim stalnih prijetnji građanima kućnim pritvorom i lockdownom, konstantnog prebacivanja krivice na građane i prijetnje kažnjavanjem, u što je uveo i svog ministra policije, nismo još vidjeli nijednu svrsishodnu mjeru i akciju kojom ogroman sistem kojim upravlja stavlja u službu borbe protiv pandemije i njenih posljedica".

Dalje se navodi da "put pacijenta i dalje ne postoji, bolesni i promrzli građani na ulicama stoje i čekaju svoj red za testiranje, ministar zdravstva ne postoji ili ga bar javnost još nije vidjela, sredstva iz budžeta se umjesto za pomoć privredi koriste za isplatu naknada tzv. nezavisnih poslanika u njegovoj većini".
jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?

jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16892 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Industrialyzer wrote: 05/03/2021 15:01
made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 14:50 https://www.klix.ba/vijesti/sda-poziva- ... lD4Zx97V_k
Kako se dodaje, "osim stalnih prijetnji građanima kućnim pritvorom i lockdownom, konstantnog prebacivanja krivice na građane i prijetnje kažnjavanjem, u što je uveo i svog ministra policije, nismo još vidjeli nijednu svrsishodnu mjeru i akciju kojom ogroman sistem kojim upravlja stavlja u službu borbe protiv pandemije i njenih posljedica".

Dalje se navodi da "put pacijenta i dalje ne postoji, bolesni i promrzli građani na ulicama stoje i čekaju svoj red za testiranje, ministar zdravstva ne postoji ili ga bar javnost još nije vidjela, sredstva iz budžeta se umjesto za pomoć privredi koriste za isplatu naknada tzv. nezavisnih poslanika u njegovoj većini".
jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?

jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.
Ocajni su, previse ih boli gubitak Sarajeva, a uskoro ce izgubiti jos vise. Sad svako moze vidjeti njihovo pravo lice.
Reformistička vlada sa prijetnjama građanima zaključavanjem kantonom i slanjem specijalaca pod punom ratnom opremom. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16893 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Dimu1927 wrote: 05/03/2021 17:25 Katica ekspertu, hoce li ta policija zajebana pisati recimo kazne ovim dzumarosima koji uniste parkove i zaustave saobracaj svakog petka oko dzamija ?
Neće, valja imati hrabrosti.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16894 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Styling wrote: 05/03/2021 18:02 Za aktivnost danas SDA botovi ne zasluzuju samo sendvic sa salamom i majonezom, veci i rum plocicu. Momci bas ste bili vrijedno danas. Uh, kakva rum plocica, cuj mene, alkohol tobe jarrabi. Moze Kinder jaje u zamjenu. Dobicete i igrackicu.
A šta ti i ekipa dobijate ovdje mjesecima za širenje mržnje na ovoj i sličnim temama?
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16895 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

aldinjo wrote: 07/03/2021 01:01
Styling wrote: 05/03/2021 18:02 Za aktivnost danas SDA botovi ne zasluzuju samo sendvic sa salamom i majonezom, veci i rum plocicu. Momci bas ste bili vrijedno danas. Uh, kakva rum plocica, cuj mene, alkohol tobe jarrabi. Moze Kinder jaje u zamjenu. Dobicete i igrackicu.
A šta ti i ekipa dobijate ovdje mjesecima za širenje mržnje na ovoj i sličnim temama?
osjetljiva dusa nu nu bice raja dobra pa cemo skupiti da predjes na poli i nove trofrtaljke da dobijes nemoj samo da se sekiras puno
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16896 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 07/03/2021 01:03
aldinjo wrote: 07/03/2021 01:01
Styling wrote: 05/03/2021 18:02 Za aktivnost danas SDA botovi ne zasluzuju samo sendvic sa salamom i majonezom, veci i rum plocicu. Momci bas ste bili vrijedno danas. Uh, kakva rum plocica, cuj mene, alkohol tobe jarrabi. Moze Kinder jaje u zamjenu. Dobicete i igrackicu.
A šta ti i ekipa dobijate ovdje mjesecima za širenje mržnje na ovoj i sličnim temama?
osjetljiva dusa nu nu bice raja dobra pa cemo skupiti da predjes na poli i nove trofrtaljke da dobijes nemoj samo da se sekiras puno
Ne pravi se lud! Postavio sam pitanje.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16897 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

aldinjo wrote: 07/03/2021 01:07
klizim po parkingu wrote: 07/03/2021 01:03
aldinjo wrote: 07/03/2021 01:01
A šta ti i ekipa dobijate ovdje mjesecima za širenje mržnje na ovoj i sličnim temama?
osjetljiva dusa nu nu bice raja dobra pa cemo skupiti da predjes na poli i nove trofrtaljke da dobijes nemoj samo da se sekiras puno
Ne pravi se lud! Postavio sam pitanje.
dobijemo moralnu satisfakciju virtualnog sutiranja zelenih munafika koji pod plastom vjere ukradose boga oca i zbog kojih propadamo tako da svaki komadic uništenja sda je jedan dio ozdravljenja ovog društva
predji na pravu stranu bice od raje jedan abu antisda tow i za tebe :kiss: :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16898 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Vala jest zadovoljstvo i merak gledati ih kako se gicaju...
Fortu cemo mi mezit i bez njih, ali neprocjenjivo je njihovo koprcanje.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16899 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 07/03/2021 01:16
aldinjo wrote: 07/03/2021 01:07
klizim po parkingu wrote: 07/03/2021 01:03

osjetljiva dusa nu nu bice raja dobra pa cemo skupiti da predjes na poli i nove trofrtaljke da dobijes nemoj samo da se sekiras puno
Ne pravi se lud! Postavio sam pitanje.
dobijemo moralnu satisfakciju virtualnog sutiranja zelenih munafika koji pod plastom vjere ukradose boga oca i zbog kojih propadamo tako da svaki komadic uništenja sda je jedan dio ozdravljenja ovog društva
predji na pravu stranu bice od raje jedan abu antisda tow i za tebe :kiss: :bih:
O čemu ti pišeš? :lol: Glumite neke forumske mangupe, a čim ugasite kompjutere postajete kukavice. Lahko se "kriti" iza nicka ali puno teže biti u realnom svijetu neki faktor. :skoljka: :run:
Last edited by aldinjo on 07/03/2021 02:18, edited 1 time in total.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16900 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

drug_profi wrote: 07/03/2021 01:32 Vala jest zadovoljstvo i merak gledati ih kako se gicaju...
Fortu cemo mi mezit i bez njih, ali neprocjenjivo je njihovo koprcanje.
Ma koga vi "gicate"? :lol: Smiješno vas je pratiti kako pokušavate mjesecima vrijeđanjem nekoga omaložavati, a ustvari ste to vrijeđanje govori o tome na kakav se primitivni nivo "spuštate". :lol: :skoljka: :run:
Locked