Posteno.
Mozda covjek ceka novi auto, odmah neke sumnje
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Posteno.
meni je i taj mondeo mrtav konj ali etoEFD22 wrote: ↑31/01/2023 23:00Nisam rekao da mi je dovoljno, ni blizu. Samo kažem da nije ta brojka toliko crna. Pogotovo ako je ovaj Focus lakši od uporedivog Golfa, a jest.
Jebiga ovaj 1.5 dci se igra sa 1000kg praznog Dokkera. Preticanja nisu uopće rizična, ni najmanje.
Normalno da to nije kao u Mondeu sa 132kW.
I meni bi Focus bio mjera tek u ST izvedbi![]()
Pa sta je drugo Astra K fejslift i nova generacija Astre nego PSA?sime_cipol wrote: ↑01/02/2023 09:16Nemaju od PSA, ima samo 1.5 4cil
Opel Astra K je sa 1.5 3cil motorom, ali to je GM i prije prelaska u vlasništvo Stelantisa. Mozda te to buni
Astra k uopšte nije zasnovana na psa platformi...zadnja generacija jeste.Optimist wrote: ↑01/02/2023 10:15Pa sta je drugo Astra K fejslift i nova generacija Astre nego PSA?sime_cipol wrote: ↑01/02/2023 09:16
Nemaju od PSA, ima samo 1.5 4cil
Opel Astra K je sa 1.5 3cil motorom, ali to je GM i prije prelaska u vlasništvo Stelantisa. Mozda te to buni
Hvala na odgovoru. Pratio sam ja ovdje kada si prodavao svoju Sportage, taj sto sada preprodaje je bezobrazan.kenomax wrote: ↑30/01/2023 21:01 Fino izgleda, jedino malo oprema i sitnice, ali 55k je novo. Nisam upratio koji su ti kriteriji, oko godišta i slično, ali pretpostavljam ako si gledao onaj mlađi Sportage i ove Kuge da je možda malo stariji, ali eto iz prve ruke ti mogu preporučiti i ovaj https://www.olx.ba/artikal/51385999/kia ... 0k-presla/
To je moj bivši auto, ja ga prodao u septembru za dosta manje, nema šanse da će izvući ovoliko koliko stoji, pa ako te interesuje vidi. Mora na 30 spustiti barem jer je smiješno 3500 zaraditi na autu kroz par mjeseci zbog popravki koje je radio kod brata po "posebnim" cijenama. Perfekcija od auta dok sam imao.
Sretno ti.
Ma 3/4 sam onako bubno da bi dočarao veliko prisustvo tih motora u današnjim kompaktima. A mislio sam više na kubikažu do 1.6 nego na snagu.Throttle wrote: ↑31/01/2023 21:51
Nije mi bilo mrsko da pogledam kod nas
2013-2018, nebitno gorivo
Golfova od 656 ima 27 slabijih od 71kW
Astri ima jedna Astra J od 84
Pezo 308 od 224 ima 30
C4 od 121 ima 15
Vecina ih ima 77 ili 81kW kao standardni pocetni motor, a i to je slabo, bar meni. E sad ako je to 3/4...
A razlika izmedju 70 i 81kW je ogromna, puno veca nego 120 i 131kW, ako na to ciljas.
Taj motor je preslab za kompakta karavana osim ako neko ne ide do granapa samo. Barem meni, nekom je mozda i to prejako.
Nisam nigdje ni tvrdio da jeste. Vec da su motori u K fejslift preuzeti od PSA.konektovan wrote: ↑01/02/2023 11:10Astra k uopšte nije zasnovana na psa platformi...zadnja generacija jeste.
Nisu preuzeti...eto, je li ti jasno?Optimist wrote: ↑01/02/2023 13:23Nisam nigdje ni tvrdio da jeste. Vec da su motori u K fejslift preuzeti od PSA.konektovan wrote: ↑01/02/2023 11:10
Astra k uopšte nije zasnovana na psa platformi...zadnja generacija jeste.
Jesu.
Number of cylinders - 3
poseljacio se i jacitroen xm wrote: ↑01/02/2023 18:04 Ma izraz je ložioničarski, dragonovski.![]()
Više ne otpisujem nepoznate brendove.
Hankook budget Korea