Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#15826 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dobro sta je problem? Nek se jedan ministar proglasi srbinom i eto ga. Moze i dva...
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15828 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Konakovic na pauzi sjednice negdje na vracama
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15829 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
kaze do konekcije j.
nije bolan do konekcije, do udaraca je u glavu.
joj stid me bude kad se on javi za rijec.
ismet gavrankapetanovic ne stranački covjek. ahahahahahahahah.
Last edited by Control panel on 05/01/2021 15:54, edited 1 time in total.
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15830 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Upravo. I sama sam mislila da je ustavom gatantovana zastupljenost svih naroda glupost dok Ademovic to nije briljantno rastavio na proste faktore da se time stite manjine.doremifa wrote: ↑05/01/2021 15:36Slazem se. Treba mijenjati Ustav ili primjenjivati popis 2013. Uh, ali onda bi to znacilo da nece toliki Srbi i Hrvati ici iz KS u Dom naroda FBiH (za sto uvijek imamo spremnih, hrabrih i sposobnih ljudi) i nikad ne bi skupili trecinu Hrvata u Domu narodainvincible1921 wrote: ↑05/01/2021 15:34 Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
Ova vlada zeli da promjeni paradigmu SDA a u samom formiranju krsi ustav.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15831 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla
Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#15832 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
23 rukice ZA 
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15833 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 15:55Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla
Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...
kazem ja damir m i damir n su shit. samo je pitanje koje više smrdi. mozda ovaj M. jer je nekad bio sa SDA.
trebalo ih nabiti nogom i nista im ne dati, pa kad nikad vlade ne bi bilo.
mrs.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15834 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
et dobismo vladu
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#15835 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kako smo i prije konstatovali, SDP je najtanja karika u novoj vlasti.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 15:55Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla
Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#15836 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ipak se ispravi Okeric 21 ZA
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#15837 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Damir M. je zadovoljan, dobio je ministarstvo.Control panel wrote: ↑05/01/2021 16:05sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 15:55Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla
Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...
kazem ja damir m i damir n su shit. samo je pitanje koje više smrdi. mozda ovaj M. jer je nekad bio sa SDA.
trebalo ih nabiti nogom i nista im ne dati, pa kad nikad vlade ne bi bilo.
mrs.
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15841 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Uhljebi na celu sa Maricem najveca bagra politicke scene KS
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15842 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Za imenovanje vlade glasalo je 23, suzdržanih je bilo 6, a protiv 6.
cestitke... sHa ovo samo 6 protiv
jel ironmen vec izbacen iz strake jedine u bosnjaka...
cestitke... sHa ovo samo 6 protiv
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15843 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
i Traca Delalić učesnik afere "Asim" bio suzdržan
Biba i Hasanović također suzdržani
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
-
dzigerica
- Posts: 67
- Joined: 23/12/2020 14:09
#15845 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
đe vi vidite ko je kako glasao ili nagađate
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#15846 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Gledam maloprije reakcije SDA-ovaca na Fortin ekspoze.
Ja ne nam ko im drži pripremnu nastavu za javne istupe?!?! Ko god da je nemaju goreg dušmana!
Redom okrivljuju program vlade za populizam umjesto da se bave ozbiljnim problemima u teškom trenutku bla, bla., bla... Umjesto da im kažu, lako vam se baviti populizmom kad smo vam sve probleme rješili oni stvari postavljaju tako kao da SDA danas preuzima vlast od lijevih pa kukaju kakve probleme treba da rješe!
Ja ne nam ko im drži pripremnu nastavu za javne istupe?!?! Ko god da je nemaju goreg dušmana!
Redom okrivljuju program vlade za populizam umjesto da se bave ozbiljnim problemima u teškom trenutku bla, bla., bla... Umjesto da im kažu, lako vam se baviti populizmom kad smo vam sve probleme rješili oni stvari postavljaju tako kao da SDA danas preuzima vlast od lijevih pa kukaju kakve probleme treba da rješe!
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15847 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Posto je direknto optuzio vlast i stanovnike sarajeva da su otjerali Srbe zelio bih da pitam Damira kako to da u srcu Teherana pardon Sarajeva u opstini vaznijoj od 10 drugih glavni covjek je Srbin...a tamo dje su Bosnjaci ocisiceni nema nijednog da blada osim na kapaljke da se ispostuje ustav?
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#15848 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Čovjek traži da bude po zakonu... šta je onda tu problem ?invincible1921 wrote: ↑05/01/2021 15:34 Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15849 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ima smisla to voje pitanje, ali prvo insistiram da u parlamentu NR Kine Damir Niksic obavezno upita sta se tacno desava sa Ujgurima jer dobijamo proturjecne informacij. Ako to ne uradi ovo pitanje u vezi Ustava KS, zasto Skupstina KS u kojoj je izabrani zastupnik ne postuje najvisi pravni akt, nema nikakvog smisla.invincible1921 wrote: ↑05/01/2021 16:16 Posto je direknto optuzio vlast i stanovnike sarajeva da su otjerali Srbe zelio bih da pitam Damira kako to da u srcu Teherana pardon Sarajeva u opstini vaznijoj od 10 drugih glavni covjek je Srbin...a tamo dje su Bosnjaci ocisiceni nema nijednog da blada osim na kapaljke da se ispostuje ustav?
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#15850 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Al ovaj ekspoze uvijek pokaze svo licemjerje, gdje uvijek opozicija kritikuje, a nova vlast prica hvalospjeve. Ja bih zabranio da ga i citaju, kao ekspoze nesto vazno. Ima nova vecina, imenuje se vlada i sudi po rezultatima. Ekspozea se nakon danas niko vise nece ni sjecati.
A sto se tice ovih srba, dok se zadovolje etnicki, polni i svi drugi principi najmanje ostane prostora za strucnost.
A sto se tice ovih srba, dok se zadovolje etnicki, polni i svi drugi principi najmanje ostane prostora za strucnost.
Last edited by gold'n'brown on 05/01/2021 16:32, edited 1 time in total.
