Je li moguce imati curu kad...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1626 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by spreca »

Bloo wrote:jel moguce imat curu kad si cura koja nema para? :mrgreen: dupla briga
Moglo bi se nesto izkombinirati :D
ti+ja+ona :lol: :lol: :lol: :lol:
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#1627 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by rika »

Mozhda je malo off-topic:

Ali da li je moguce imati curu /djevojku kada imash love ,imas taj famozni "magistarski" i to jos iz prebolonjskog doba,
govorish jezike,prosao si dosta ovog dunjaluka i ne izgledas loshe,mada ne kao izbacivac iz kakvog night club-a :D i jos si stambeno (pre)situiran?

Pa nije nemoguca misija ali je postalo potesko u ovome gradu ,bas zbog ovakvih tipova ,koje je Komi vrlo zhivopisno opisao, "gladovace ali ce si kupiti cipelice" a da ne govorim da je zadnja knjiga koju nisu na silu prochitale "Vlak u Snijegu" :(
Imam ekipu svoje neke muske raje,svi smo zagazili u 30te i svi se susrecemo sa istim problemom u zadnje vrijeme,zgodnih,slatkih,lijepih djevojaka ne nedostaje Sarajevu,ali je problem ta famozna "pricha"...
U zadnju godinu dana sam izlazio sa par djevojaka i nisam ni sa jednom otishao dalje od 3 sastanka...
Ili se njena pricha svede na monolog o "pravima zhena danas" ,"kako ona misli da ganja karijeru" (znaci fasuje stitnu zhlijezdu ili nesto gore radi 500KM vece netto plate od nekoga ko pjevajuci ide na posao) , "kako njoj ni momak a kamoli muzh nece smjeti zabraniti da se vidja sa prijateljicama" i da ne zaboravim last but not least, " sve sto je moje je samo moje a sve sto je tvoje je nashe"...

Znaci nismo se ni pocheli zabavljati (valjda se i ja za nesto pitam),one vec pochnu ne oblikovati ,vec nametati principe po kojima bi se ravnali u tom nekom fiktivnom "zajednickom zhivotu" :( gdje musko ne znam ni ja kakvu funkciju ima,pravljenja djece i placanja rachuna ???

Ne kazhem da ne postoje urbane i inteligentne djevojke (moj slabost:arhitektice) :-) koje su jos uvijek zadrzhale dashak mladalachke svjezhine u licu,ali one sa kojima sam se susretao u zadnje vrijeme ili su u dugim vezama ili vec u brakovima.
Tako da..
"Tesko vrijeme za nas matore" kako Pjesnik veli :sad:
User avatar
Truba
Posts: 82580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1628 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Truba »

rika kao da sam ja pisao :shock: :shock: :shock: :shock: pogotovo za arhitektice :cry: :cry: :cry: doduše umal ne izgubih život zbog jedne ali to nije tema današnje emisije :lol: :lol: :lol:

samo da spomenem još i ganjanje stipendija :roll: u 27. godini i to BY one osobe koje su prolazile vrlodobrim u srednjoj i imale 7 prosjek na faxu

naravno ocjena nije mjerilo nikakvog znanja ali majku mu ima li ikakvih kriterija za davanje stipendija :lol: :lol: :lol:
pa meni je prosjek 8.0 i stid me aplicirati :lol: :lol: :lol: doduše jes mi društveni smjer :twisted:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#1629 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Cholina_Lokica »

Sjo zene kukaju nema normalnog momka, muskarci nema normalne cure, pa sta vam je, u sta vi gledate i sta trazite kad vam se tako ne da... Eto nadjite se sad svi koji kukate da ne mozete nista fino i normalno naci, pa se smuntajte
User avatar
madner
Posts: 56815
Joined: 09/08/2004 16:35

#1630 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by madner »

spreca wrote:
Bloo wrote:jel moguce imat curu kad si cura koja nema para? :mrgreen: dupla briga
Moglo bi se nesto izkombinirati :D
ti+ja+ona :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne kupuj nista na nevidjeno, mozda je ostecena roba :D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11994
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1631 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Ma.Le.Na »

rika wrote:Mozhda je malo off-topic:

Ali da li je moguce imati curu /djevojku kada imash love ,imas taj famozni "magistarski" i to jos iz prebolonjskog doba,
govorish jezike,prosao si dosta ovog dunjaluka i ne izgledas loshe,mada ne kao izbacivac iz kakvog night club-a :D i jos si stambeno (pre)situiran?

Pa nije nemoguca misija ali je postalo potesko u ovome gradu ,bas zbog ovakvih tipova ,koje je Komi vrlo zhivopisno opisao, "gladovace ali ce si kupiti cipelice" a da ne govorim da je zadnja knjiga koju nisu na silu prochitale "Vlak u Snijegu" :(
Imam ekipu svoje neke muske raje,svi smo zagazili u 30te i svi se susrecemo sa istim problemom u zadnje vrijeme,zgodnih,slatkih,lijepih djevojaka ne nedostaje Sarajevu,ali je problem ta famozna "pricha"...
U zadnju godinu dana sam izlazio sa par djevojaka i nisam ni sa jednom otishao dalje od 3 sastanka...
Ili se njena pricha svede na monolog o "pravima zhena danas" ,"kako ona misli da ganja karijeru" (znaci fasuje stitnu zhlijezdu ili nesto gore radi 500KM vece netto plate od nekoga ko pjevajuci ide na posao) , "kako njoj ni momak a kamoli muzh nece smjeti zabraniti da se vidja sa prijateljicama" i da ne zaboravim last but not least, " sve sto je moje je samo moje a sve sto je tvoje je nashe"...

Znaci nismo se ni pocheli zabavljati (valjda se i ja za nesto pitam),one vec pochnu ne oblikovati ,vec nametati principe po kojima bi se ravnali u tom nekom fiktivnom "zajednickom zhivotu" :( gdje musko ne znam ni ja kakvu funkciju ima,pravljenja djece i placanja rachuna ???

Ne kazhem da ne postoje urbane i inteligentne djevojke (moj slabost:arhitektice) :-) koje su jos uvijek zadrzhale dashak mladalachke svjezhine u licu,ali one sa kojima sam se susretao u zadnje vrijeme ili su u dugim vezama ili vec u brakovima.
Tako da..
"Tesko vrijeme za nas matore" kako Pjesnik veli :sad:
hm a sta, prema tvom misljenju, djevojka treba da ima i kakva da bude?

nisam ni ja za feministice i pretjerano ambiciozne...ali osuditi nekoga ko se zeli skolovati i raditi bolji i odgovorniji posao i svesti ga na razinu ovih pomenutih iz slucaja "cipelice" je krajnje neozbiljno..
User avatar
Truba
Posts: 82580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1632 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Truba »

Cholina_Lokica wrote:Sjo zene kukaju nema normalnog momka, muskarci nema normalne cure, pa sta vam je, u sta vi gledate i sta trazite kad vam se tako ne da... Eto nadjite se sad svi koji kukate da ne mozete nista fino i normalno naci, pa se smuntajte
pa ne može
trebaš nekog fascinirati da padne na guzicu

a običan si čovjek ženo :lol: :lol: :lol:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#1633 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Cholina_Lokica »

komi wrote:
Cholina_Lokica wrote:Sjo zene kukaju nema normalnog momka, muskarci nema normalne cure, pa sta vam je, u sta vi gledate i sta trazite kad vam se tako ne da... Eto nadjite se sad svi koji kukate da ne mozete nista fino i normalno naci, pa se smuntajte
pa ne može
trebaš nekog fascinirati da padne na guzicu

a običan si čovjek ženo :lol: :lol: :lol:
Prije ce biti da su smotani ljudi, il' udaraju tamo gdje nemaju sanse, il' traze sasvim razlicito od onoga sto pricaju da traze :-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45807
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1634 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Chmoljo »

Cholina_Lokica wrote:Sjo zene kukaju nema normalnog momka, muskarci nema normalne cure, pa sta vam je, u sta vi gledate i sta trazite kad vam se tako ne da... Eto nadjite se sad svi koji kukate da ne mozete nista fino i normalno naci, pa se smuntajte
a sve fine trebe i fini momci :shock: :oops:

reko bi čovjek da je naš forum sarajevo x, stjecište prekrasnih ljudskih bića :oops: a svi se satraše od mastrubiranja... :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 82580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1635 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Truba »

forum čini 0.01% pučanstva tako da nije mjerodavan ni za šta
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11994
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1636 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Ma.Le.Na »

Chmoljo wrote:
Cholina_Lokica wrote:Sjo zene kukaju nema normalnog momka, muskarci nema normalne cure, pa sta vam je, u sta vi gledate i sta trazite kad vam se tako ne da... Eto nadjite se sad svi koji kukate da ne mozete nista fino i normalno naci, pa se smuntajte
a sve fine trebe i fini momci :shock: :oops:

reko bi čovjek da je naš forum sarajevo x, stjecište prekrasnih ljudskih bića :oops: a svi se satraše od mastrubiranja... :mrgreen:
a ti globalni moderator :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#1637 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Cholina_Lokica »

Chmoljo wrote:
Cholina_Lokica wrote:Sjo zene kukaju nema normalnog momka, muskarci nema normalne cure, pa sta vam je, u sta vi gledate i sta trazite kad vam se tako ne da... Eto nadjite se sad svi koji kukate da ne mozete nista fino i normalno naci, pa se smuntajte
a sve fine trebe i fini momci :shock: :oops:

reko bi čovjek da je naš forum sarajevo x, stjecište prekrasnih ljudskih bića :oops: a svi se satraše od mastrubiranja... :mrgreen:
Normala, dje ce bit' da nisu svi plahi :D

pa zato i kazem, neka se svi ovi fini sto ne mogu naci nikoga, sastanu, pa opleti :D
Last edited by Cholina_Lokica on 11/04/2011 14:51, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 82580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1638 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Truba »

žestoko smo skrenuli s teme a u glupe priče o nalasku cura i momaka više ne ulazim :roll: :roll: :roll:

sit gladnom ne vjeruje niti će ikada vjerovati
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45807
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1639 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Chmoljo »

Ma.Le.Na wrote:
a ti globalni moderator :lol: :lol: :lol: :D
zar sam rek'o da sam fin i zgodan? :mrgreen: ja sam samo realan :oops:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11994
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1640 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Ma.Le.Na »

Chmoljo wrote:
Ma.Le.Na wrote:
a ti globalni moderator :lol: :lol: :lol: :D
zar sam rek'o da sam fin i zgodan? :mrgreen: ja sam samo realan :oops:
khm ja sam nekako vise mislila na dio gdje spominjes masturbaciju :oops:
drti drti majnd :D :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45807
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1641 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Chmoljo »

komi wrote:žestoko smo skrenuli s teme a u glupe priče o nalasku cura i momaka više ne ulazim :roll: :roll: :roll:

sit gladnom ne vjeruje niti će ikada vjerovati
to jeste tako. al' jebiga druže, ili mijenjaj nešto kod sebe, ili snižavaj kriterije. u protivnom će ostati samo kuknjava...

ja sam prije razmišljao šest koraka unaprijed... i vidio da nema nikakvog hajra od toga. sad me zaboli tuki i sve je bolje. istina, možda nekad lupi to po glavi. ali bolje da me lupi kasnije, nego da cijeli život brinem i dumam.
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#1642 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by teletrader »

.
Last edited by teletrader on 11/04/2011 14:58, edited 1 time in total.
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#1643 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Suzie Q »

šteta što moj momak nije na ovome forumu jer bi mogao kroz 1001 primjer prikazati moju stalnu rečenicu: "Ali, ljube, nemamo para..." :lol:
u principu ih imamo jer oboje zarađujemo ali ima dana kada nemamo za kave ili pokrivamo jedno drugo. događa se da on napravi ceh u kafiću i pozove mene da dođem platiti ali i ja npr u butiku probam neku haljinicu i na kasi mu kažem da nemam para :D
oboma nam tako odgovara, financije doživljavamo kao zajedničke (s tim što ja kontroliram troškove) i sretni smo jednako i s 2KM kao i sa 200 jer se ponašamo u skladu s mogućnostima.

prije njega sam bila apsolutno financijski neovisna i plaćala sam sama sve svoje troškove, odnosno nisam dozvoljavala nikome da mi kupuje ili plaća nešto što sam si i sama mogla priuštiti. tako sam i njemu odmah stavila do znanja da želim sudjelovati u plaćanju. a onda mi je na početku veze spontano nadoplatio bon za mobitel kad je i sebi doplaćivao. sva sam se bila raznježila jer to za mene nitko nikad nije napravio...a on se čudio danima tome jer se valjda, a to sam kasnije saznala, u današnje vrijeme podrazumijeva da momci curama kupuju te bonove za mobitel :?
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#1644 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by teletrader »

Ma.Le.Na wrote:
Chmoljo wrote:
Ma.Le.Na wrote:
a ti globalni moderator :lol: :lol: :lol: :D
zar sam rek'o da sam fin i zgodan? :mrgreen: ja sam samo realan :oops:
khm ja sam nekako vise mislila na dio gdje spominjes masturbaciju :oops:
drti drti majnd :D :lol:
Rub it til it's gone :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45807
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1645 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Chmoljo »

Ma.Le.Na wrote:
khm ja sam nekako vise mislila na dio gdje spominjes masturbaciju :oops:
drti drti majnd :D :lol:
a, to... ma ja sam ti ko Popaj

Image
User avatar
Truba
Posts: 82580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1646 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Truba »

Chmoljo wrote:
komi wrote:žestoko smo skrenuli s teme a u glupe priče o nalasku cura i momaka više ne ulazim :roll: :roll: :roll:

sit gladnom ne vjeruje niti će ikada vjerovati
to jeste tako. al' jebiga druže, ili mijenjaj nešto kod sebe, ili snižavaj kriterije. u protivnom će ostati samo kuknjava...

ja sam prije razmišljao šest koraka unaprijed... i vidio da nema nikakvog hajra od toga. sad me zaboli tuki i sve je bolje. istina, možda nekad lupi to po glavi. ali bolje da me lupi kasnije, nego da cijeli život brinem i dumam.
ne interesiram se više za te priče niti razmišljam o tome
User avatar
sa_love
Posts: 6937
Joined: 22/02/2011 14:22

#1647 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by sa_love »

rika wrote:Mozhda je malo off-topic:

Ali da li je moguce imati curu /djevojku kada imash love ,imas taj famozni "magistarski" i to jos iz prebolonjskog doba,
govorish jezike,prosao si dosta ovog dunjaluka i ne izgledas loshe,mada ne kao izbacivac iz kakvog night club-a :D i jos si stambeno (pre)situiran?

Pa nije nemoguca misija ali je postalo potesko u ovome gradu ,bas zbog ovakvih tipova ,koje je Komi vrlo zhivopisno opisao, "gladovace ali ce si kupiti cipelice" a da ne govorim da je zadnja knjiga koju nisu na silu prochitale "Vlak u Snijegu" :(
Imam ekipu svoje neke muske raje,svi smo zagazili u 30te i svi se susrecemo sa istim problemom u zadnje vrijeme,zgodnih,slatkih,lijepih djevojaka ne nedostaje Sarajevu,ali je problem ta famozna "pricha"...
U zadnju godinu dana sam izlazio sa par djevojaka i nisam ni sa jednom otishao dalje od 3 sastanka...
Ili se njena pricha svede na monolog o "pravima zhena danas" ,"kako ona misli da ganja karijeru" (znaci fasuje stitnu zhlijezdu ili nesto gore radi 500KM vece netto plate od nekoga ko pjevajuci ide na posao) , "kako njoj ni momak a kamoli muzh nece smjeti zabraniti da se vidja sa prijateljicama" i da ne zaboravim last but not least, " sve sto je moje je samo moje a sve sto je tvoje je nashe"...

Znaci nismo se ni pocheli zabavljati (valjda se i ja za nesto pitam),one vec pochnu ne oblikovati ,vec nametati principe po kojima bi se ravnali u tom nekom fiktivnom "zajednickom zhivotu" :( gdje musko ne znam ni ja kakvu funkciju ima,pravljenja djece i placanja rachuna ???

Ne kazhem da ne postoje urbane i inteligentne djevojke (moj slabost:arhitektice) :-) koje su jos uvijek zadrzhale dashak mladalachke svjezhine u licu,ali one sa kojima sam se susretao u zadnje vrijeme ili su u dugim vezama ili vec u brakovima.
Tako da..
"Tesko vrijeme za nas matore" kako Pjesnik veli :sad:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
te sto tako pricaju, obicno zele sve to, ali ne mogu to napraviti... one koje su u biti uspjele, ne mahalaju o tome na sav glas.
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1648 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Sarajevski_Marlboro »

Sreća je sve u životu :roll:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50564
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1649 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Chmoljo wrote:
komi wrote:žestoko smo skrenuli s teme a u glupe priče o nalasku cura i momaka više ne ulazim :roll: :roll: :roll:

sit gladnom ne vjeruje niti će ikada vjerovati
to jeste tako. al' jebiga druže, ili mijenjaj nešto kod sebe, ili snižavaj kriterije. u protivnom će ostati samo kuknjava...

ja sam prije razmišljao šest koraka unaprijed... i vidio da nema nikakvog hajra od toga. sad me zaboli tuki i sve je bolje. istina, možda nekad lupi to po glavi. ali bolje da me lupi kasnije, nego da cijeli život brinem i dumam.

ako jos malo snizi kriterije, morat ce prijeci na drugu vrstu :D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11994
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1650 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Ma.Le.Na »

teletrader wrote:.

sto izbrisa post...taman da odgovorim..
Post Reply