Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#15826 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horcrux »

Dobro sta je problem? Nek se jedan ministar proglasi srbinom i eto ga. Moze i dva...
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#15827 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kokakolas »

video wrote: 05/01/2021 15:44 Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu :roll:

Ispalilo ga :run:
Nek glasa za Zvonku Marića.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15828 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Konakovic na pauzi sjednice negdje na vracama :D

User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#15829 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Control panel »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:26 Poturak vazi o Petak 13 :run:
kaze do konekcije j.
nije bolan do konekcije, do udaraca je u glavu.

joj stid me bude kad se on javi za rijec.

ismet gavrankapetanovic ne stranački covjek. ahahahahahahahah.
Last edited by Control panel on 05/01/2021 15:54, edited 1 time in total.
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#15830 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

doremifa wrote: 05/01/2021 15:36
invincible1921 wrote: 05/01/2021 15:34 Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
Slazem se. Treba mijenjati Ustav ili primjenjivati popis 2013. Uh, ali onda bi to znacilo da nece toliki Srbi i Hrvati ici iz KS u Dom naroda FBiH (za sto uvijek imamo spremnih, hrabrih i sposobnih ljudi) i nikad ne bi skupili trecinu Hrvata u Domu naroda
Upravo. I sama sam mislila da je ustavom gatantovana zastupljenost svih naroda glupost dok Ademovic to nije briljantno rastavio na proste faktore da se time stite manjine.

Ova vlada zeli da promjeni paradigmu SDA a u samom formiranju krsi ustav.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15831 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

video wrote: 05/01/2021 15:44 Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu :roll:

Ispalilo ga :run:
Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla

Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#15832 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bancho »

23 rukice ZA :thumbup:
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#15833 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Control panel »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:55
video wrote: 05/01/2021 15:44 Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu :roll:

Ispalilo ga :run:
Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla

Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...

kazem ja damir m i damir n su shit. samo je pitanje koje više smrdi. mozda ovaj M. jer je nekad bio sa SDA.

trebalo ih nabiti nogom i nista im ne dati, pa kad nikad vlade ne bi bilo.
mrs.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15834 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

et dobismo vladu
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#15835 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:55
video wrote: 05/01/2021 15:44 Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu :roll:

Ispalilo ga :run:
Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla

Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...
Kako smo i prije konstatovali, SDP je najtanja karika u novoj vlasti.
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#15836 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bancho »

Ipak se ispravi Okeric 21 ZA
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#15837 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

Control panel wrote: 05/01/2021 16:05
sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:55
video wrote: 05/01/2021 15:44 Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu :roll:

Ispalilo ga :run:
Ispalilo izgleda, dok drugi Damir nije dobio ministarstvo nije moglo biti riječi o novoj Vladi KS, plus drugi Damir je htio jos jednu ucjenu prije formiranja Vlade KS, a to je da se ustanove i preduzeća podijele kako bi se ručica digla

Luđak Adnan Korić (SDP) za kojeg ne znam da li je jos uvijek na čelu Kadrovske komisije KO SDP tražio da u raspodjeli "plijena" bude i Ured za borbu protiv korupcije, eh kad dobijete drugu šansu onda ovakve budale treba javno prozvati ...

kazem ja damir m i damir n su shit. samo je pitanje koje više smrdi. mozda ovaj M. jer je nekad bio sa SDA.

trebalo ih nabiti nogom i nista im ne dati, pa kad nikad vlade ne bi bilo.
mrs.
Damir M. je zadovoljan, dobio je ministarstvo.
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#15838 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horcrux »

Bancho wrote: 05/01/2021 16:06 Ipak se ispravi Okeric 21 ZA
21 za pauzu
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15839 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

pici wrote: 05/01/2021 16:06 et dobismo vladu
Nikšić suzdržan, SBB glasao za :-) :-) :-)
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#15840 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bancho »

Horcrux wrote: 05/01/2021 16:08
Bancho wrote: 05/01/2021 16:06 Ipak se ispravi Okeric 21 ZA
21 za pauzu
U pravu si do mene :thumbup:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15841 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 16:08
pici wrote: 05/01/2021 16:06 et dobismo vladu
Nikšić suzdržan, SBB glasao za :-) :-) :-)
Uhljebi na celu sa Maricem najveca bagra politicke scene KS
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15842 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Za imenovanje vlade glasalo je 23, suzdržanih je bilo 6, a protiv 6.


cestitke... sHa ovo samo 6 protiv :shock: jel ironmen vec izbacen iz strake jedine u bosnjaka...
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15843 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

pici wrote: 05/01/2021 16:11 Za imenovanje vlade glasalo je 23, suzdržanih je bilo 6, a protiv 6.


cestitke... sHa ovo samo 6 protiv :shock: jel ironmen vec izbacen iz strake jedine u bosnjaka...
i Traca Delalić učesnik afere "Asim" bio suzdržan :run: sta mislite zašto ga niko nikada nije u Skupštini KS prozvao :mrgreen:

Biba i Hasanović također suzdržani
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#15844 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kokakolas »

pici wrote: 05/01/2021 16:11 cestitke... sHa ovo samo 6 protiv :shock: jel ironmen vec izbacen iz strake jedine u bosnjaka...
Sami sebe smijenili :lol:
dzigerica
Posts: 67
Joined: 23/12/2020 14:09

#15845 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by dzigerica »

đe vi vidite ko je kako glasao ili nagađate
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#15846 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by tempuser »

Gledam maloprije reakcije SDA-ovaca na Fortin ekspoze.
Ja ne nam ko im drži pripremnu nastavu za javne istupe?!?! Ko god da je nemaju goreg dušmana! :lol:
Redom okrivljuju program vlade za populizam umjesto da se bave ozbiljnim problemima u teškom trenutku bla, bla., bla... Umjesto da im kažu, lako vam se baviti populizmom kad smo vam sve probleme rješili oni stvari postavljaju tako kao da SDA danas preuzima vlast od lijevih pa kukaju kakve probleme treba da rješe! :mrgreen:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15847 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Posto je direknto optuzio vlast i stanovnike sarajeva da su otjerali Srbe zelio bih da pitam Damira kako to da u srcu Teherana pardon Sarajeva u opstini vaznijoj od 10 drugih glavni covjek je Srbin...a tamo dje su Bosnjaci ocisiceni nema nijednog da blada osim na kapaljke da se ispostuje ustav?
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#15848 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saabsa »

invincible1921 wrote: 05/01/2021 15:34 Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
Čovjek traži da bude po zakonu... šta je onda tu problem ?
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#15849 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by doremifa »

invincible1921 wrote: 05/01/2021 16:16 Posto je direknto optuzio vlast i stanovnike sarajeva da su otjerali Srbe zelio bih da pitam Damira kako to da u srcu Teherana pardon Sarajeva u opstini vaznijoj od 10 drugih glavni covjek je Srbin...a tamo dje su Bosnjaci ocisiceni nema nijednog da blada osim na kapaljke da se ispostuje ustav?
Ima smisla to voje pitanje, ali prvo insistiram da u parlamentu NR Kine Damir Niksic obavezno upita sta se tacno desava sa Ujgurima jer dobijamo proturjecne informacij. Ako to ne uradi ovo pitanje u vezi Ustava KS, zasto Skupstina KS u kojoj je izabrani zastupnik ne postuje najvisi pravni akt, nema nikakvog smisla.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#15850 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by gold'n'brown »

Al ovaj ekspoze uvijek pokaze svo licemjerje, gdje uvijek opozicija kritikuje, a nova vlast prica hvalospjeve. Ja bih zabranio da ga i citaju, kao ekspoze nesto vazno. Ima nova vecina, imenuje se vlada i sudi po rezultatima. Ekspozea se nakon danas niko vise nece ni sjecati.
A sto se tice ovih srba, dok se zadovolje etnicki, polni i svi drugi principi najmanje ostane prostora za strucnost.
Last edited by gold'n'brown on 05/01/2021 16:32, edited 1 time in total.
Locked