Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
denis1212
Posts: 873
Joined: 16/02/2014 18:27

#16026 Re: Gdje u Sa......

Post by denis1212 »

.....
Last edited by denis1212 on 05/12/2024 11:39, edited 1 time in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16027 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 12/08/2016 07:21, edited 1 time in total.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#16028 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

denis1212 wrote:Gdje kupiti jeans do 50-60 km ( uzi model da nije mrtva klasika ), ali da nije skinny u koju god radnju se udje prodaju iskljucivo one muske helanke?
Pogledaj u prodavnici BROS,u Ist.Sarajevu, otprilike je u zgradi preko puta autobusnog kolodvora IS
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#16029 Re: Gdje u Sa......

Post by Čudna sorta »

Gdje uraditi dubinsko pranje auta ali da dobro rade?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#16030 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

mayab wrote:
denis1212 wrote:Gdje kupiti jeans do 50-60 km ( uzi model da nije mrtva klasika ), ali da nije skinny u koju god radnju se udje prodaju iskljucivo one muske helanke?
Pogledaj u prodavnici BROS,u Ist.Sarajevu, otprilike je u zgradi preko puta autobusnog kolodvora IS
HM klasični modeli u bilo kojoj Tiffany radnji, ovisno gdje se nalaziš. Robot Hrasno i Socijalno imaju bolji izbor, imaš radnje i na Dobrinji, u Titovoj, na Ilidži. 59-69 KM, bude im sniženje i po 30% :)
denis1212
Posts: 873
Joined: 16/02/2014 18:27

#16031 Re: Gdje u Sa......

Post by denis1212 »

mayab wrote: Pogledaj u prodavnici BROS,u Ist.Sarajevu, otprilike je u zgradi preko puta autobusnog kolodvora IS
Hvala ;)

JanuaryJones wrote: HM klasični modeli u bilo kojoj Tiffany radnji, ovisno gdje se nalaziš. Robot Hrasno i Socijalno imaju bolji izbor, imaš radnje i na Dobrinji, u Titovoj, na Ilidži. 59-69 KM, bude im sniženje i po 30% :)
Hvala :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16032 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

Čudna sorta wrote:Gdje uraditi dubinsko pranje auta ali da dobro rade?
pogledaj na ekupon-u i citydeal-u, bude u ovom periodu tih akcija :thumbup:
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#16033 Re: Gdje u Sa......

Post by spree »

Gdje ima kupiti ozljedni list? Doktorica mi trazi, a u firmi nemaju :(
User avatar
simbabimba
Posts: 728
Joined: 18/03/2008 09:35

#16034 Re: Gdje u Sa......

Post by simbabimba »

"Svjetlost" papirnica u Titovoj?
User avatar
LaLuna
Posts: 2181
Joined: 20/11/2013 14:20

#16035 Re: Gdje u Sa......

Post by LaLuna »

psycho19 wrote:Gdje u Sa imaju za kupiti bayerove foresto ogrlice?
Nigdje :-)
Mogle su se nekad nabaviti Kiltix ogrlice preko nekog lika na PIKu. Isto Bayerove, odlicne. Mislim da je on u Tuzli, al valjda se moze organizovat slanje postom. Probaj i sretno!
psycho19
Posts: 16
Joined: 15/06/2012 17:46

#16036 Re: Gdje u Sa......

Post by psycho19 »

LaLuna wrote:
psycho19 wrote:Gdje u Sa imaju za kupiti bayerove foresto ogrlice?
Nigdje :-)
Mogle su se nekad nabaviti Kiltix ogrlice preko nekog lika na PIKu. Isto Bayerove, odlicne. Mislim da je on u Tuzli, al valjda se moze organizovat slanje postom. Probaj i sretno!
Hvala :) Mogla sam i pretpostaviti da ih kod nas nema :wink:
User avatar
simbabimba
Posts: 728
Joined: 18/03/2008 09:35

#16037 Re: Gdje u Sa......

Post by simbabimba »

psycho19 wrote:
LaLuna wrote:
psycho19 wrote:Gdje u Sa imaju za kupiti bayerove foresto ogrlice?
Nigdje :-)
Mogle su se nekad nabaviti Kiltix ogrlice preko nekog lika na PIKu. Isto Bayerove, odlicne. Mislim da je on u Tuzli, al valjda se moze organizovat slanje postom. Probaj i sretno!
Hvala :) Mogla sam i pretpostaviti da ih kod nas nema :wink:


Bayerove Foresto ogrlice imas na Ciglanama u Pet Shopu (Pet Hotel).
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#16038 Re: Gdje u Sa......

Post by Čudna sorta »

Daryl Dixon wrote:
Čudna sorta wrote:Gdje uraditi dubinsko pranje auta ali da dobro rade?
pogledaj na ekupon-u i citydeal-u, bude u ovom periodu tih akcija :thumbup:
Baš mi se žurilo da to danas uradim, kontala gdje ću a na kraju našla u jednoj mahalskoj autopraonici, nisam ni znala da rade i dubinsko. Tako da je završeno :)
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#16039 Re: Gdje u Sa......

Post by samo pozitiva »

Čudna sorta wrote:
Daryl Dixon wrote:
Čudna sorta wrote:Gdje uraditi dubinsko pranje auta ali da dobro rade?
pogledaj na ekupon-u i citydeal-u, bude u ovom periodu tih akcija :thumbup:
Baš mi se žurilo da to danas uradim, kontala gdje ću a na kraju našla u jednoj mahalskoj autopraonici, nisam ni znala da rade i dubinsko. Tako da je završeno :)
gdje? koliko love? zadovoljna? :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16040 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

Čudna sorta wrote:
Daryl Dixon wrote:
Čudna sorta wrote:Gdje uraditi dubinsko pranje auta ali da dobro rade?
pogledaj na ekupon-u i citydeal-u, bude u ovom periodu tih akcija :thumbup:
Baš mi se žurilo da to danas uradim, kontala gdje ću a na kraju našla u jednoj mahalskoj autopraonici, nisam ni znala da rade i dubinsko. Tako da je završeno :)
super :thumbup:
black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#16041 Re: Gdje u Sa......

Post by black_noke »

gdje ima uzeti sator, za tri osobe, da nije preskup?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18758
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#16042 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

black_noke wrote:gdje ima uzeti sator, za tri osobe, da nije preskup?
Pogledaj u YISK-u
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#16043 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

black_noke wrote:gdje ima uzeti sator, za tri osobe, da nije preskup?
Vidi i u Intersportu,nekih je snizenja bilo...
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#16044 Re: Gdje u Sa......

Post by almir_tz »

...kupiti mobitel, Samsung, koje radnje obići?
Hvala!
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#16045 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Stipsa u prahu?
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#16046 Re: Gdje u Sa......

Post by walk_M-A-N »

spree wrote:Gdje ima kupiti ozljedni list? Doktorica mi trazi, a u firmi nemaju :(
Pitano isto na http://forum.klix.ba/ozljedni-list-t142595.html ali tamo i objašnjeno.
almir_tz wrote:...kupiti mobitel, Samsung, koje radnje obići?
Hvala!
Odgovaram samo radi ovog broja postova i datuma prijave: http://forum.klix.ba/gdje-u-sarajevu-ku ... 64187.html
CherryLips wrote:Stipsa u prahu?
Ja sam kupovao u Apotekama Sarajevo, to oni prave.

I da i ja nešto pitam: gdje se kupuju zrnca kefira? Pročitah da se ovi industrijski prave bez toga, već sa hmeljem.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5429
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#16047 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

Gdje mogu kupiti male roletne za auto (za zadnja bočna stakla)?
Tražio u par prodavnica, nema i ne znaju gdje ima.
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#16048 Re: Gdje u Sa......

Post by shiny »

duh_sa_sjekirom wrote:Gdje mogu kupiti male roletne za auto (za zadnja bočna stakla)?
Tražio u par prodavnica, nema i ne znaju gdje ima.
Mislim da sam u Penny-ju u Velešićima to vidjela (samo prošle god.). Ne znam ima li još
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#16049 Re: Gdje u Sa......

Post by almir_tz »

walk_M-A-N wrote:
spree wrote:Gdje ima kupiti ozljedni list? Doktorica mi trazi, a u firmi nemaju :(
Pitano isto na http://forum.klix.ba/ozljedni-list-t142595.html ali tamo i objašnjeno.
almir_tz wrote:...kupiti mobitel, Samsung, koje radnje obići?
Hvala!
Odgovaram samo radi ovog broja postova i datuma prijave: http://forum.klix.ba/gdje-u-sarajevu-ku ... 64187.html
CherryLips wrote:Stipsa u prahu?
Ja sam kupovao u Apotekama Sarajevo, to oni prave.

I da i ja nešto pitam: gdje se kupuju zrnca kefira? Pročitah da se ovi industrijski prave bez toga, već sa hmeljem.
Hvala!
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16050 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

shiny wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Gdje mogu kupiti male roletne za auto (za zadnja bočna stakla)?
Tražio u par prodavnica, nema i ne znaju gdje ima.
Mislim da sam u Penny-ju u Velešićima to vidjela (samo prošle god.). Ne znam ima li još
ajde onda da vidimo ima li :D
Post Reply