Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Pošaljem upit za jedan auto, stvarno zainteresovan za kupovinu. Ništa lik, ne odgovara preko dan, a sakrio i broj mobitela sa profila i zadnju aktivnost. Pošaljem upit za broj mobitela sa drugog profila kojeg sam napravio nekad prije 10ak godina, ništa lik ni na taj ne odgovara. Kad jučer je još i povećao cijenu auta u međuvremenu.
Izgleda da ni naplaćivanje oglasa nije skroz isfiltriralo ove pikidiote
kravamuzara wrote: ↑02/02/2023 12:08
Tih 238 hiljada je drugi krug.
ja, i?
sjedneš u kola, daš gas, ide kako treba, vuče rade, mjenjač radi... može milion pisati što se mene tiče
I da je stvarnih 238 opet mu je 14 godina, samo cekas kad ce te sta oguliti.
I one standardne popravke su za tu klasu auta mnogo skupe (nosaci motora, seleni, amortizeri...) a kamoli mjenjac, turbina, dizne.
DPF i AGR su svakako dosad ugaseni najvjerovatnije.
Lanac na tom cudu pitanje je ima li u citavoj drzavi majstor da zna zamijeniti kako treba (naravno mnogi se prihvate posla ali vecinom ispadne lose).
ja, i?
sjedneš u kola, daš gas, ide kako treba, vuče rade, mjenjač radi... može milion pisati što se mene tiče
I da je stvarnih 238 opet mu je 14 godina, samo cekas kad ce te sta oguliti.
I one standardne popravke su za tu klasu auta mnogo skupe (nosaci motora, seleni, amortizeri...) a kamoli mjenjac, turbina, dizne.
DPF i AGR su svakako dosad ugaseni najvjerovatnije.
Lanac na tom cudu pitanje je ima li u citavoj drzavi majstor da zna zamijeniti kako treba (naravno mnogi se prihvate posla ali vecinom ispadne lose).
majkemi meni se čini da ovdje niko ne vozi kola samo gledaju po internetu što se kvari
ja ti opet kažem
sjednem u kola, gas -> razvija snagu kako treba -> ne ljulja ništa -> kakve veze ima kilometraža
blok ti možeš oguliti i na 100k
mjenjač ako je izdržao 400k izdržat će i 800k, zašto ne bi?
jedino da je neko u inat držao gas i kočnicu, ili namjerno šlajdrao na sva4 pola sata svaki dan
hopi wrote: ↑01/02/2023 22:05
Pa šefe što se odjavio? Ispisao se s foruma skroz?
Nije valjda zbog kola?
Pa lampica ova, ona,.ad blue..
Hahahaha, sad vidim ovo. Ma ispisao sam se generalno malo sa društvenih mreža, rješavam nekih sranja milion. Hvala Bogu, sa autom je sve u redu, sad će još malo godinu dana od kupovine, NIJEDNOG trenutka se nisam pokajao...
Hahahaha, sad vidim ovo. Ma ispisao sam se generalno malo sa društvenih mreža, rješavam nekih sranja milion. Hvala Bogu, sa autom je sve u redu, sad će još malo godinu dana od kupovine, NIJEDNOG trenutka se nisam pokajao...
Super da je tako, ja ne sumnjam u peugeot i hdi uopšte.
ja, i?
sjedneš u kola, daš gas, ide kako treba, vuče rade, mjenjač radi... može milion pisati što se mene tiče
I da je stvarnih 238 opet mu je 14 godina, samo cekas kad ce te sta oguliti.
I one standardne popravke su za tu klasu auta mnogo skupe (nosaci motora, seleni, amortizeri...) a kamoli mjenjac, turbina, dizne.
DPF i AGR su svakako dosad ugaseni najvjerovatnije.
Lanac na tom cudu pitanje je ima li u citavoj drzavi majstor da zna zamijeniti kako treba (naravno mnogi se prihvate posla ali vecinom ispadne lose).
Auto je dosta dugo na tržištu i ima dijelova za njega kakvih hoces, skuplje je od golfa naravno ali ko hoce Tuarega mora i da plati malo vise, kad bi svi tako razmišljali vozale bi se samo mrtve Dacie.
nema sta da radi u tom autu, pored toliko dobrih nissan sestaka, eto to...nego dijelovi neki su jebenica prava za nabavit kod nas, zato ide bmw motor...